Tabella-sorsolás 2021/2022 – NB2

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2021/2022

A mérkőzések kezdési időpontjai változhatnak.

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 21.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.01.30.13:00BFC SiófokFC Ajka?-? (?-?)
2022.01.30.13:00Soroksár SCKecskeméti TE?-? (?-?)
2022.01.30.13:00Szolnoki MÁV FCBudaörs?-? (?-?)
2022.01.30.13:00PMFCSzentlőrinc?-? (?-?)
2022.01.30.13:00ETO FCSzombathelyi Haladás?-? (?-?)
2022.01.30.13:00Nyíregyháza Spartacus FCTiszakécskei LC?-? (?-?)
2022.01.30.13:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC?-? (?-?)
2022.01.30.13:00III. ker. TVESzeged-Csanád Grosics Akadémia?-? (?-?)
2022.01.30.17:00Aqvital FC CsákvárBudafoki MTE?-? (?-?)
2022.01.3120:00Vasas FCDVTK?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 20.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.12.12.13:00Budafoki MTEIII. ker. TVE0-3 (0-1)
2021.12.12.13:00Dorogi FCNyíregyháza Spartacus FC2-0 (2-0)
2021.12.12.13:00Tiszakécskei LCWKW ETO FC Győr0-1 (0-1)
2021.12.12.13:00SzentlőrincSzolnoki MÁV FC2-0 (0-0)
2021.12.12.13:00BudaörsKecskeméti TE0-3 (0-1)
2021.12.12.13:00Soroksár SCBFC Siófok0-1 (0-0)
2021.12.12.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre1-2 (0-1)
2021.12.12.17:00Szombathelyi HaladásPMFC0-1 (0-1)
2021.12.12.17:00FC AjkaVasas FC2-2 (2-0)
2021.12.12.17:00DVTKAqvital FC Csákvár3-2 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 19.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.12.05.13:00III. ker. TVEBékéscsaba 1912 Előre4-3 (3-3)
2021.12.05.13:00BudaörsBFC Siófok3-0 (2-0)
2021.12.05.13:00SzentlőrincKecskeméti TE1-4 (1-1)
2021.12.05.13:00Tiszakécskei LCPMFC3-2 (2-1)
2021.12.05.13:00Dorogi FCWKW ETO FC Győr0-1 (0-1)
2021.12.05.17:00Soroksár SCVasas FC1-2 (0-0)
2021.12.05.17:00FC AjkaAqvital FC Csákvár1-1 (1-0)
2021.12.05.17:00Szombathelyi HaladásSzolnoki MÁV FC2-1 (1-0)
2021.12.05.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaNyíregyháza Spartacus FC3-2 (1-0)
2021.12.05.18:30Budafoki MTEDVTK0-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 18.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.11.28.13:00Nyíregyháza Spartacus FCIII. ker. TVE1-0 (0-0)
2021.11.28.13:00Szolnoki MÁV FCTiszakécskei LC0-0 (0-0)
2021.11.28.13:00WKW ETO FC GyőrSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-2 (0-0)
2021.11.28.17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE1-1 (1-0)
2021.11.28.17:00PMFCDorogi FC1-2 (1-0)
2021.11.28.17:00BFC SiófokSzentlőrinc1-0 (1-0)
2021.11.28.17:00Vasas FCBudaörs1-1 (1-0)
2021.11.28.17:00Aqvital FC CsákvárSoroksár SC4-3 (2-1)
2021.11.28.17:00DVTKFC Ajka2-0 (2-0)
2021.11.29.20:00Kecskeméti TESzombathelyi Haladás0-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 17.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.11.24.13:00III. ker. TVEWKW ETO FC Győr0-3 (0-1)
2021.11.24.13:00Soroksár SCDVTK1-1 (1-0)
2021.11.24.13:00BudaörsAqvital FC Csákvár1-1 (1-1)
2021.11.24.13:00SzentlőrincVasas FC0-2 (0-1)
2021.11.24.13:00Dorogi FCSzolnoki MÁV FC2-0 (2-0)
2021.11.24.18:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC1-0 (1-0)
2021.11.24.18:00Szombathelyi HaladásBFC Siófok1-2 (1-0)
2021.11.24.18:00Tiszakécskei LCKecskeméti TE1-0 (1-0)
2021.11.24.18:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaPMFC1-1 (1-1)
2021.11.24.18:00Budafoki MTEFC Ajka1-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 16.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.11.21.12:30Vasas FCSzombathelyi Haladás1-0 (1-0)
2021.11.21.13:00Nyíregyháza Spartacus FCBudafoki MTE0-0 (0-0)
2021.11.21.13:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre0-1 (0-0)
2021.11.21.13:00Szolnoki MÁV FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-2 (0-1)
2021.11.21.13:00Kecskeméti TEDorogi FC2-0 (0-0)
2021.11.21.17:00PMFCIII. ker. TVE0-1 (0-0)
2021.11.21.17:00BFC SiófokTiszakécskei LC4-1 (0-0)
2021.11.21.17:00Aqvital FC CsákvárSzentlőrinc2-2 (0-0)
2021.11.21.17:00DVTKBudaörs5-0 (3-0)
2021.11.21.17:00FC AjkaSoroksár SC1-2 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 15.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.11.07.13:00III. ker. TVESzolnoki MÁV FC0-0 (0-0)
2021.11.07.13:00Nyíregyháza Spartacus FCWKW ETO FC Győr0-1 (0-0)
2021.11.07.13:00BudaörsFC Ajka1-2 (0-1)
2021.11.07.13:00SzentlőrincDVTK1-2 (0-1)
2021.11.07.13:00Tiszakécskei LCVasas FC1-0 (1-0)
2021.11.07.13:00Dorogi FCBFC Siófok4-1(2-0)
2021.11.07.13:00Budafoki MTESoroksár SC2-2 (1-1)
2021.11.07.17:00Szombathelyi HaladásAqvital FC Csákvár4-1 (3-0)
2021.11.07.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaKecskeméti TE2-0 (2-0)
2021.11.07.19:30Békéscsaba 1912 ElőrePMFC1-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 14.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.31.13:00Kecskeméti TEIII. ker. TVE2-0 (0-0)
2021.10.31.13:00BFC SiófokSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-0 (0-0)
2021.10.31.13:00Soroksár SCBudaörs0-1 (0-0)
2021.10.31.17:00WKW ETO FC GyőrBudafoki MTE1-0 (0-0)
2021.10.31.17:00PMFCNyíregyháza Spartacus FC6-1 (3-1)
2021.10.31.17:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre1-1 (0-1)
2021.10.31.17:00Vasas FCDorogi FC5-0 (2-0)
2021.10.31.17:00Aqvital FC CsákvárTiszakécskei LC0-1 (0-0)
2021.10.31.17:00FC AjkaSzentlőrinc3-1 (2-1)
2021.11.01.20:00DVTKSzombathelyi Haladás2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 13.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.24.13:00III. ker. TVEBFC Siófok2-0 (2-0)
2021.10.24.13:00Nyíregyháza Spartacus FCSzolnoki MÁV FC2-0 (1-0)
2021.10.24.13:00WKW ETO FC GyőrPMFC0-1 (0-1)
2021.10.24.13:00Soroksár SCSzentlőrinc0-1 (0-1)
2021.10.24.13:00Tiszakécskei LCDVTK1-2 (0-1)
2021.10.24.13:00Dorogi FCAqvital FC Csákvár0-2 (0-2)
2021.10.24.13:00Budafoki MTEBudaörs0-0 (0-0)
2021.10.24.17:00Békéscsaba 1912 ElőreKecskeméti TE1-1 (1-0)
2021.10.24.17:00Szombathelyi HaladásFC Ajka2-1 (1-0)
2021.10.24.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaVasas FC0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 12.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.17.13:00Kecskeméti TENyíregyháza Spartacus FC0-0 (0-0)
2021.10.17.13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre2-2 (2-1)
2021.10.17.13:00Soroksár SCSzombathelyi Haladás1-0 (0-0)
2021.10.17.13:00BudaörsSzentlőrinc1-1 (0-1)
2021.10.17.17:00PMFCBudafoki MTE3-1 (1-1)
2021.10.17.17:00Szolnoki MÁV FCWKW ETO FC Győr0-2 (0-1)
2021.10.17.17:00Aqvital FC CsákvárSzeged-Csanád Grosics Akadémia3-1 (3-0)
2021.10.17.17:00DVTKDorogi FC2-0 (1-0)
2021.10.17.17:00FC AjkaTiszakécskei LC5-1 (1-0)
2021.10.18.20:00Vasas FCIII. ker. TVE1-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 11.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.03.15:00III. ker. TVEAqvital FC Csákvár2-2 (0-1)
2021.10.03.15:00Dorogi FCFC Ajka0-0 (0-0)
2021.10.03.15:00Budafoki MTESzentlőrinc2-1 (1-0)
2021.10.03.17:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC0-3 (0-1)
2021.10.03.17:00WKW ETO FC GyőrKecskeméti TE0-1 (0-0)
2021.10.03.17:00PMFCSzolnoki MÁV FC1-0 (0-0)
2021.10.03.17:00Szombathelyi HaladásBudaörs2-1 (1-1)
2021.10.03.17:00Tiszakécskei LCSoroksár SC2-3 (1-1)
2021.10.03.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaDVTK2-1 (2-0)
2021.10.04.20:00Nyíregyháza Spartacus FCBFC Siófok0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 10.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.29.16:00Soroksár SCDorogi FC1-2 (1-2)
2021.09.29.16:00BudaörsTiszakécskei LC3-0 (0-0)
2021.09.29.16:00SzentlőrincSzombathelyi Haladás0-0 (0-0)
2021.09.29.17:00Vasas FCNyíregyháza Spartacus FC2-0 (1-0)
2021.09.29.18:00Szolnoki MÁV FCBudafoki MTE1-0 (0-0)
2021.09.29.18:00Kecskeméti TEPMFC1-0 (1-0)
2021.09.29.18:00BFC SiófokWKW ETO FC Győr4-1 (3-1)
2021.09.29.18:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre1-2 (1-0)
2021.09.29.18:00DVTKIII. ker. TVE1-1 (1-1)
2021.09.29.18:00FC AjkaSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 9.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.26.16:00III. ker. TVEFC Ajka2-4 (0-2)
2021.09.26.16:00Nyíregyháza Spartacus FCAqvital FC Csákvár1-1 (1-0)
2021.09.26.16:00Dorogi FCBudaörs0-0 (0-0)
2021.09.26.17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK2-2 (1-0)
2021.09.26.17:00PMFCBFC Siófok0-1 (0-0)
2021.09.26.17:00Szolnoki MÁV FCKecskeméti TE2-2 (1-0)
2021.09.26.17:00Tiszakécskei LCSzentlőrinc1-2 (1-0)
2021.09.26.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSoroksár SC2-0 (0-0)
2021.09.26.17:00Budafoki MTESzombathelyi Haladás0-2 (0-1)
2021.09.26.19:30WKW ETO FC GyőrVasas FC3-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 8.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.15.16:00Soroksár SCIII. ker. TVE2-1 (1-0)
2021.09.15.16:00BudaörsSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-4 (1-0)
2021.09.15.16:00SzentlőrincDorogi FC0-0 (0-0)
2021.09.15.17:00Vasas FCPMFC1-0 (0-0)
2021.09.15.18:00Kecskeméti TEBudafoki MTE1-0 (0-0)
2021.09.15.18:00BFC SiófokSzolnoki MÁV FC3-2 (2-1)
2021.09.15.18:00Aqvital FC CsákvárWKW ETO FC Győr2-2 (0-1)
2021.09.15.18:00DVTKNyíregyháza Spartacus FC4-2 (2-1)
2021.09.15.18:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre2-1 (1-0)
2021.09.15.18:00Szombathelyi HaladásTiszakécskei LC1-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 7.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.12.16:00III. ker. TVEBudaörs0-0 (0-0)
2021.09.12.16:00Nyíregyháza Spartacus FCFC Ajka2-0 (1-0)
2021.09.12.16:00Dorogi FCSzombathelyi Haladás0-2 (0-1)
2021.09.12.16:00Budafoki MTETiszakécskei LC4-2 (2-1)
2021.09.12.17:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC2-3 (1-2)
2021.09.12.17:00PMFCAqvital FC Csákvár2-1 (1-1)
2021.09.12.17:00Szolnoki MÁV FCVasas FC0-5 (0-2)
2021.09.12.17:00Kecskeméti TEBFC Siófok1-0 (0-0)
2021.09.12.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSzentlőrinc0-1 (0-1)
2021.09.12.20:00WKW ETO FC GyőrDVTK2-2 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 6.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.29.15:00DVTKPMFC3-0 (2-0)
2021.08.29.17:30Soroksár SCNyíregyháza Spartacus FC2-3 (1-0)
2021.08.29.17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre1-1 (1-1)
2021.08.29.17:30SzentlőrincIII. ker. TVE4-1 (4-1)
2021.08.29.19:00BFC SiófokBudafoki MTE1-1 (0-1)
2021.08.29.19:00Vasas FCKecskeméti TE1-1 (0-1)
2021.08.29.19:00FC AjkaWKW ETO FC Győr1-0 (1-0)
2021.08.29.19:00Szombathelyi HaladásSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-0 (0-0)
2021.08.29.19:00Tiszakécskei LCDorogi FC1-2 (1-1)
2021.10.20.18:00Aqvital FC CsákvárSzolnoki MÁV FC2-2 (2-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.22.17:30III. ker. TVESzombathelyi Haladás0-0 (0-0)
2021.08.22.17:30Nyíregyháza Spartacus FCBudaörs3-1 (2-0)
2021.08.22.17:30Budafoki MTEDorogi FC2-0 (1-0)
2021.08.22.19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc1-1 (0-0)
2021.08.22.19:00WKW ETO FC GyőrSoroksár SC2-2 (1-1)
2021.08.22.19:00PMFCFC Ajka2-0 (1-0)
2021.08.22.19:00Kecskeméti TEAqvital FC Csákvár2-0 (1-0)
2021.08.22.19:00BFC SiófokVasas FC2-2 (1-1)
2021.08.22.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaTiszakécskei LC1-1 (0-1)
2021.08.23.20:00Szolnoki MÁV FCDVTK2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.18.17:30BudaörsWKW ETO FC Győr1-4 (0-1)
2021.08.18.17:30SzentlőrincNyíregyháza Spartacus FC2-2 (0-0)
2021.08.18.17:30Dorogi FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-0 (0-0)
2021.08.18.18:00Vasas FCBudafoki MTE3-1 (1-0)
2021.08.18.19:00Aqvital FC CsákvárBFC Siófok0-0 (0-0)
2021.08.18.19:00DVTKKecskeméti TE1-1 (1-1)
2021.08.18.19:00FC AjkaSzolnoki MÁV FC1-1 (0-1)
2021.08.18.19:00PMFCSoroksár SC1-1 (0-1)
2021.08.18.19:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre3-1 (1-1)
2021.08.18.19:00Tiszakécskei LCIII. ker. TVE1-2 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.15.15:30Budafoki MTESzeged-Csanád Grosics Akadémia1-1 (1-1)
2021.08.15.17:30III. ker. TVEDorogi FC1-2 (1-1)
2021.08.15.17:30Nyíregyháza Spartacus FCSzombathelyi Haladás0-0 (0-0)
2021.08.15.19:00Békéscsaba 1912 ElőreTiszakécskei LC2-2 (0-1)
2021.08.15.19:00WKW ETO FC GyőrSzentlőrinc1-1 (1-1)
2021.08.15.19:00PMFCBudaörs1-1 (0-1)
2021.08.15.19:00Szolnoki MÁV FCSoroksár SC3-1 (3-0)
2021.08.15.19:00Kecskeméti TEFC Ajka3-1(1-1)
2021.08.15.19:00BFC SiófokDVTK1-1 (0-1)
2021.08.15.19:00Vasas FCAqvital FC Csákvár2-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.08.17:30BudaörsSzolnoki MÁV FC2-3 (2-0)
2021.08.08.17:30SzentlőrincPMFC1-1 (0-0)
2021.08.08.17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre2-1 (2-0)
2021.08.08.19:00FC AjkaBFC Siófok1-1 (0-1)
2021.08.08.19:00Kecskeméti TESoroksár SC5-2 (2-1)
2021.08.08.19:00Szombathelyi HaladásWKW ETO FC Győr1-1 (0-0)
2021.08.08.19:00Tiszakécskei LCNyíregyháza Spartacus FC1-4 (0-3)
2021.08.08.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaIII. ker. TVE3-0 (2-0)
2021.08.08.19:00Budafoki MTEAqvital FC Csákvár1-2 (0-2)
2021.08.09.20:00DVTKVasas FC2-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.01.17:30III. ker. TVEBudafoki MTE0-4 (0-2)
2021.08.01.17:30Nyíregyháza Spartacus FCDorogi FC3-2 (0-2)
2021.08.01.19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-1 (0-0)
2021.08.01.19:00WKW ETO FC GyőrTiszakécskei LC1-0 (1-0)
2021.08.01.19:00Szolnoki MÁV FCSzentlőrinc1-1 (0-0)
2021.08.01.19:00Kecskeméti TEBudaörs2-3 (1-3)
2021.08.01.19:00BFC SiófokSoroksár SC0-0 (0-0)
2021.08.01.19:00Vasas FCFC Ajka2-1 (2-1)
2021.08.01.19:00Aqvital FC CsákvárDVTK0-1 (0-1)
2021.08.02.20:00PMFCSzombathelyi Haladás0-1 (0-1)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.DVTK20126238191942
02.Vasas FC20125337162141
03.Kecskeméti TE20115432161638
04.Szombathelyi Haladás20114523131037
05.Szeged-Csanád Grosics Akadémia20105527151235
06.ETO FC209562620632
07.Dorogi FC209382125-430
08.BFC Siófok207942422230
09.Nyíregyháza Spartacus FC207672628-227
10.PMFC207582421326
11.FC Ajka206682728-124
12.Szentlőrinc205962325-224
13.Békéscsaba 1912 Előre204972632-621
14.Soroksár SC2055102736-920
15.III. ker. TVE2055102033-1320
16.Aqvital FC Csákvár204882833-520
17.Budaörs204882233-1120
18.Budafoki MTE204792126-519
19.Szolnoki MÁV FC204791931-1219
20.Tiszakécskei LC2043132039-1915
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
21.2022.01.30.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
22.2022.02.06.v14:00Tiszakécskei LCBékéscsaba 1912 Előre
05. (MK)2022.02.09.sze17:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr
23.2022.02.13.v14:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
24.2022.02.20.v14:00SzentlőrincBékéscsaba 1912 Előre
25.2022.02.27.v14:00Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
26.2022.03.06.v14:00Soroksár SCBékéscsaba 1912 Előre
27.2022.03.09.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka
28.2022.03.13.v17:00DVTKBékéscsaba 1912 Előre
29.2022.03.20.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreAqvital FC Csákvár
30.2022.04.03.v17:00Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre
31.2022.04.06.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
32.2022.04.10.v17:00Kecskeméti TEBékéscsaba 1912 Előre
33.2022.04.17.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FC
34.2022.04.24.v17:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
35.2022.05.01.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreETO FC
36.2022.05.08.v17:00Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre
37.2022.05.15.v17:00Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre
38.2022.05.22.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreIII. ker. TVE
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2021.08.01.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
02.2021.08.08.v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
03.2021.08.15.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreTiszakécskei LC
04.2021.08.18.sze19:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre
05.2021.08.22.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
06.2021.08.29.v17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre
07.2021.09.12.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
08.2021.09.15.sze18:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
03. (MK)2021.09.18.szo19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
09.2021.09.26.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
10.2021.09.29.sze18:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
11.2021.10.03.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
12.2021.10.17.v13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
13.2021.10.24.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKecskeméti TE
04. (MK)2021.10.27.sze13:30ESMTKBékéscsaba 1912 Előre
14.2021.10.31.v17:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
15.2021.11.07.v19:30Békéscsaba 1912 ElőrePMFC
16.2021.11.21.v13:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
17.2021.11.24.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
18.2021.11.28.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
19.2021.12.05.v13:00III. ker. TVEBékéscsaba 1912 Előre
20.2021.12.12.v17:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Lukács Raymond Barna909
Horváth Péter606
Nikola Pantovic224
Máris Dominik213
Farkas Márk202
Gránicz Patrik112
Bora György101
Fazekas Lóránt101
Kitl Miklós101
Paudits Patrik101
Név
Sárga lapok
Piros lapok
Király Patrik71
Bora György40
Kitl Miklós40
Varga Szabolcs40
Lukács Raymond Barna31
Albert István30
Farkas Márk30
Nagy Sándor30
Nikola Pantovic30
Szabó Péter30
Fazekas Lóránt20
Gránicz Patrik20
Kovács Ádám Tibor20
Mikló Roland20
Ilyés Tamás11
Czinanó Antal Áron10
Hodonicki Márk10
Krnács Richárd10
Máris Dominik10
Puskás Gábor Sándor10
Zvara Levente Mátyás10
Mészáros Márk01
F.
Hazai
Vendég
Játékvezetõ
Asszisztens 1.
Asszisztens 2.
HK
VK
HS
VS
01.BékéscsabaSzegedTakács JánosSzilágyi NorbertTőkés Róbert44
02.DorogBékéscsabaGörög MárióBede TamásKulman Tamás132
03.BékéscsabaTiszakécskeSzilágyi SándorBaghy CsabaSzilágyi Norbert16
04.SzombathelyBékéscsabaMolnár AttilaHorváth Zoltán (F)Bertalan Dávid33
05.BékéscsabaSzentlőrincNazsa TamásPunyi GyulaMárkus Péter13
06.BudaörsBékéscsabaKovács ImreBertalan DávidTőkés Róbert1
07.BékéscsabaSoroksárVeizer RolandHorváth RóbertSzilágyi Norbert13
08.AjkaBékéscsabaKáprály MihályBecséri GergelyBaghy Csaba33
09.BékéscsabaDVTKAntal PéterSinkovicz DánielSzilágyi Norbert245
10.CsákvárBékéscsabaSipos TamásSzécsényi IstvánAradi József33
11.BékéscsabaVasasSzigetvári MárkVarga GáborTőkés Róbert33
12.SiófokBékéscsabaGörög MárióBede TamásVörös Dániel34
13.BékéscsabaKecskemétBerényi TamásBecséri GergelyRózsa Dávid1134
14.SzolnokBékéscsabaTakács JánosTőkés RóbertMárkus Péter1
15.BékéscsabaPécsNazsa TamásHorváth RóbertTőkés Róbert35
16.GyőrBékéscsabaNémeth ÁdámSzalai DánielKirály Zsolt23
17.BékéscsabaNyíregyházaRúsz MártonPunyi GyulaMárkus Péter21
18.BékéscsabaBudafokZierkelbach PéterVíg-Tarsonyi GergőMáyer Gábor111
19.III. ker. TVEBékéscsabaGaál ÁkosHuszár BalázsKirály Zsolt124
20.SzegedBékéscsabaOláh GáborPunyi GyulaMárkus Péter25
Jelmagyarázat: F. – forduló, HK – hazai kiállítás, VK – vendég kiállítás, HS – hazai sárgalap, VS – vendég sárgalap.
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Albert István1483300300810
Babinyecz Balázs000000000000
Bora György20190110401591
Borbély Bence Boldizsár300300000000
Czinanó Antal Áron12120000101100
Farkas Márk18151220301306
Fazekas Lóránt19541011200520
Gránicz Patrik20115410200363
Hodonicki Márk1152400100467
Horváth Péter18171060001435
Ilyés Tamás1208400110088
Király Patrik16133000711203
Kitl Miklós16123110401054
Kovács Ádám Tibor804400200067
Krnács Richárd20801200100720
Laky László200200000000
Lukács Raymond Barna18153090312075
Mágocsi Bence100100000000
Máris Dominik1494120100930
Mikló Roland751100200488
Nagy Sándor19161200301086
Nikola Pantovic18125120301138
Paudits Patrik1358010000491
Puskás Gábor Sándor1778200100754
Sipaki Patrik Martin200200000000
Sipos Gábor18153000001354
Szabó Péter17107000300900
Varga Szabolcs18113400400744
Winter Dániel18001800000000
Zvara Levente Mátyás914400100144
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2021.08.01.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Füzesgyarmati SK
01.2021.08.01.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
02.2021.08.08.v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
02.2021.08.11.sze17:30Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2021.08.15.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
03.2021.08.15.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreTiszakécskei LC
04.2021.08.18.sze19:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre
04.2021.08.22.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Újpest FC II.
05.2021.08.22.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
06.2021.08.29.v17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre
05.2021.09.01.sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tállya KSE
06.2021.09.04.szo16:00Sényő-Carnifex FCBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2021.09.12.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Salgótarjáni BTC
07.2021.09.12.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
08.2021.09.15.sze18:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
03. (MK)2021.09.18.szo19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
08.2021.09.22.sze14:00DVTK II.Békéscsaba 1912 Előre II.
09.2021.09.26.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Törökszentmiklósi FC
09.2021.09.26.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
10.2021.09.29.sze18:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
10.2021.10.03.v15:00Hidasnémeti VSCBékéscsaba 1912 Előre II.
11.2021.10.03.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
11.2021.10.10.v15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
12.2021.10.17.v13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
12.2021.10.17.v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.20.sze13:00Békéscsaba 1912 Előre II.DEAC
14.2021.10.24.v13:00BKV ElőreBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.24.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKecskeméti TE
04. (MK)2021.10.27.sze13:30ESMTKBékéscsaba 1912 Előre
15.2021.10.31.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kisvárda Master Good II.
14.2021.10.31.v17:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
16.2021.11.07.v13:00Eger SEBékéscsaba 1912 Előre II.
15.2021.11.07.v19:30Békéscsaba 1912 ElőrePMFC
17.2021.11.14.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros
16.2021.11.21.v13:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
18.2021.11.21.v13:00Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
17.2021.11.24.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
19.2021.11.28.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kolorcity Kazincbarcika SC
18.2021.11.28.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
19.2021.12.05.v13:00III. ker. TVEBékéscsaba 1912 Előre
20.2021.12.05.v13:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2021.12.12.v17:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre
21.2022.01.30.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
22.2022.02.06.v14:00Tiszakécskei LCBékéscsaba 1912 Előre
05. (MK)2022.02.09.sze17:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr
23.2022.02.13.v14:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
21.2022.02.13.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tiszafüredi VSE
24.2022.02.20.v14:00SzentlőrincBékéscsaba 1912 Előre
22.2022.02.20.v11:00DVSC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
25.2022.02.27.v14:00Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
232022.02.27.v11:00Újpest FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
26.2022.03.06.v14:00Soroksár SCBékéscsaba 1912 Előre
24.2022.03.06.v14:00Tállya KSEBékéscsaba 1912 Előre II.
27.2022.03.09.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka
28.2022.03.13.sze17:00DVTKBékéscsaba 1912 Előre
25.2022.03.13.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Sényő-Carnifex FC
29.2022.03.20.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreAqvital FC Csákvár
26.2022.03.20.v14:00Salgótarjáni BTCBékéscsaba 1912 Előre II.
27.2022.03.27.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVTK II.
30.2022.04.03.v17:00Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre
28.2022.04.03.v16:00Törökszentmiklósi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
31.2022.04.06.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
32.2022.04.10.v17:00Kecskeméti TEBékéscsaba 1912 Előre
29.2022.04.10.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Hidasnémeti VSC
30.2022.04.13.sze16:00Putnok FCBékéscsaba 1912 Előre II.
33.2022.04.17.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FC
31.2022.04.17.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Jászberényi FC
34.2022.04.24.v17:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
32.2022.04.24.v17:00DEACBékéscsaba 1912 Előre II.
35.2022.05.01.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreETO FC
33.2022.05.01.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.BKV Előre
34.2022.05.04.sze17:00Kisvárda Master Good II.Békéscsaba 1912 Előre II.
36.2022.05.08.v17:00Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre
35.2022.05.08.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE
37.2022.05.15.v17:00Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre
36.2022.05.15.v17:00Termálfürdő FC TiszaújvárosBékéscsaba 1912 Előre II.
38.2022.05.22.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreIII. ker. TVE
37.2022.05.22.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Aqua-General Hajdúszoboszló
38.2022.05.29.v17:00Kolorcity Kazincbarcika SCBékéscsaba 1912 Előre II.

Futball Pápa- Foci tippek profiktól - Sportfogadás