Tabella-sorsolás 2022/2023 – NB3

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2022/2023

A mérkőzések kezdési időpontjai változhatnak.

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.21.11:00DVTK II.BVSC-Zugló?-? (?-?)
2022.08.21.11:00DVSC II.Eger SE?-? (?-?)
2022.08.21.12:00Vasas FC II.Aqua-Genaral Hajdúszoboszló?-? (?-?)
2022.08.21.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros?-? (?-?)
2022.08.21.17:30Sényő-Carnifex FCKörösladányi MSK?-? (?-?)
2022.08.21.17:30Facultas-Tiszafüredi VSEDEAC?-? (?-?)
2022.08.21.17:30Füzesgyarmati SKPénzügyőr SE?-? (?-?)
2022.08.21.17:30FC HatvanKisvárda Master Good II.?-? (?-?)
2022.08.21.17:30Karcagi SEJászberényi FC?-? (?-?)
2022.08.21.17:30Putnok FCBKV Előre?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.17.17:30Kisvárda Master Good II.Putnok FC1-2 (0-0)
2022.08.17.17:30Termálfürdő FC TiszaújvárosFC Hatvan2-1 (1-1)
2022.08.17.17:30Pénzügyőr SEBékéscsaba 1912 Előre II.4-3 (0-3)
2022.08.17.17:30Eger SEFüzesgyarmati SK1-0 (1-0)
2022.08.17.17:30Aqua-Genaral HajdúszoboszlóDVSC II.4-0 (1-0)
2022.08.17.17:30BVSC-ZuglóVasas FC II.3-1 (3-1)
2022.08.17.17:30DEACDVTK II.0-1 (0-1)
2022.08.17.17:30Körösladányi MSKFacultas-Tiszafüredi VSE1-1 (1-1)
2022.08.17.17:30Jászberényi FCSényő-Carnifex FC2-3 (1-1)
2022.08.17.17:30BKV ElőreKarcagi SE0-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.14.11:00DVTK II.Körösladányi MSK0-5 (0-3)
2022.08.14.11:00Vasas FC II.DEAC0-1 (0-0)
2022.08.14.11:00Kisvárda Master Good II.Termálfürdő FC Tiszaújváros1-1 (0-1)
2022.08.14.13:00DVSC II.BVSC-Zugló1-1 (0-1)
2022.08.14.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE0-3 (0-1)
2022.08.14.17:30Sényő-Carnifex FCBKV Előre0-2 (0-1)
2022.08.14.17:30Facultas-Tiszafüredi VSEJászberényi FC4-2 (4-1)
2022.08.14.17:30Füzesgyarmati SKAqua-Genaral Hajdúszoboszló1-2 (1-1)
2022.08.14.17:30FC HatvanPénzügyőr SE2-4 (1-3)
2022.08.14.17:30Karcagi SEPutnok FC1-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.03.17:30Kisvárda Master Good II.Pénzügyőr SE2-0 (1-0)
2022.08.03.17:30Eger SEFC Hatvan0-5 (0-2)
2022.08.03.17:30Aqua-Genaral HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.2-0 (0-0)
2022.08.03.17:30BVSC-ZuglóFüzesgyarmati SK4-1 (2-0)
2022.08.03.17:30DEACDVSC II.2-0 (2-0)
2022.08.03.17:30Körösladányi MSKVasas FC II.3-1 (2-0)
2022.08.03.17:30Jászberényi FCDVTK II.1-4 (0-0)
2022.08.03.17:30BKV ElőreFacultas-Tiszafüredi VSE2-1 (0-1)
2022.08.03.17:30Karcagi SESényő-Carnifex FC1-1 (1-0)
2022.08.03.17:30Putnok FCTermálfürdő FC Tiszaújváros3-1 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.07.30.17:30KIsvárda Master Good II.Eger SE2-0 (2-0)
2022.07.31.11:00DVTK II.BKV Előre0-2 (0-1)
2022.07.31.11:00Vasas FC II.Jászberényi FC3-3 (3-1)
2022.07.31.11:00DVSC II.Körösladányi MSK1-0 (1-0)
2022.07.31.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BVSC-Zugló0-4 (0-3)
2022.07.31.17:30Sényő-Carnifex FCPutnok FC0-3 (0-1)
2022.07.31.17:30Facultas-Tiszafüredi VSEKarcagi SE3-1 (0-0)
2022.07.31.17:30Füzesgyarmati SKDEAC2-1 (1-0)
2022.07.31.17:30FC HatvanAqua-Genaral Hajdúszoboszló1-1 (1-1)
2022.07.31.17:30Termálfürdő FC TiszaújvárosPénzügyőr SE0-3 (0-1)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.BVSC-Zugló4310123910
02.Aqua-General Hajdúszoboszló431092710
03.Putnok FC43018359
04.Pénzügyőr SE430111749
05.BKV Előre43016249
06.Körösladányi MSK42119367
07.Kisvárda Master Good II.42118357
08.Facultas-Tiszafüredi VSE42119637
09.Karcagi SE42114407
10.DEAC42024316
11.DVTK II.420258-36
12.Eger SE420249-56
13.FC Hatvan41129724
14.Sényő-Carnifex FC411248-44
15.Termálfürdő FC Tiszaújváros411248-44
16.DVSC II.411227-54
17.Füzesgyarmati SK410348-43
18.Vasas FC II.4013510-51
19.Jászberényi FC4013814-61
20.Békéscsaba 1912 Előre II.4004313-100
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2022.07.31.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BVSC-Zugló
02.2022.08.03.sze17:30Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2022.08.14.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE
04.2022.08.17.sze17:30Pénzügyőr SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2022.08.21.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros
06.2022.08.31.sze17:30Kisvárda Master Good II.Békéscsaba 1912 Előre II.
07.2022.09.04.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC Hatvan
08.2022.09.11.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
09.2022.09.25.v16:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
10.2022.09.28.sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
11.2022.10.02.v11:00Vasas FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
12.2022.10.09.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVTK II.
13.2022.10.16.v13:00Facultas-Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
14.2022.10.22.szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Sényő-Carnifex FC
15.2022.10.30.v13:00Karcagi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
16.2022.11.06.v12:00Békéscsaba 1912 Előre II.BKV Előre
17.2022.11.13.v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
18.2022.11.20.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSK
19.2022.11.27.v13:00DEACBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2022.12.04.v13:00BVSC-ZuglóBékéscsaba 1912 Előre II.
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Bónus Marcell101
Bor Dávid Ferenc101
Pap Szabolcs101
Név
Sárga lapok
Piros lapok
Bónus Marcell20
Babinyecz Balázs10
Cservenák Csaba10
Sipaki Patrik Martin10
Szabó Zsombor10
Marik Soma01
Zahorán Áron01
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Apró Ármin000000000000
Babinyecz Balázs440000100360
Bacsa Krisztián200200000000
Balla Mátyás220000000180
Bónus Marcell440010200353
Bor Dávid Ferenc220010000180
Boros Tamás411200000065
Csák Albert301200000006
Cservenák Csaba312000100153
Kártyás Dávid310200000045
Komáromi Csongor303000000069
Kovács Zsombor402200000029
Krnács Richárd220000000180
Mágocsi Bence110000000045
Marik Soma422000010174
Oláh Ákos330000000236
Orvos László200200000000
Orvos Levente000000000000
Pap Szabolcs440010000333
Rácz Máté000000000000
Rajsli Tamás412100000070
Sipaki Patrik Martin431000100285
Sipos Gábor110000000090
Szabó Csaba220000000180
Szabó Zsombor320000100145
Tóth Alexander Máriusz420200000180
Trescsula Máté440000000360
Zahorán Áron312000010128
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2022.07.31v19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
01.2022.07.31v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BVSC-Zugló
02.2022.08.03sze17:30Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
02.2022.08.07v19:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC
03.2022.08.14v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE
03.2022.08.14v17:30Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
04.2022.08.17sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest
04.2022.08.17sze17:30Pénzügyőr SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2022.08.21v17:30SzentlőrincBékéscsaba 1912 Előre
05.2022.08.21v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros
06.2022.08.28v19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
06.2022.08.31sze17:30Kisvárda Master Good II.Békéscsaba 1912 Előre II.
07.2022.09.04v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre
07.2022.09.04v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC Hatvan
08.2022.09.11v16:00Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre
08.2022.09.11v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
09.2022.09.25v16:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
10.2022.09.28sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
09.2022.10.02v17:00Békéscsaba 1912 ElőreCredobus Mosonmagyaróvár
11.2022.10.02v11:00Vasas FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
10.2022.10.05sze18:00HR-Rent KozármislenyBékéscsaba 1912 Előre
11.2022.10.09v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
12.2022.10.09v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVTK II.
12.2022.10.16v13:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
13.2022.10.16v13:00Facultas-Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2022.10.22szo17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
14.2022.10.22szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Sényő-Carnifex FC
14.2022.10.30v17:00ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
15.2022.10.30v13:00Karcagi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
15.2022.11.06v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
16.2022.11.06v12:00Békéscsaba 1912 Előre II.BKV Előre
16.2022.11.09sze13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
17.2022.11.13v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
17.2022.11.13v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
18.2022.11.20v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSK
18.2022.11.27v17:00Tiszakécskei LCBékéscsaba 1912 Előre
19.2022.11.27v13:00DEACBékéscsaba 1912 Előre II.
19.2022.12.04v13:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka
20.2022.12.04v13:00BVSC-ZuglóBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2022.12.11v13:00Békéscsaba 1912 ElőrePMFC