Tabella-sorsolás 2020/2021 – NB2

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2020/2021

A mérkőzések kezdési időpontjai változhatnak a televíziós közvetítésektől, illetve a COVID-19 járványtól függően.

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 14.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.11.01.13:30Gyirmót FC GyőrSoroksár SC?-? (?-?)
2020.11.01.13:30BFC SiófokNyíregyháza Spartacus FC?-? (?-?)
2020.11.01.13:30SzentlőrincAqvital FC Csákvár?-? (?-?)
2020.11.01.17:00FC AjkaDEAC?-? (?-?)
2020.11.01.17:00Vasas FCKaposvári Rákóczi FC?-? (?-?)
2020.11.01.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaPMFC?-? (?-?)
2020.11.01.17:00Szolnoki MÁV FCDorogi FC?-? (?-?)
2020.11.01.17:00Kolorcity Kazincbarcika SCBudaörs?-? (?-?)
2020.11.01.17:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre?-? (?-?)
2020.11.01.19:00DVSCWKW ETO FC Győr?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 13.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.25.13:30Soroksár SCSzolnoki MÁV FC2-0 (1-0)
2020.10.25.13:30Dorogi FCBFC Siófok1-2 (0-1)
2020.10.25.13:30DEACAqvital FC Csákvár1-2 (0-1)
2020.10.25.17:00PMFCGyirmót FC Győr1-0 (0-0)
2020.10.25.17:00Kaposvári Rákóczi FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-2 (0-0)
2020.10.25.17:00FC AjkaVasas FC1-2 (0-1)
2020.10.25.17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc0-3 (0-1)
2020.10.25.17:00Kolorcity Kazincbarcika SCSzombathelyi Haladás0-1 (0-0)
2020.10.25.19:30Nyíregyháza Spartacus FCDVSC1-1 (1-0)
2020.11.13.17:00WKW ETO FC GyőrBudaörs?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 12.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.18.14:30BFC SiófokSoroksár SC2-3 (1-0)
2020.10.18.14:30BudaörsNyíregyháza Spartacus FC3-2 (0-2)
2020.10.18.14:30SzentlőrincKolorcity Kazincbarcika SC0-1 (0-1)
2020.10.18.17:00Vasas FCDEAC4-1 (2-0)
2020.10.18.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaFC Ajka2-1 (1-0)
2020.10.18.17:00Gyirmót FC GyőrKaposvári Rákóczi FC0-0 (0-0)
2020.10.18.17:00Szolnoki MÁV FCPMFC0-1 (0-0)
2020.10.18.17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre3-5 (2-1)
2020.10.18.20:00DVSCDorogi FC3-0 (1-0)
2020.10.19.20:00Szombathelyi HaladásWKW ETO FC Győr1-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 11.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.04.15:00Soroksár SCDVSC1-1 (0-1)
2020.10.04.15:00Dorogi FCBudaörs0-2 (0-2)
2020.10.04.15:00DEACBékéscsaba 1912 Előre0-2 (0-1)
2020.10.04.17:00PMFCBFC Siófok1-0 (1-0)
2020.10.04.17:00Kaposvári Rákóczi FCSzolnoki MÁV FC1-0 (1-0)
2020.10.04.17:00FC AjkaGyirmót FC Győr2-0 (0-0)
2020.10.04.17:00Vasas FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia3-1 (0-1)
2020.10.04.17:00Kolorcity Kazincbarcika SCAqvital FC Csákvár2-1 (0-1)
2020.10.04.17:00WKW ETO FC GyőrSzentlőrinc0-1 (0-0)
2020.10.04.17:00Nyíregyháza Spartacus FCSzombathelyi Haladás0-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 10.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.27.14:15Gyirmót FC GyőrVasas FC2-0 (2-0)
2020.09.27.16:00BudaörsSoroksár SC1-0 (0-0)
2020.09.27.16:00SzentlőrincNyíregyháza Spartacus FC1-2 (0-0)
2020.09.27.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaDEAC2-1 (1-0)
2020.09.27.17:00Szolnoki MÁV FCFC Ajka1-0 (0-0)
2020.09.27.17:00BFC SiófokKaposvári Rákóczi FC1-2 (1-0)
2020.09.27.17:00Szombathelyi HaladásDorogi FC1-2 (0-0)
2020.09.27.17:00Aqvital FC CsákvárWKW ETO FC Győr1-3 (1-0)
2020.09.27.17:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC1-3 (1-2)
2020.09.28.20:00DVSCPMFC3-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 9.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.16.16:00Soroksár SCSzombathelyi Haladás2-1 (0-1)
2020.09.16.16:00Dorogi FCSzentlőrinc0-0 (0-0)
2020.09.16.16:00DEACKolorcity Kazincbarcika SC0-1 (0-1)
2020.09.16.16:30Kaposvári Rákóczi FCDVSC1-3 (0-1)
2020.09.16.19:00PMFCBudaörs0-1 (0-1)
2020.09.16.19:00FC AjkaBFC Siófok1-1 (1-0)
2020.09.16.19:00Vasas FCSzolnoki MÁV FC1-1 (1-0)
2020.09.16.19:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre0-0 (0-0)
2020.09.16.19:00Nyíregyháza Spartacus FCAqvital FC Csákvár2-1 (1-0)
2020.10.21.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaGyirmót FC Győr0-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 8.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.13.16:30BudaörsKaposvári Rákóczi FC0-3 (0-2)
2020.09.13.16:30SzentlőrincSoroksár SC1-2 (0-1)
2020.09.13.17:00Gyirmót FC GyőrDEAC3-0 (3-0)
2020.09.13.17:00Szolnoki MÁV FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-2 (0-1)
2020.09.13.17:00Szombathelyi HaladásPMFC0-0 (0-0)
2020.09.13.17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC2-0 (1-0)
2020.09.13.17:00Kolorcity Kazincbarcika SCWKW ETO FC Győr0-5 (0-0)
2020.09.13.17:15DVSCFC Ajka5-3 (0-0)
2020.09.13.20:00BFC SiófokVasas FC2-0 (2-0)
2020.10.09.17:00Aqvital FC CsákvárDorogi FC2-2 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 7.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.29.18:15Vasas FCDVSC1-1 (1-0)
2020.08.30.17:30Soroksár SCAqvital FC Csákvár4-3 (2-1)
2020.08.30.17:30Gyirmót FC GyőrSzolnoki MÁV FC1-1 (0-0)
2020.08.30.17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre0-2 (0-0)
2020.08.30.17:30DEACWKW ETO FC Győr3-2 (0-2)
2020.08.30.19:00PMFCSzentlőrinc2-0 (1-0)
2020.08.30.19:00Kaposvári Rákóczi FCSzombathelyi Haladás0-0 (0-0)
2020.08.30.19:00FC AjkaBudaörs1-5 (1-1)
2020.08.30.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBFC Siófok2-1 (0-0)
2020.08.30.19:00Nyíregyháza Spartacus FCKolorcity Kazincbarcika SC1-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 6.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.26.17:30BudaörsVasas FC3-1 (1-0)
2020.08.26.17:30SzentlőrincKaposvári Rákóczi FC3-1 (0-0)
2020.08.26.18:00DVSCSzeged-Csanád Grosics Akadémia3-0 (0-0)
2020.08.26.19:00Szolnoki MÁV FCDEAC1-0 (0-0)
2020.08.26.19:00BFC SiófokGyirmót FC Győr2-1 (2-1)
2020.08.26.19:00Szombathelyi HaladásFC Ajka1-0 (0-0)
2020.08.26.19:00Aqvital FC CsákvárPMFC0-0 (0-0)
2020.08.26.19:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC1-1 (1-0)
2020.08.26.19:00Kolorcity Kazincbarcika SCDorogi FC1-1 (1-1)
2020.08.26..19:00WKW ETO FC GyőrNyíregyháza Spartacus FC1-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.23.15:00Vasas FCSzombathelyi Haladás2-2 (0-1)
2020.08.23.17:30Soroksár SCKolorcity Kazincbarcika FC0-2 (0-1)
2020.08.23.17:30Dorogi FCWKW ETO FC Győr2-0 (1-0)
2020.08.23.17:30DEACNyíregyháza Spartacus FC1-0 (0-0)
2020.08.23.19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre0-0 (0-0)
2020.08.23.19:00Kaposvári Rákóczi FCAqvital FC Csákvár2-2 (2-1)
2020.08.23.19:00FC AjkaSzentlőrinc4-0 (2-0)
2020.08.23.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBudaörs0-2 (0-1)
2020.08.23.19:00Gyirmót FC GyőrDVSC1-0 (1-0)
2020.08.23.19:00Szolnoki MÁV FCBFC Siófok3-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.16.17:30DVSCSzolnoki MÁV FC3-0 (1-0)
2020.08.16.17:30BudaörsGyirmót FC Győr1-3 (0-1)
2020.08.16.17:30SzentlőrincVasas FC1-5 (0-2)
2020.08.16.19:00BFC SiófokDEAC3-2 (1-1)
2020.08.16.19:00Szombathelyi HaladásSzeged-Csanád Grosics Akadémia2-0 (1-0)
2020.08.16.19:00Aqvital FC CsákvárFC Ajka0-5 (0-1)
2020.08.16.19:00Békéscsaba 1912 ElőreKaposvári Rákóczi FC2-2 (0-2)
2020.08.16.19:00WKW ETO FC GyőrSoroksár SC1-1 (0-1)
2020.08.16.19:00Nyíregyháza Spartacus FCDorogi FC1-1 (0-1)
2020.08.16.20:00Kolorcity Kazincbarcika FCPMFC0-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.08.18:15PMFCWKW ETO FC Győr2-2 (1-2)
2020.08.09.17:30Soroksár SCNyíregyháza Spartacus FC0-1 (0-0)
2020.08.09.17:30DEACDorogi FC1-2 (1-1)
2020.08.09.17:45BFC SiófokDVSC1-1 (0-1)
2020.08.09.19:00Kaposvári Rákóczi FCKolorcity Kazincbarcika FC1-1 (0-0)
2020.08.09.19:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre0-1 (0-1)
2020.08.09.19:00Vasas FCAqvital FC Csákvár2-1 (1-1)
2020.08.09.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSzentlőrinc1-1 (0-1)
2020.08.09.19:00Gyirmót FC GyőrSzombathelyi Haladás2-1 (0-0)
2020.08.09.19:00Szolnoki MÁV FCBudaörs1-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.05.14:45Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC1-1 (1-1)
2020.08.05.17:00DEACDVSC0-3 (0-2)
2020.08.05.17:30BudaörsBFC Siófok3-2 (1-0)
2020.08.05.17:30SzentlőrincGyirmót FC Győr2-0 (1-0)
2020.08.05.17:30Dorogi FCSoroksár SC1-0 (1-0)
2020.08.05.19:00Szombathelyi HaladásSzolnoki MÁV FC1-1 (0-1)
2020.08.05.19:00Aqvital FC CsákvárSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-1 (1-1)
2020.08.05.19:00FC AjkaKolorcity Kazincbarcika FC3-1 (1-1)
2020.08.05.19:00WKW ETO FC GyőrKaposvári Rákóczi FC1-1 (0-1)
2020.08.05.19:00Nyíregyháza Spartacus FCPMFC2-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2020/2021-es szezon - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.01.20:00Kaposvári Rákóczi FCNyíregyháza Spartacus FC0-1 (0-0)
2020.08.02.17:30Soroksár SCDEAC1-0 (0-0)
2020.08.02.17:45DVSCBudaörs1-0 (0-0)
2020.08.02.19:00PMFCDorogi FC4-0 (4-0)
2020.08.02.19:00FC AjkaWKW ETO FC Győr2-1 (0-0)
2020.08.02.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre1-2 (0-0)
2020.08.02.19:00Gyirmót FC GyőrAqvital FC Csákvár3-0 (2-0)
2020.08.02.19:00Szolnoki MÁV FCSzentlőrinc1-0 (1-0)
2020.08.02.19:00BFC SiófokSzombathelyi Haladás1-5 (1-3)
2020.08.02.20:00Vasas FCKolorcity Kazincbarcika FC1-1 (0-1)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.DVSC1384128101828
02.Budaörs128042114724
03.Gyirmót FC Győr137241710723
04.Békéscsaba 1912 Előre136521914523
05.PMFC13643138522
06.Soroksár SC136341715221
07.Nyíregyháza Spartacus FC136251312120
08.Szombathelyi Haladás135531711620
09.Vasas FC135532318520
10.Kolorcity Kazincbarcika SC135351316-318
11.Szolnoki MÁV FC135351013-318
12.Szeged-Csanád Grosics Akadémia135261419-517
13.FC Ajka135172320316
14.Dorogi FC134451219-716
15.Kaposvári Rákóczi FC133641516-115
16.BFC Siófok134271925-614
17.Szentlőrinc134271319-614
18.WKW ETO FC Győr123541714314
19.Aqvital FC Csákvár131481732-157
20.DEAC1320111026-166
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2020.08.02.v19:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre
02.2020.08.05.sze14:45Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
03.2020.08.09.v19:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
04.2020.08.16.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreKaposvári Rákóczi FC
05.2020.08.23.v19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
06.2020.08.26.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
07.2020.08.30.v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
08.2020.09.13.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
09.2020.09.16.sze19:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
06. (MK)2020.09.19.szo15:00Vác FCBékéscsaba 1912 Előre
10.2020.09.27.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC
11.2020.10.04.v15:00DEACBékéscsaba 1912 Előre
12.2020.10.18.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
13.2020.10.25.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
07. (MK)2020.10.29.cs16:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
14.2020.11.01.v17:00Szombathelyi Haladás FCBékéscsaba 1912 Előre
15.2020.11.04.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
16.2020.11.08.v17:00DVSCBékéscsaba 1912 Előre
17.2020.11.22.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
18.2020.11.25.sze13:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
19.2020.11.29.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr
20.2020.12.06.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
21.2020.12.13.v17:00Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Lukács Raymond Barna505
Gránicz Patrik123
Horváth Péter202
Hursán György202
Máris Dominik112
Nikola Pantovic202
Paudits Patrik202
Szabó Péter112
Király Patrik101
Név
Sárgalapok
Piroslapok
Bora György50
Mészáros Márk50
Hodonicki Márk40
Hursán György40
Lukács Raymond Barna40
Máris Dominik40
Kitl Miklós30
Király Patrik20
Nikola Pantovic20
Szabó Péter20
Uram János20
Nagy Sándor11
Anton Bidzilya10
Kovács Ádám Tibor10
Pilán Márkó10
Szalai Dániel10
Váradi Ádám10
F.
Hazai
Vendég
Játékvezetõ
Asszisztens 1.
Asszisztens 2.
HK
VK
HS
VS
01.SzegedBékéscsabaZierkelbach PéterGeorgiou TheodorosKovács II. Gábor114
02.BékéscsabaVasasRúsz MártonGarai PéterMárkus Tamás52
03.AjkaBékéscsabaMolnár AttilaKovács II. GáborHuszár Balázs45
04.BékéscsabaKaposvárSzilágyi SándorBerényi ÁkosSinkovicz Dániel235
05.PMFCBékéscsabaKovács GergelyKirály ZsoltKiss Balázs33
06.BékéscsabaSoroksárTakács JánosPunyi GyulaSzilágyi Norbert33
07.DorogBékéscsabaSzigetvári MárkBertalan DávidKovács Gábor (1980)34
08.BékéscsabaNyíregyházaVeizer RolandTőkés RóbertSinkovicz Dániel31
09.GyőrBékéscsabaDucsai JózsefKovács II. GáborMohos Milán123
10.BékéscsabaKazincbarcikaDolnegó BálintSzalai BalázsSinkovicz Dániel32
11.DEACBékéscsabaBerényi TamásHofbauer RolandSinkovicz Dániel11
12.CsákvárBékéscsabaAntal PéterBertalan DávidHofbauer Roland114
13.BékéscsabaSzentlőrincNagy NorbertMárkus PéterSzilágyi Norbert23
Jelmagyarázat: F. – forduló, HK – hazai kiállítás, VK – vendég kiállítás, HS – hazai sárgalap, VS – vendég sárgalap.
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Anton Bidzilya821500100169
Babinyecz Balázs1291200000608
Bónus Marcell100100000000
Bora György12120000501080
Czinanó Antal Áron1261500000553
Farkas Márk880000000720
Fazekas Lóránt310200000090
Gránicz Patrik906310000126
Hodonicki Márk1281300400733
Horváth Péter1045120000407
Hursán György1181220400701
Kasik Ákos101000000009
Király Patrik660010200521
Kitl Miklós871000300515
Kovács Ádám Tibor523000100208
Krnács Richárd500500000000
Lászik Milán400400000000
Lukács Raymond Barna1192050400760
Máris Dominik1347210400508
Mészáros Márk1073000500684
Nagy Sándor1081100110749
Nikola Pantovic12120020201060
Oláh László Dávid301200000014
Pap Szabolcs100100000000
Paudits Patrik1192020000768
Pilán Márkó110000100062
Ribánszki László200200000000
Sipaki Patrik Martin100100000000
Szabó Péter1073010200679
Szalai Dániel660001100540
Uram János870100200617
Váradi Ádám801700100028
Varga Zoltán100100000000
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2020.08.02.v19:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre
02.2020.08.05.sze14:45Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
03.2020.08.09.v19:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
01.2020.08.16.v17:00Tótkomlósi TEBékéscsaba 1912 Előre II.
04.2020.08.16.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreKaposvári Rákóczi FC
02.2020.08.22.szo17:00Békéscsabai MÁV SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2020.08.23.v19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
06.2020.08.26.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
03.2020.08.30.v17:00Szabadkígyósi SZSCBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2020.08.30.v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
04.2020.09.05.szo13:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2020.09.11.p16:30Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 1913
08.2020.09.13.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
09.2020.09.16.sze19:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
06. (MK)2020.09.19.szo15:00Vác FCBékéscsaba 1912 Előre
06.2020.09.19.szo16:00Kunágota TEBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2020.09.26.szo16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dobozi SE
10.2020.09.27.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC
08.2020.10.03.szo15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tótkomlósi TE
11.2020.10.04.v15:00DEACBékéscsaba 1912 Előre
09.2020.10.09.p18:00Békéscsaba 1912 Előre II.Békéscsabai MÁV SE
10.2020.10.17.szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Szabadkígyósi SZSC
12.2020.10.18.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
11.2020.10.22.cs18:30Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SE
13.2020.10.25.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
07. (MK)2020.10.29.cs16:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
12.2020.10.31.szo13:30OMTK-ULE 1913Békéscsaba 1912 Előre II.
14.2020.11.01.v17:00Szombathelyi Haladás FCBékéscsaba 1912 Előre
15.2020.11.04.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
13.2020.11.07.szo13:30Békéscsaba 1912 Előre II.Kunágota TE
16.2020.11.08.v17:00DVSCBékéscsaba 1912 Előre
14.2020.11.14.szo13:30Dobozi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
17.2020.11.22.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
18.2020.11.25.sze13:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
19.2020.11.29.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr
20.2020.12.06.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
21.2020.12.13.v17:00Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre