Tabella-sorsolás 2021/2022 – NB2

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2021/2022

A mérkőzések kezdési időpontjai változhatnak.

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 9.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.26.16:00III. ker. TVEFC Ajka?-? (?-?)
2021.09.26.16:00Nyíregyháza Spartacus FCAqvital FC Csákvár?-? (?-?)
2021.09.26.16:00Dorogi FCBudaörs?-? (?-?)
2021.09.26.17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK?-? (?-?)
2021.09.26.17:00PMFCBFC Siófok?-? (?-?)
2021.09.26.17:00Szolnoki MÁV FCKecskeméti TE?-? (?-?)
2021.09.26.17:00Tiszakécskei LCSzentlőrinc?-? (?-?)
2021.09.26.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSoroksár SC?-? (?-?)
2021.09.26.17:00Budafoki MTESzombathelyi Haladás?-? (?-?)
2021.09.26.19:30WKW ETO FC GyőrVasas FC?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 8.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.15.16:00Soroksár SCIII. ker. TVE2-1 (1-0)
2021.09.15.16:00BudaörsSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-4 (1-0)
2021.09.15.16:00SzentlőrincDorogi FC0-0 (0-0)
2021.09.15.17:00Vasas FCPMFC1-0 (0-0)
2021.09.15.18:00Kecskeméti TEBudafoki MTE1-0 (0-0)
2021.09.15.18:00BFC SiófokSzolnoki MÁV FC3-2 (2-1)
2021.09.15.18:00Aqvital FC CsákvárWKW ETO FC Győr2-2 (0-1)
2021.09.15.18:00DVTKNyíregyháza Spartacus FC4-2 (2-1)
2021.09.15.18:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre2-1 (1-0)
2021.09.15.18:00Szombathelyi HaladásTiszakécskei LC1-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 7.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.12.16:00III. ker. TVEBudaörs0-0 (0-0)
2021.09.12.16:00Nyíregyháza Spartacus FCFC Ajka2-0 (1-0)
2021.09.12.16:00Dorogi FCSzombathelyi Haladás0-2 (0-1)
2021.09.12.16:00Budafoki MTETiszakécskei LC4-2 (2-1)
2021.09.12.17:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC2-3 (1-2)
2021.09.12.17:00PMFCAqvital FC Csákvár2-1 (1-1)
2021.09.12.17:00Szolnoki MÁV FCVasas FC0-5 (0-2)
2021.09.12.17:00Kecskeméti TEBFC Siófok1-0 (0-0)
2021.09.12.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSzentlőrinc0-1 (0-1)
2021.09.12.20:00WKW ETO FC GyőrDVTK2-2 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 6.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.29.15:00DVTKPMFC3-0 (2-0)
2021.08.29.17:30Soroksár SCNyíregyháza Spartacus FC2-3 (1-0)
2021.08.29.17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre1-1 (1-1)
2021.08.29.17:30SzentlőrincIII. ker. TVE4-1 (4-1)
2021.08.29.19:00BFC SiófokBudafoki MTE1-1 (0-1)
2021.08.29.19:00Vasas FCKecskeméti TE1-1 (0-1)
2021.08.29.19:00FC AjkaWKW ETO FC Győr1-0 (1-0)
2021.08.29.19:00Szombathelyi HaladásSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-0 (0-0)
2021.08.29.19:00Tiszakécskei LCDorogi FC1-2 (1-1)
2021.10.20.18:00Aqvital FC CsákvárSzolnoki MÁV FC?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.22.17:30III. ker. TVESzombathelyi Haladás0-0 (0-0)
2021.08.22.17:30Nyíregyháza Spartacus FCBudaörs3-1 (2-0)
2021.08.22.17:30Budafoki MTEDorogi FC2-0 (1-0)
2021.08.22.19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc1-1 (0-0)
2021.08.22.19:00WKW ETO FC GyőrSoroksár SC2-2 (1-1)
2021.08.22.19:00PMFCFC Ajka2-0 (1-0)
2021.08.22.19:00Kecskeméti TEAqvital FC Csákvár2-0 (1-0)
2021.08.22.19:00BFC SiófokVasas FC2-2 (1-1)
2021.08.22.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaTiszakécskei LC1-1 (0-1)
2021.08.23.20:00Szolnoki MÁV FCDVTK?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.18.17:30BudaörsWKW ETO FC Győr1-4 (0-1)
2021.08.18.17:30SzentlőrincNyíregyháza Spartacus FC2-2 (0-0)
2021.08.18.17:30Dorogi FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-0 (0-0)
2021.08.18.18:00Vasas FCBudafoki MTE3-1 (1-0)
2021.08.18.19:00Aqvital FC CsákvárBFC Siófok0-0 (0-0)
2021.08.18.19:00DVTKKecskeméti TE1-1 (1-1)
2021.08.18.19:00FC AjkaSzolnoki MÁV FC1-1 (0-1)
2021.08.18.19:00PMFCSoroksár SC1-1 (0-1)
2021.08.18.19:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre3-1 (1-1)
2021.08.18.19:00Tiszakécskei LCIII. ker. TVE1-2 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.15.15:30Budafoki MTESzeged-Csanád Grosics Akadémia1-1 (1-1)
2021.08.15.17:30III. ker. TVEDorogi FC1-2 (1-1)
2021.08.15.17:30Nyíregyháza Spartacus FCSzombathelyi Haladás0-0 (0-0)
2021.08.15.19:00Békéscsaba 1912 ElőreTiszakécskei LC2-2 (0-1)
2021.08.15.19:00WKW ETO FC GyőrSzentlőrinc1-1 (1-1)
2021.08.15.19:00PMFCBudaörs1-1 (0-1)
2021.08.15.19:00Szolnoki MÁV FCSoroksár SC3-1 (3-0)
2021.08.15.19:00Kecskeméti TEFC Ajka3-1(1-1)
2021.08.15.19:00BFC SiófokDVTK1-1 (0-1)
2021.08.15.19:00Vasas FCAqvital FC Csákvár2-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.08.17:30BudaörsSzolnoki MÁV FC2-3 (2-0)
2021.08.08.17:30SzentlőrincPMFC1-1 (0-0)
2021.08.08.17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre2-1 (2-0)
2021.08.08.19:00FC AjkaBFC Siófok1-1 (0-1)
2021.08.08.19:00Kecskeméti TESoroksár SC5-2 (2-1)
2021.08.08.19:00Szombathelyi HaladásWKW ETO FC Győr1-1 (0-0)
2021.08.08.19:00Tiszakécskei LCNyíregyháza Spartacus FC1-4 (0-3)
2021.08.08.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaIII. ker. TVE3-0 (2-0)
2021.08.08.19:00Budafoki MTEAqvital FC Csákvár1-2 (0-2)
2021.08.09.20:00DVTKVasas FC2-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2021/2022-es szezon - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.01.17:30III. ker. TVEBudafoki MTE0-4 (0-2)
2021.08.01.17:30Nyíregyháza Spartacus FCDorogi FC3-2 (0-2)
2021.08.01.19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-1 (0-0)
2021.08.01.19:00WKW ETO FC GyőrTiszakécskei LC1-0 (1-0)
2021.08.01.19:00Szolnoki MÁV FCSzentlőrinc1-1 (0-0)
2021.08.01.19:00Kecskeméti TEBudaörs2-3 (1-3)
2021.08.01.19:00BFC SiófokSoroksár SC0-0 (0-0)
2021.08.01.19:00Vasas FCFC Ajka2-1 (2-1)
2021.08.01.19:00Aqvital FC CsákvárDVTK0-1 (0-1)
2021.08.02.20:00PMFCSzombathelyi Haladás0-1 (0-1)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.Szombathelyi Haladás853092718
02.Vasas FC8521178917
03.Kecskeméti TE8521168817
04.Nyíregyháza Spartacus FC85211912717
05.DVTK8431149515
06.Dorogi FC8413910-113
07.Szentlőrinc8260117412
08.Budafoki MTE83231410411
09.Szeged-Csanád Grosics Akadémia8323106411
10.Szolnoki MÁV FC73221213-111
11.WKW ETO FC Győr82511310311
12.PMFC823379-29
13.Soroksár SC82331317-49
14.BFC Siófok81618809
15.FC Ajka8224712-58
16.Budaörs81341018-86
17.Aqvital FC Csákvár7124610-45
18.III. ker. TVE8125516-115
19.Békéscsaba 1912 Előre8035915-63
20.Tiszakécskei LC8026817-92
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2021.08.01.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
02.2021.08.08.v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
03.2021.08.15.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreTiszakécskei LC
04.2021.08.18.sze19:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre
05.2021.08.22.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
06.2021.08.29.v17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre
07.2021.09.12.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
08.2021.09.15.sze18:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
03. (MK)2021.09.18.szo19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
09.2021.09.26.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
10.2021.09.29.sze18:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
11.2021.10.03.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
12.2021.10.17.v13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
13.2021.10.24.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKecskeméti TE
04. (MK)2021.10.27.sze??:??ESMTKBékéscsaba 1912 Előre
14.2021.10.31.v17:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
15.2021.11.07.v19:30Békéscsaba 1912 ElőrePMFC
16.2021.11.21.v13:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
17.2021.11.24.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
18.2021.11.28.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
19.2021.12.05.v13:00III. ker. TVEBékéscsaba 1912 Előre
20.2021.12.12.v17:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Horváth Péter404
Bora György101
Farkas Márk101
Gránicz Patrik011
Kitl Miklós101
Lukács Raymond Barna101
Máris Dominik011
Nikola Pantovic011
Paudits Patrik101
Név
Sárga lapok
Piros lapok
Albert István20
Király Patrik20
Mikló Roland20
Varga Szabolcs20
Lukács Raymond Barna11
Bora György10
Gránicz Patrik10
Ilyés Tamás10
Kitl Miklós10
Kovács Ádám Tibor10
Krnács Richárd10
Nagy Sándor10
F.
Hazai
Vendég
Játékvezetõ
Asszisztens 1.
Asszisztens 2.
HK
VK
HS
VS
01.BékéscsabaSzegedTakács JánosSzilágyi NorbertTőkés Róbert44
02.DorogBékéscsabaGörög MárióBede TamásKulman Tamás132
03.BékéscsabaTiszakécskeSzilágyi SándorBaghy CsabaSzilágyi Norbert16
04.SzombathelyBékéscsabaMolnár AttilaHorváth Zoltán (F)Bertalan Dávid33
05.BékéscsabaSzentlőrincNazsa TamásPunyi GyulaMárkus Péter13
06.BudaörsBékéscsabaKovács ImreBertalan DávidTőkés Róbert1
07.BékéscsabaSoroksárVeizer RolandHorváth RóbertSzilágyi Norbert13
08.AjkaBékéscsabaKáprály MihályBecséri GergelyBaghy Csaba33
Jelmagyarázat: F. – forduló, HK – hazai kiállítás, VK – vendég kiállítás, HS – hazai sárgalap, VS – vendég sárgalap.
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Albert István862000200615
Babinyecz Balázs000000000000
Bora György880010100601
Borbély Bence Boldizsár300300000000
Czinanó Antal Áron000000000000
Farkas Márk640210000296
Fazekas Lóránt820601000180
Gránicz Patrik815200100192
Hodonicki Márk300300000000
Horváth Péter770040000628
Ilyés Tamás403100100049
Király Patrik633000200283
Kitl Miklós843110100406
Kovács Ádám Tibor301200100021
Krnács Richárd880000100720
Laky László200200000000
Lukács Raymond Barna633000110270
Máris Dominik843000000410
Mikló Roland751100200488
Nagy Sándor770000100450
Nikola Pantovic614100000200
Paudits Patrik752010000398
Puskás Gábor843100000327
Sipaki Patrik Martin200200000000
Sipos Gábor660000000540
Szabó Péter633000000269
Varga Szabolcs770000200494
Winter Dániel700700000000
Zvara Levente Mátyás200200000000
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2021.08.01v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Füzesgyarmati SK
01.2021.08.01v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
02.2021.08.08v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
02.2021.08.11sze17:30Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2021.08.15v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
03.2021.08.15v19:00Békéscsaba 1912 ElőreTiszakécskei LC
04.2021.08.18sze19:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre
04.2021.08.22v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Újpest FC II.
05.2021.08.22v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
06.2021.08.29v17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre
05.2021.09.01sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tállya KSE
06.2021.09.04szo16:00Sényő-Carnifex FCBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2021.09.12v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Salgótarjáni BTC
07.2021.09.12v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
08.2021.09.15sze18:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
03. (MK)2021.09.18.szo19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
08.2021.09.22sze14:00DVTK II.Békéscsaba 1912 Előre II.
09.2021.09.26v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Törökszentmiklósi FC
09.2021.09.26v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
10.2021.09.29sze18:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
10.2021.10.03v15:00Hidasnémeti VSCBékéscsaba 1912 Előre II.
11.2021.10.03v17:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
11.2021.10.10v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
12.2021.10.17v13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
12.2021.10.17v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.20sze13:00Békéscsaba 1912 Előre II.DEAC
14.2021.10.24v13:00BKV ElőreBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.24v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKecskeméti TE
04. (MK)2021.10.27.sze??:??ESMTKBékéscsaba 1912 Előre
15.2021.10.31v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kisvárda Master Good II.
14.2021.10.31v17:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
16.2021.11.07v13:00Eger SEBékéscsaba 1912 Előre II.
15.2021.11.07v19:30Békéscsaba 1912 ElőrePMFC
17.2021.11.14v13:00Békéscsaba 1912 ElőreTermálfürdő FC Tiszaújváros
16.2021.11.21v13:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
18.2021.11.21v13:00Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
17.2021.11.24sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
19.2021.11.28v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kolorcity Kazincbarcika SC
18.2021.11.28v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
19.2021.12.05v13:00III. ker. TVEBékéscsaba 1912 Előre
20.2021.12.05v13:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2021.12.12v17:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre

Futball Pápa- Foci tippek profiktól - Sportfogadás