Tabella-sorsolás 2022/2023 – NB3

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2022/2023

A mérkőzések kezdési időpontjai változhatnak.

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 20.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.12.03.13:00Körösladányi MSKDVSC II.0-4 (0-2)
2022.12.04.11:00Karcagi SEFacultas-Tiszafüredi VSE1-2 (1-1)
2022.12.04.13:00Putnok FCSényő-Carnifex FC1-2 (0-2)
2022.12.04.13:00BKV ElőreDVTK II.1-0 (1-0)
2022.12.04.13:00Jászberényi FCVasas FC II.0-1 (0-0)
2022.12.04.13:00DEACFüzesgyarmati SK1-1 (0-0)
2022.12.04.13:00BVSC-ZuglóBékéscsaba 1912 Előre II.5-0 (1-0)
2022.12.04.13:00Aqua-General HajdúszoboszlóFC Hatvan1-0 (0-0)
2022.12.04.13:00Eger SEKisvárda Master Good II.1-1 (1-0)
2022.12.04.13:00Pénzügyőr SETermálfürdő FC Tiszaújváros2-2 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 19.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.11.27.13:00Facultas-Tiszafüredi VSESényő-Carnifex FC2-1 (1-0)
2022.11.27.13:00Eger SETermálfürdő FC Tiszaújváros1-2 (1-2)
2022.11.27.13:00Aqua-General HajdúszoboszlóKisvárda Master Good II.1-2 (1-2)
2022.11.27.13:00BVSC-ZuglóFC Hatvan4-0 (3-0)
2022.11.27.13:00DEACBékéscsaba 1912 Előre II.1-0 (1-0)
2022.11.27.13:00Körösladányi MSKFüzesgyarmati SK1-1 (1-1)
2022.11.27.13:00Jászberényi FCDVSC II.1-3 (0-1)
2022.11.27.13:00BKV ElőreVasas FC II.1-2 (0-1)
2022.11.27.13:00Karcagi SEDVTK II.2-0 (0-0)
2022.11.27.13:00Putnok FCPénzügyőr SE4-1 (2-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 18.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.11.19.11:00DVTK II.Sényő-Carnifex FC2-2 (2-2)
2022.11.19.11:00Vasas FC II.Karcagi SE2-1 (2-1)
2022.11.19.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSK1-3 (0-2)
2022.11.19.13:00Facultas-Tiszafüredi VSEPutnok FC2-3 (0-1)
2022.11.19.13:00DVSC II.BKV Előre6-2 (1-2)
2022.11.19.13:00Füzesgyarmati SKJászberényi FC4-2 (1-1)
2022.11.19.13:00FC HatvanDEAC3-1 (1-1)
2022.11.19.13:00Kisvárda Master Good II.BVSC-Zugló0-1 (0-0)
2022.11.19.13:00Termálfürdő FC TiszaújvárosAqua-General Hajdúszoboszló1-4 (1-1)
2022.11.19.13:00Pénzügyőr SEEger SE0-2 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 17.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.11.13.13:00Sényő-Carnifex FCVasas FC II.2-2 (1-0)
2022.11.13.13:00Facultas-Tiszafüredi VSEDVTK II.1-1 (0-0)
2022.11.13.13:00Aqua-General HajdúszoboszlóPénzügyőr SE0-0 (0-0)
2022.11.13.13:00BVSC-ZuglóTermálfürdő FC Tiszaújváros4-1 (3-0)
2022.11.13.13:00DEACKisvárda Master Good II.2-2 (0-1)
2022.11.13.13:00Körösladányi MSKFC Hatvan3-1 (2-0)
2022.11.13.13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.1-1 (0-0)
2022.11.13.13:00BKV ElőreFüzesgyarmati SK3-0 (1-0)
2022.11.13.13:00Karcagi SEDVSC II.2-0 (1-0)
2022.11.13.13:00Putnok FCEger SE3-2 (3-2)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 16.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.11.05.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BKV Előre2-2 (0-1)
2022.11.06.11:00DVTK II.Putnok FC2-2 (1-1)
2022.11.06.11:00Vasas FC II.Facultas-Tiszafüredi VSE2-3 (1-1)
2022.11.06.11:00DVSC II.Sényő-Carnifex FC5-2 (1-1)
2022.11.06.13:00Füzesgyarmati SKKarcagi SE1-1 (1-0)
2022.11.06.13:00FC HatvanJászberényi FC2-1 (1-0)
2022.11.06.13:00Kisvárda Master Good II.Körösladányi MSK1-1 (0-0)
2022.11.06.13:00Termálfürdő FC TiszaújvárosDEAC0-2 (0-1)
2022.11.06.13:00Pénzügyőr SEBVSC-Zugló0-1 (0-1)
2022.11.06.13:00Eger SEAqua-General Hajdúszoboszló2-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 15.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.30.11:00DVTK II.Vasas FC II.2-1 (2-0)
2022.10.30.13:00Füzesgyarmati SKSényő-Carnifex FC2-2 (1-1)
2022.10.30.13:00Facultas-Tiszafüredi VSEDVSC II.2-5 (1-4)
2022.10.30.13:00BVSC-ZuglóEger SE3-2 (1-2)
2022.10.30.13:00DEACPénzügyőr SE1-0 (1-0)
2022.10.30.13:00Körösladányi MSKTermálfürdő FC Tiszaújváros2-1 (1-1)
2022.10.30.13:00Jászberényi FCKisvárda Master Good II.2-0 (0-0)
2022.10.30.13:00BKV ElőreFC Hatvan3-0 (0-0)
2022.10.30.13:00Karcagi SEBékéscsaba 1912 Előre II.2-1 (1-0)
2022.10.30.13:00Putnok FCAqua-General Hajdúszoboszló2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 14.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.22.11:00DVSC II.DVTK II.1-2 (0-2)
2022.10.22.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Sényő-Carnifex FC2-4 (1-3)
2022.10.22.13:00Vasas FC II.Putnok FC1-2 (1-2)
2022.10.22.13:00Füzesgyarmati SKFacultas-Tiszafüredi VSE2-0 (1-0)
2022.10.22.13:00FC HatvanKarcagi SE0-0 (0-0)
2022.10.22.13:00Kisvárda Master Good II.BKV Előre1-2 (1-0)
2022.10.22.13:00Termálfürdő FC TiszaújvárosJászberényi FC0-1 (0-1)
2022.10.22.13:00Pénzügyőr SEKörösladányi MSK2-2 (0-1)
2022.10.22.13:00Eger SEDEAC2-0 (2-0)
2022.10.22.13:00Aqua-General HajdúszoboszlóBVSC-Zugló1-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 13.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.16.11:00DVTK II.Füzesgyarmati SK3-0 (2-0)
2022.10.16.13:00FC HatvanSényő-Carnifex FC2-1 (0-0)
2022.10.16.13:00Facultas-Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.3-3 (2-1)
2022.10.16.13:00Vasas FC II.DVSC II.2-4 (2-1)
2022.10.16.13:00Aqua-General HajdúszoboszlóDEAC0-0 (0-0)
2022.10.16.13:00Körösladányi MSKEger SE2-1 (2-0)
2022.10.16.13:00Jászberényi FCPénzügyőr SE1-1 (0-1)
2022.10.16.13:00BKV ElőreTermálfürdő FC Tiszaújváros3-0 (1-0)
2022.10.16.13:00Putnok FCBVSC-Zugló1-1 (0-1)
2022.10.16.13:30Kisvárda Master Good II.Karcagi SE0-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 12.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.09.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVTK II.2-4 (2-1)
2022.10.09.14:00DVSC II.Putnok FC3-0 (1-0)
2022.10.09.15:00Füzesgyarmati SKVasas FC II.0-3 (0-1)
2022.10.09.15:00FC HatvanFacultas-Tiszafüredi VSE4-2 (1-0)
2022.10.09.15:00Kisvárda Master Good II.Sényő-Carnifex FC0-1 (0-0)
2022.10.09.15:00Termálfürdő FC TiszaújvárosKarcagi SE0-1 (0-0)
2022.10.09.15:00Pénzügyőr SEBKV Előre1-0 (0-0)
2022.10.09.15:00Eger SEJászberényi FC1-1 (0-0)
2022.10.09.15:00Aqua-General HajdúszoboszlóKörösladányi MSK3-0 (1-0)
2022.10.09.15:00BVSC-ZuglóDEAC2-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 11.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.02.11:00Vasas FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.7-2 (3-1)
2022.10.02.11:00DVSC II.Füzesgyarmati SK1-1 (0-1)
2022.10.02.15:00Sényő-Carnifex FCTermálfürdő FC Tiszaújváros2-3 (0-1)
2022.10.02.15:00Facultas-Tiszafüredi VSEKisvárda Master Good II.1-0 (0-0)
2022.10.02.15:00DVTK II.FC Hatvan0-1 (0-0)
2022.10.02.15:00Körösladányi MSKBVSC-Zugló0-0 (0-0)
2022.10.02.15:00Jászberényi FCAqua-General Hajdúszoboszló4-1 (0-1)
2022.10.02.15:00BKV ElőreEger SE1-0 (1-0)
2022.10.02.15:00Karcagi SEPénzügyőr SE1-0 (0-0)
2022.10.02.15:00Putnok FCDEAC1-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 10.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.09.28.16:00Füzesgyarmati SKPutnok FC3-1 (2-0)
2022.09.28.16:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.5-1 (2-0)
2022.09.28.16:00FC HatvanVasas FC II.3-2 (1-2)
2022.09.28.16:00Kisvárda Master Good II.DVTK II.2-0 (0-0)
2022.09.28.16:00Termálfürdő FC TiszaújvárosFacultas-Tiszafüredi VSE1-4 (1-2)
2022.09.28.16:00Pénzügyőr SESényő-Carnifex FC3-1 (1-0)
2022.09.28.16:00Eger SEKarcagi SE2-0 (1-0)
2022.09.28.16:00Aqua-General HajdúszoboszlóBKV Előre1-1 (0-0)
2022.09.28.16:00BVSC-ZuglóJászberényi FC4-0 (1-0)
2022.09.28.16:00DEACKörösladányi MSK3-1 (2-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 9.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.09.25.11:00DVTK II.Termálfürdő FC Tiszaújváros3-0 (1-0)
2022.09.25.11:00Vasas FC II.Kisvárda Master Good II.1-1 (1-1)
2022.09.25.11:00DVSC II.FC Hatvan1-2 (1-0)
2022.09.25.16:00Sényő-Carnifex FCEger SE1-0 (0-0)
2022.09.25.16:00Facultas-Tiszafüredi VSEPénzügyőr SE1-2 (0-1)
2022.09.25.16:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.3-1 (1-0)
2022.09.25.16:00Jászberényi FCDEAC0-4 (0-3)
2022.09.25.16:00BKV ElőreBVSC-Zugló0-1 (0-0)
2022.09.25.16:00Karcagi SEAqua-General Hajdúszoboszló6-1 (2-1)
2022.09.25.16:00Putnok FCKörösladányi MSK1-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 8.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.09.11.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC1-2 (0-2)
2022.09.11.16:00FC HatvanFüzesgyarmati SK1-2 (0-1)
2022.09.11.16:00Kisvárda Master Good II.DVSC II.1-2 (1-0)
2022.09.11.16:00Termálfürdő FC TiszaújvárosVasas FC II.0-9 (0-3)
2022.09.11.16:00Pénzügyőr SEDVTK II.2-0 (1-0)
2022.09.11.16:00Eger SEFacultas-Tiszafüredi VSE0-1 (0-0)
2022.09.11.16:00Aqua-General HajdúszoboszlóSényő-Carnifex FC3-1 (0-0)
2022.09.11.16:00BVSC-ZuglóKarcagi SE5-0 (2-0)
2022.09.11.16:00DEACBKV Előre5-0 (3-0)
2022.09.11.16:00Körösladányi MSKJászberényi FC2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 7.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.09.04.11:00DVSC II.Termálfürdő FC Tiszaújváros2-1 (2-1)
2022.09.04.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC Hatvan3-0 (2-0)
2022.09.04.16:00Sényő-Carnifex FCBVSC-Zugló0-3 (0-1)
2022.09.04.16:00Facultas-Tiszafüredi VSEAqua-General Hajdúszoboszló0-0 (0-0)
2022.09.04.16:00DVTK II.Eger SE3-4 (0-2)
2022.09.04.16:00Vasas FC II.Pénzügyőr SE3-0 (0-0)
2022.09.04.16:00Füzesgyarmati SKKisvárda Master Good II.1-1 (0-0)
2022.09.04.16:00BKV ElőreKörösladányi MSK1-2 (1-1)
2022.09.04.16:00Karcagi SEDEAC2-3 (0-1)
2022.09.04.16:00Putnok FCJászberényi FC0-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 6.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.31.15:30Eger SEVasas FC II.1-1 (1-0)
2022.08.31.16:00DEACSényő-Carnifex FC3-0 (2-0)
2022.08.31.17:30FC HatvanPutnok FC1-3 (1-2)
2022.08.31.17:30Kisvárda Master Good II.Békéscsaba 1912 Előre II.4-0 (1-0)
2022.08.31.17:30Termálfürdő FC TiszaújvárosFüzesgyarmati SK1-1 (1-0)
2022.08.31.17:30Pénzügyőr SEDVSC II.2-0 (1-0)
2022.08.31.17:30Aqua-General HajdúszoboszlóDVTK II.3-0 (1-0)
2022.08.31.17:30BVSC-ZuglóFacultas-Tiszafüredi VSE?-? (1-0)
2022.08.31.17:30Körösladányi MSKKarcagi SE5-2 (4-0)
2022.08.31.17:30Jászberényi FCBKV Előre0-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.21.11:00DVTK II.BVSC-Zugló0-2 (0-1)
2022.08.21.11:00DVSC II.Eger SE4-1 (2-0)
2022.08.21.12:00Vasas FC II.Aqua-General Hajdúszoboszló2-1 (1-1)
2022.08.21.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros1-5 (1-4)
2022.08.21.17:30Sényő-Carnifex FCKörösladányi MSK0-0 (0-0)
2022.08.21.17:30Facultas-Tiszafüredi VSEDEAC3-1 (0-0)
2022.08.21.17:30Füzesgyarmati SKPénzügyőr SE2-0 (1-0)
2022.08.21.17:30FC HatvanKisvárda Master Good II.3-5 (0-4)
2022.08.21.17:30Karcagi SEJászberényi FC1-0 (1-0)
2022.08.21.17:30Putnok FCBKV Előre2-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.17.17:30Kisvárda Master Good II.Putnok FC1-2 (0-0)
2022.08.17.17:30Termálfürdő FC TiszaújvárosFC Hatvan2-1 (1-1)
2022.08.17.17:30Pénzügyőr SEBékéscsaba 1912 Előre II.4-3 (0-3)
2022.08.17.17:30Eger SEFüzesgyarmati SK1-0 (1-0)
2022.08.17.17:30Aqua-General HajdúszoboszlóDVSC II.4-0 (1-0)
2022.08.17.17:30BVSC-ZuglóVasas FC II.3-1 (3-1)
2022.08.17.17:30DEACDVTK II.0-1 (0-1)
2022.08.17.17:30Körösladányi MSKFacultas-Tiszafüredi VSE1-1 (1-1)
2022.08.17.17:30Jászberényi FCSényő-Carnifex FC2-3 (1-1)
2022.08.17.17:30BKV ElőreKarcagi SE0-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.14.11:00DVTK II.Körösladányi MSK0-5 (0-3)
2022.08.14.11:00Vasas FC II.DEAC0-1 (0-0)
2022.08.14.11:00Kisvárda Master Good II.Termálfürdő FC Tiszaújváros1-1 (0-1)
2022.08.14.13:00DVSC II.BVSC-Zugló1-1 (0-1)
2022.08.14.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE0-3 (0-1)
2022.08.14.17:30Sényő-Carnifex FCBKV Előre0-2 (0-1)
2022.08.14.17:30Facultas-Tiszafüredi VSEJászberényi FC4-2 (4-1)
2022.08.14.17:30Füzesgyarmati SKAqua-General Hajdúszoboszló1-2 (1-1)
2022.08.14.17:30FC HatvanPénzügyőr SE2-4 (1-3)
2022.08.14.17:30Karcagi SEPutnok FC1-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.03.17:30Kisvárda Master Good II.Pénzügyőr SE2-0 (1-0)
2022.08.03.17:30Eger SEFC Hatvan0-5 (0-2)
2022.08.03.17:30Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.2-0 (0-0)
2022.08.03.17:30BVSC-ZuglóFüzesgyarmati SK4-1 (2-0)
2022.08.03.17:30DEACDVSC II.2-0 (2-0)
2022.08.03.17:30Körösladányi MSKVasas FC II.3-1 (2-0)
2022.08.03.17:30Jászberényi FCDVTK II.1-4 (0-0)
2022.08.03.17:30BKV ElőreFacultas-Tiszafüredi VSE2-1 (0-1)
2022.08.03.17:30Karcagi SESényő-Carnifex FC1-1 (1-0)
2022.08.03.17:30Putnok FCTermálfürdő FC Tiszaújváros3-1 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2022/2023-as szezon - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.07.30.17:30KIsvárda Master Good II.Eger SE2-0 (2-0)
2022.07.31.11:00DVTK II.BKV Előre0-2 (0-1)
2022.07.31.11:00Vasas FC II.Jászberényi FC3-3 (3-1)
2022.07.31.11:00DVSC II.Körösladányi MSK1-0 (1-0)
2022.07.31.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BVSC-Zugló0-4 (0-3)
2022.07.31.17:30Sényő-Carnifex FCPutnok FC0-3 (0-1)
2022.07.31.17:30Facultas-Tiszafüredi VSEKarcagi SE3-1 (0-0)
2022.07.31.17:30Füzesgyarmati SKDEAC2-1 (1-0)
2022.07.31.17:30FC HatvanAqua-General Hajdúszoboszló1-1 (1-1)
2022.07.31.17:30Termálfürdő FC TiszaújvárosPénzügyőr SE0-3 (0-1)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.BVSC-Zugló2016405184352
02.Putnok FC20123536251139
03.DVSC II.20112744331135
04.Körösladányi MSK209743425934
05.DEAC20103732201233
06.Karcagi SE2010372726133
07.BKV Előre2010282825332
08.Facultas-Tiszafüredi VSE209473635131
09.Aqua-General Hajdúszoboszló208662924530
10.Vasas FC II.2084846331328
11.Pénzügyőr SE208482728-128
12.Füzesgyarmati SK207762830-228
13.FC Hatvan2082103239-726
14.Eger SE2073102632-624
15.DVTK II.2073102734-724
16.Kisvárda Master Good II.206682923624
17.Sényő-Carnifex FC2055102641-1520
18.Jászberényi FC2044122340-1716
19.Termálfürdő FC Tiszaújváros2043132250-2815
20.Békéscsaba 1912 Előre II.2023152860-329
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2022.07.31.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BVSC-Zugló
02.2022.08.03.sze17:30Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2022.08.14.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE
04.2022.08.17.sze17:30Pénzügyőr SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2022.08.21.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros
06.2022.08.31.sze17:30Kisvárda Master Good II.Békéscsaba 1912 Előre II.
07.2022.09.04.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC Hatvan
08.2022.09.11.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
09.2022.09.25.v16:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
10.2022.09.28.sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
11.2022.10.02.v11:00Vasas FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
12.2022.10.09.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVTK II.
13.2022.10.16.v13:00Facultas-Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
14.2022.10.22.szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Sényő-Carnifex FC
15.2022.10.30.v13:00Karcagi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
16.2022.11.05.szo13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BKV Előre
17.2022.11.13.v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
18.2022.11.19.szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSK
19.2022.11.27.v13:00DEACBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2022.12.04.v13:00BVSC-ZuglóBékéscsaba 1912 Előre II.
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Bónus Marcell505
Ilyés Tamás505
Oláh Ákos505
Pap Szabolcs505
Babinyecz Balázs101
Balla Mátyás101
Bor Dávid Ferenc101
Izing Martin Ferenc101
Mágocsi Bence101
Marik Soma101
Sipos Gábor101
Varga Tamás Károly101
Név
Sárga lapok
Piros lapok
Szabó Zsombor50
Sipaki Patrik Martin40
Babinyecz Balázs30
Balla Mátyás20
Bónus Marcell20
Izing Martin Ferenc20
Marik Soma21
Oláh Ákos20
Varga Tamás Károly20
Bor Dávid Ferenc10
Cservenák Csaba10
Mágocsi Bence10
Máris Dominik10
Pap Szabolcs10
Tóth Alexander Máriusz10
Trescsula Máté10
Váradi Ádám10
Zahorán Áron01
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Apró Ármin400400000000
Babinyecz Balázs990010300795
Bacsa Krisztián1775500000623
Balla Mátyás17152010201301
Bónus Marcell19190050201649
Bor Dávid Ferenc660010100540
Boros Tamás512200000096
Csák Albert14021200000044
Czékus Ádám101000000037
Farkas Botond Gergő220000000151
Fazekas Lóránt220000000180
Hodonicki Márk110000000090
Ilyés Tamás990050000748
Izing Martin Ferenc12120010201080
Kártyás Dávid310200000045
Komáromi Csongor15051000000127
Kovács Zsombor502300000029
Krnács Richárd330000000270
Kuzma Hunor Álmos100100000000
Mágocsi Bence1238111100399
Marik Soma1797110210774
Máris Dominik110000100090
Oláh Ákos18180050201500
Orvos László600600000000
Orvos Levente504100000090
Pap Szabolcs17143050101225
Rácz Máté000000000000
Rajsli Tamás1417600000162
Sipaki Patrik Martin19103600300911
Sipos Gábor16160010001362
Szabó Csaba660000000540
Szabó Zsombor660000500505
Szalai Dániel110000000090
Sztankó László Márk311100000055
Talpalló Norbert Lajos110000000053
Tomori Zoltán220000000180
Tóth Alexander Máriusz18130500101170
Trescsula Máté17143000201220
Váradi Ádám210200100180
Varga Tamás Károly330010200270
Zábráczki Szabolcs László720500000180
Zahorán Áron1672700010628
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2022.07.31.v19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
01.2022.07.31.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BVSC-Zugló
02.2022.08.03.sze17:30Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
02.2022.08.07.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC
03.2022.08.14.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE
03.2022.08.14.v17:30Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
04.2022.08.17.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest
04.2022.08.17.sze17:30Pénzügyőr SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2022.08.21.v17:30SzentlőrincBékéscsaba 1912 Előre
05.2022.08.21.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros
06.2022.08.28.v17:30Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
06.2022.08.31.sze17:30Kisvárda Master Good II.Békéscsaba 1912 Előre II.
07.2022.09.04.v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre
07.2022.09.04.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC Hatvan
08.2022.09.11.v16:00Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre
08.2022.09.11.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
03. (MK)2022.09.17.szo13:00Szegedi VSEBékéscsaba 1912 Előre
09.2022.09.25.v16:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
09.2022.10.02.v15:00Békéscsaba 1912 ElőreCredobus Mosonmagyaróvár
10.2022.09.28.sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
11.2022.10.02.v11:00Vasas FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
10.2022.10.05.sze18:00HR-Rent KozármislenyBékéscsaba 1912 Előre
11.2022.10.09.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
12.2022.10.09.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVTK II.
12.2022.10.16.v13:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
13.2022.10.16.v13:00Facultas-Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
04. (MK)2022.10.19.sze13:30FC NagykanizsaBékéscsaba 1912 Előre
13.2022.10.22.szo17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
14.2022.10.22.szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Sényő-Carnifex FC
14.2022.10.30.v15:00ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
15.2022.10.30.v13:00Karcagi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
16.2022.11.05.szo13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BKV Előre
15.2022.11.06.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
16.2022.11.09.sze13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
17.2022.11.13.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
17.2022.11.13.v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
18.2022.11.19.szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSK
18.2022.11.27.v15:00Tiszakécskei LCBékéscsaba 1912 Előre
19.2022.11.27.v13:00DEACBékéscsaba 1912 Előre II.
19.2022.12.04.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka
20.2022.12.04.v13:00BVSC-ZuglóBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2022.12.11.v13:00Békéscsaba 1912 ElőrePMFC