Tabella-sorsolás 2021/2022 – NB3

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2021/2022

A mérkőzések kezdési időpontjai változhatnak.

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 8.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.22.14:00DVTK II.Békéscsaba 1912 Előre II.?-? (?-?)
2021.09.22.16:00BKV ElőreFüzesgyarmati SK?-? (?-?)
2021.09.22.16:00DEACKisvárda Master Good II.?-? (?-?)
2021.09.22.16:00Jászberényi FCEger SE?-? (?-?)
2021.09.22.16:00Putnok FCTermálfürdő FC Tiszaújváros?-? (?-?)
2021.09.22.16:00Hidasnémeti VSCAqua-General Hajdúszoboszló?-? (?-?)
2021.09.22.16:00Törökszentmiklósi FCKolorcity Kazincbarcika SC?-? (?-?)
2021.09.22.16:00Salgótarjáni BTCTiszafüredi VSE?-? (?-?)
2021.09.22.16:00Sényő-Carnifex FCDVSC II.?-? (?-?)
2021.09.22.16:00Tállya KSEÚjpest FC II.?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 7.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.12.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Salgótarjáni BTC3-1 (1-0)
2021.09.12.13:30Aqua-General HajdúszoboszlóTörökszentmiklósi FC1-0 (1-0)
2021.09.12.16:00Termálfürdő FC TiszaújvárosHidasnémeti VSC3-0 (2-0)
2021.09.12.16:00Eger SEPutnok FC1-3 (1-2)
2021.09.12.16:00Kisvárda Master Good II.Jászberényi FC2-0 (1-0)
2021.09.12.16:00BKV ElőreDEAC2-1 (1-1)
2021.09.12.16:00DVSC II.Tállya KSE2-2 (1-1)
2021.09.12.16:00Tiszafüredi VSESényő-Carnifex FC2-2 (0-1)
2021.09.12.16:00Füzesgyarmati SKÚjpest FC II.2-0 (1-0)
2021.09.12.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCDVTK II.5-2 (4-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 6.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.04.11:00DVTK II.Aqua-General Hajdúszoboszló0-2 (0-1)
2021.09.04.13:00Újpest FC II.DVSC II.1-3 (0-3)
2021.09.04.16:00DEACFüzesgyarmati SK2-1 (1-0)
2021.09.04.16:00Jászberényi FCBKV Előre1-3 (1-2)
2021.09.04.16:00Putnok FCKisvárda Master Good II.1-2 (0-1)
2021.09.04.16:00Hidasnémeti VSCEger SE4-1 (1-0)
2021.09.04.16:00Törökszentmiklósi FCTermálfürdő FC Tiszaújváros2-4 (2-2)
2021.09.04.16:00Salgótarjáni BTCKolorcity Kazincbarcika SC0-3 (0-1)
2021.09.04.16:00Sényő-Carnifex FCBékéscsaba 1912 Előre II.4-3 (0-2)
2021.09.04.16:00Tállya KSETiszafüredi VSE1-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.01.16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tállya KSE6-0 (2-0)
2021.09.01.16:00Termálfürdő FC TiszaújvárosDVTK II.1-1 (1-1)
2021.09.01.16:00Eger SETörökszentmiklósi FC3-0 (2-0)
2021.09.01.16:00Kisvárda Master Good II.Hidasnémeti VSC2-4 (2-3)
2021.09.01.16:00BKV ElőrePutnok FC1-0 (1-0)
2021.09.01.16:00DEACJászberényi FC3-2 (2-0)
2021.09.01.16:00Tiszafüredi VSEÚjpest FC II.0-1 (0-0)
2021.09.01.16:00Füzesgyarmati SKDVSC II.3-1 (2-0)
2021.09.01.16:30Aqua-General HajdúszoboszlóSalgótarjáni BTC2-1 (0-1)
2021.09.01.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCSényő-Carnifex FC3-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.22.11:00DVTK II.Eger SE2-1 (1-1)
2021.08.22.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Újpest FC II.1-2 (1-1)
2021.08.22.17:00DVSC II.Tiszafüredi VSE2-3 (1-1)
2021.08.22.17:30Jászberényi FCFüzesgyarmati SK2-1 (2-1)
2021.08.22.17:30Putnok FCDEAC0-0 (0-0)
2021.08.22.17:30Hidasnémeti VSCBKV Előre0-5 (0-1)
2021.08.22.17:30Törökszentmiklósi FCKisvárda Master Good II.0-2 (0-1)
2021.08.22.17:30Salgótarjáni BTCTermálfürdő FC Tiszaújváros0-3 (0-1)
2021.08.22.17:30Sényő-Carnifex FCAqua-General Hajdúszoboszló1-1 (0-0)
2021.08.22.17:30Tállya KSEKolorcity Kazincbarcika SC0-5 (0-2)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.15.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.3-3 (1-1)
2021.08.15.15:00Aqua-General HajdúszoboszlóTállya KSE2-1 (1-0)
2021.08.15.17:00Eger SESalgótarjáni BTC4-0 (2-0)
2021.08.15.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCÚjpest FC II.1-1 (1-0)
2021.08.15.17:30Termálfürdő FC TiszaújvárosSényő-Carnifex FC3-1 (1-1)
2021.08.15.17:30Kisvárda Master Good II.DVTK II.5-1 (2-0)
2021.08.15.17:30BKV ElőreTörökszentmiklósi FC4-1 (1-0)
2021.08.15.17:30DEACHidasnémeti VSC7-0 (2-0)
2021.08.15.17:30Jászberényi FCPutnok FC2-1 (1-0)
2021.08.15.17:30Füzesgyarmati SKTiszafüredi VSE0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.11.17:30Hidasnémeti VSCJászberényi FC1-1 (0-0)
2021.08.11.17:00Törökszentmiklósi FCDEAC0-4 (0-2)
2021.08.11.17:30DVTK II.BKV Előre1-4 (1-1)
2021.08.11.17:30Salgótarjáni BTCKisvárda Master Good II.1-1 (0-1)
2021.08.11.17:30Sényő-Carnifex FCEger SE3-0 (0-0)
2021.08.11.17:30Tállya KSETermálfürdő FC Tiszaújváros0-0 (0-0)
2021.08.11.17:30Újpest FC II.Aqua-General Hajdúszoboszló2-3 (2-0)
2021.08.11.17:30DVSC II.Kolorcity Kazincbarcika SC0-3 (0-2)
2021.08.11.17:30Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.2-4 (2-2)
2021.08.11.17:30Füzesgyarmati SKPutnok FC0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.01.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Füzesgyarmati SK2-2 (0-0)
2021.08.01.17:00Eger SETállya KSE1-0 (1-0)
2021.08.01.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCTiszafüredi VSE2-1 (0-1)
2021.08.01.17:30Aqua-General HajdúszoboszlóDVSC II.0-0 (0-0)
2021.08.01.17:30Termálfürdő FC TiszaújvárosÚjpest FC II.3-1 (1-0)
2021.08.01.17:30Kisvárda Master Good II.Sényő-Carnifex FC3-0 (1-0)
2021.08.01.17:30BKV ElőreSalgótarjáni BTC3-0 (2-0)
2021.08.01.17:30DEACDVTK II.2-0 (2-0)
2021.08.01.17:30Jászberényi FCTörökszentmiklósi FC4-0 (2-0)
ELMARADT!??:??Putnok FCHidasnémeti VSC3-0 (0-0)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.BKV Előre77002241821
02.Kolorcity Kazincbarcika SC76102241819
03.Termálfürdő FC Tiszaújváros75201751217
04.Aqua-General Hajdúszoboszló7520115617
05.DEAC75111951416
06.Kisvárda Master Good II75111771016
07.Békéscsaba 1912 Előre II.73222214811
08.Jászberényi FC73131211110
09.Eger SE73041112-19
10.Füzesgyarmati SK72329729
11.Putnok FC72238628
12.Sényő-Carnifex FC72231115-47
13.Újpest FC II.7214813-57
14.Hidasnémeti VSC7214922-137
15.DVSC II.71331115-46
16.Tiszafüredi VSE7124812-45
17.Tállya KSE7124416-125
18.DVTK II.7115720-134
19.Salgótarjáni BTC7016319-161
20.Törökszentmiklósi FC7007322-190
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2021.08.01.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Füzesgyarmati SK
02.2021.08.11.sze17:30Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2021.08.15.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
04.2021.08.22.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Újpest FC II.
05.2021.09.01.sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tállya KSE
06.2021.09.04.szo16:00Sényő-Carnifex FCBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2021.09.12.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Salgótarjáni BTC
08.2021.09.22.sze14:00DVTK II.Békéscsaba 1912 Előre II.
09.2021.09.26.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Törökszentmiklósi FC
10.2021.10.03.v15:00Hidasnémeti VSCBékéscsaba 1912 Előre II.
11.2021.10.10.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
12.2021.10.17.v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.20.sze13:00Békéscsaba 1912 Előre II.DEAC
14.2021.10.24.v13:00BKV ElőreBékéscsaba 1912 Előre II.
15.2021.10.31.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kisvárda Master Good II.
16.2021.11.07.v13:00Eger SEBékéscsaba 1912 Előre II.
17.2021.11.14.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreTermálfürdő FC Tiszaújváros
18.2021.11.21.v13:00Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
19.2021.11.28.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kolorcity Kazincbarcika SC
20.2021.12.05.v13:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Ilyés Tamás606
Váradi Ádám505
Oláh Ákos303
Szabó Zsombor303
Bónus Marcell202
Hodonicki Márk101
Kasik Ákos101
Varga Tamás Károly101
Név
Sárga lapok
Piros lapok
Zvara Levente Mátyás30
Hodonicki Márk20
Kasik Ákos20
Szabó Zsombor20
Váradi Ádám20
Ilyés Tamás10
Oláh Ákos10
Varga Tamás Károly10
Apró Ármin01
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Apró Ármin630300010195
Balog Zsolt220000000158
Bónus Marcell761020000516
Borbély Bence Boldizsár201100000027
Bukor Zoltán Márk403100000035
Czinanó Antal Áron110000000090
Czvalinga Áron501400000013
Cservenák Csaba000000000000
Csicsely Dominik000000000000
Farkas Ádám200200000000
Fazekas Lóránt110000000060
Hodonicki Márk761010200530
Ilyés Tamás541060100386
Kasik Ákos734010200262
Kiss László Dávid000000000000
Kovács Ádám Tibor110000000061
Mágocsi Bence100100000000
Marik Soma200200000000
Nikola Pantovic220000000150
Oláh Ákos770030100586
Pap Szabolcs401300000015
Sipaki Patrik Martin642000000412
Styecz Bence715100000186
Szabó Csaba770000000630
Szabó Zsombor770030200547
Tóth Alexander Máriusz200200000000
Tóth Péter403100000027
Váradi Ádám770050200474
Varga Tamás Károly716010100173
Zahorán Áron200200000000
Zelik Csaba633000100362
Zvara Levente Mátyás770000300595
Winter Dániel531100000343
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2021.08.01v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Füzesgyarmati SK
01.2021.08.01v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
02.2021.08.08v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
02.2021.08.11sze17:30Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2021.08.15v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
03.2021.08.15v19:00Békéscsaba 1912 ElőreTiszakécskei LC
04.2021.08.18sze19:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre
04.2021.08.22v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Újpest FC II.
05.2021.08.22v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
06.2021.08.29v17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre
05.2021.09.01sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tállya KSE
06.2021.09.04szo16:00Sényő-Carnifex FCBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2021.09.12v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Salgótarjáni BTC
07.2021.09.12v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
08.2021.09.15sze18:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
03. (MK)2021.09.18.szo19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
08.2021.09.22sze14:00DVTK II.Békéscsaba 1912 Előre II.
09.2021.09.26v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Törökszentmiklósi FC
09.2021.09.26v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
10.2021.09.29sze18:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
10.2021.10.03v15:00Hidasnémeti VSCBékéscsaba 1912 Előre II.
11.2021.10.03v17:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
11.2021.10.10v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
12.2021.10.17v13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
12.2021.10.17v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.20sze13:00Békéscsaba 1912 Előre II.DEAC
14.2021.10.24v13:00BKV ElőreBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.24v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKecskeméti TE
04. (MK)2021.10.27.sze??:??ESMTKBékéscsaba 1912 Előre
15.2021.10.31v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kisvárda Master Good II.
14.2021.10.31v17:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
16.2021.11.07v13:00Eger SEBékéscsaba 1912 Előre II.
15.2021.11.07v19:30Békéscsaba 1912 ElőrePMFC
17.2021.11.14v13:00Békéscsaba 1912 ElőreTermálfürdő FC Tiszaújváros
16.2021.11.21v13:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
18.2021.11.21v13:00Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
17.2021.11.24sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
19.2021.11.28v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kolorcity Kazincbarcika SC
18.2021.11.28v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
19.2021.12.05v13:00III. ker. TVEBékéscsaba 1912 Előre
20.2021.12.05v13:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2021.12.12v17:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre

Futball Pápa- Foci tippek profiktól - Sportfogadás