Időpont: 2022. december 11. (vasárnap) 13:00 óra

Asszisztensek: Baghy Csaba, Tőkés Róbert

Békéscsaba: Bukrán Erik, Farkas Márk, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Tomori Zoltán, Lukács Raymond Barna, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Albert István, Mágocsi Bence, Hodonicki Márk, Zádori Krisztián, Rajsli Tamás.

PMFC: Helesfay Donát, Rácz László, Katona László, Harsányi István, Kesztyűs Barna, Gera Zalán, Terbe Botond, Svedyuk Alex Pál, Hadaró Valentin, Kocsis Bence Máté, Szeles Tamás. Cserék: Nagy Szilveszter, Kónya Dávid, Tóth-Gábor Kristóf, Takács Zsolt Zsombor, Kövesdi Péter, Hegedűs Márk, Marques-Airosa Patrik, Vas Bence, Mayer János, Bachesz Edvin.
Vezetőedző: Weitner Ádám

Gólszerző: Kocsis Bence Máté (47. perc).

Sárga lapok: Terbe Botond (25. perc), Mayer János (80. perc), Czékus Ádám (92. perc).

Nézőszám: 340

Mindkét csapat játékán látható volt az idény végi forma, ugyanis csak birkóztak egymással, a kapukig alig jutottak el a csapatok, az első félidőben csupán egy-egy veszélyesebb helyzetet jegyezhettünk fel.

Fotó: Bencsik Ádám

Némileg váratlanul, gyakorlatilag a semmiből jött a pécsiek vezetése, amikor Kocsis Bence Máté szabadrúgásból talált be a második játékrész elején (0-1). A csabaiak sokkal kezdeményezőbbek voltak, mint az első félidőben, gyakrabban alakítottak ki helyzetet is, de Helesfay kapus és a vendég védők is állták a sarat, így ismét elmaradt a pontszerzés.