Tabella-sorsolás 2021/2022 – NB3

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2021/2022

A mérkőzések kezdési időpontjai változhatnak.

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 21.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.02.13.11:00Aqua-General HajdúszoboszlóÚjpest FC II.?-? (?-?)
2022.02.13.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tiszafüredi VSE?-? (?-?)
2022.02.13.14:00Jászberényi FCHidasnémeti VSC?-? (?-?)
2022.02.13.14:00DEACTörökszentmiklósi FC?-? (?-?)
2022.02.13.14:00BKV ElőreDVTK II.?-? (?-?)
2022.02.13.14:00Kisvárda Master Good II.Salgótarjáni BTC?-? (?-?)
2022.02.13.14:00Eger SESényő-Carnifex FC?-? (?-?)
2022.02.13.14:00Termálfürdő FC TiszaújvárosTállya KSE?-? (?-?)
2022.02.13.14:00Putnok FCFüzesgyarmati SK?-? (?-?)
2022.02.13.16:00Kolorcity Kazincbarcika SCDVSC II.?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 20.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.12.05.11:00Újpest FC II.Termálfürdő FC Tiszaújváros1-1 (1-1)
2021.12.05.11:00DVTK II.DEAC3-5 (3-1)
2021.12.05.13:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.1-0 (1-0)
2021.12.05.13:00Tiszafüredi VSEKolorcity Kazincbarcika SC1-5 (1-3)
2021.12.05.13:00DVSC II.Aqua-General Hajdúszoboszló2-3 (1-1)
2021.12.05.13:00Tállya KSEEger SE1-2 (1-0)
2021.12.05.13:00Sényő-Carnifex FCKisvárda Master Good II.2-1 (1-0)
2021.12.05.13:00Salgótarjáni BTCBKV Előre1-3 (0-1)
2021.12.05.13:00Törökszentmiklósi FCJászberényi FC1-5 (1-1)
2021.12.05.13:00Hidasnémeti VSCPutnok FC0-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 19.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.11.28.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kolorcity Kazincbarcika SC3-3 (3-0)
2021.11.28.11:00DVTK II.Jászberényi FC2-3 (2-2)
2021.11.28.11:00Újpest FC II.Eger SE3-2 (1-1)
2021.11.28.13:00Törökszentmiklósi FCPutnok FC0-2 (0-1)
2021.11.28.13:00Salgótarjáni BTCDEAC0-1 (0-1)
2021.11.28.13:00Sényő-Carnifex FCBKV Előre1-2 (0-0)
2021.11.28.13:00Tállya KSEKisvárda Master Good II.2-0 (1-0)
2021.11.28.13:00Termálfürdő FC TiszaújvárosDVSC II.5-2 (3-2)
2021.11.28.13:00Tiszafüredi VSEAqua-General Hajdúszoboszló1-3 (0-1)
2021.11.28.13:00Füzesgyarmati SKHidasnémeti VSC3-3 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 18.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.11.21.13:00Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.4-0 (1-0)
2021.11.21.13:00Termálfürdő FC TiszaújvárosTiszafüredi VSE3-0 (2-0)
2021.11.21.13:00Eger SEDVSC II.2-3 (1-2)
2021.11.21.13:00Kisvárda Master Good II.Újpest FC II.1-0 (0-0)
2021.11.21.13:00BKV ElőreTállya KSE1-0 (0-0)
2021.11.21.13:00DEACSényő-Carnifex FC3-0 (0-0)
2021.11.21.13:00Jászberényi FCSalgótarjáni BTC0-0 (0-0)
2021.11.21.13:00Putnok FCDVTK II.4-2 (1-0)
2021.11.21.13:00Hidasnémeti VSCTörökszentmiklósi FC0-1 (0-1)
2021.11.21.15:00Kolorcity Kazincbarcika SCFüzesgyarmati SK2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 17.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.11.14.11:00DVTK II.Hidasnémeti VSC4-2 (1-1)
2021.11.14.11:00Újpest FC II.BKV Előre7-0 (2-0)
2021.11.14.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros1-2 (0-1)
2021.11.14.13:00Salgótarjáni BTCPutnok FC2-3 (1-3)
2021.11.14.13:00Sényő-Carnifex FCJászberényi FC2-1 (0-1)
2021.11.14.13:00Tállya KSEDEAC1-3 (0-2)
2021.11.14.13:00DVSC II.Kisvárda Master Good II.2-0 (0-0)
2021.11.14.13:00Tiszafüredi VSEEger SE1-0 (0-0)
2021.11.14.13:00Füzesgyarmati SKTörökszentmiklósi FC3-3 (1-3)
2021.11.14.15:00Kolorcity Kazincbarcika SCAqua-General Hajdúszoboszló2-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 16.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.11.07.13:00Aqua-General HajdúszoboszlóFüzesgyarmati SK3-0 (0-0)
2021.11.07.13:00Termálfürdő FC TiszaújvárosKolorcity Kazincbarcika SC0-3 (0-2)
2021.11.07.13:00Eger SEBékéscsaba 1912 Előre II.3-2 (2-2)
2021.11.07.13:00Tiszafüredi VSEKisvárda Master Good II.0-2 (0-1)
2021.11.07.13:00BKV ElőreDVSC II.1-1 (0-1)
2021.11.07.13:00DEACÚjpest FC II.1-1 (1-1)
2021.11.07.13:00Jászberényi FCTállya KSE5-2 (3-1)
2021.11.07.13:00Putnok FCSényő-Carnifex FC1-2 (1-1)
2021.11.07.13:00Hidasnémeti VSCSalgótarjáni BTC0-2 (0-1)
2021.11.07.13:00Törökszentmiklósi FCDVTK II.1-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 15.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.31.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kisvárda Master Good II.1-2 (0-2)
2021.10.31.11:00Újpest FC II.Jászberényi FC1-2 (0-1)
2021.10.31.13:00Aqua-General HajdúszoboszlóTermálfürdő FC Tiszaújváros0-3 (0-2)
2021.10.31.13:00Salgótarjáni BTCTörökszentmiklósi FC1-1 (1-0)
2021.10.31.13:00Sényő-Carnifex FCHidasnémeti VSC3-0 (2-0)
2021.10.31.13:00Tállya KSEPutnok FC1-2 (1-1)
2021.10.31.13:00DEACDVSC II.3-0 (0-0)
2021.10.31.13:00Tiszafüredi VSEBKV Előre2-0 (2-0)
2021.10.31.13:00Füzesgyarmati SKDVTK II.1-0 (1-0)
2021.10.31.15:00Kolorcity Kazincbarcika SCEger SE3-1 (1-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 14.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.24.13:00Termálfürdő FC TiszaújvárosFüzesgyarmati SK3-1 (1-1)
2021.10.24.13:00Eger SEAqua-General Hajdúszoboszló1-6 (0-2)
2021.10.24.13:00Kisvárda Master Good II.Kolorcity Kazincbarcika SC2-1 (0-1)
2021.10.24.13:00BKV ElőreBékéscsaba 1912 Előre II.4-1 (2-0)
2021.10.24.13:00DEACTiszafüredi VSE1-0 (0-0)
2021.10.24.13:00Jászberényi FCDVSC II.1-0 (1-0)
2021.10.24.13:00Putnok FCÚjpest FC II.4-1 (3-0)
2021.10.24.13:00Hidasnémeti VSCTállya KSE0-1 (0-0)
2021.10.24.13:00Törökszentmiklósi FCSényő-Carnifex FC0-1 (0-0)
2021.10.24.13:00DVTK II.Salgótarjáni BTC2-1 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 13.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.20.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.DEAC2-1 (1-0)
2021.10.20.13:00Kolorcity Kazincbarcika SCBKV Előre2-0 (1-0)
2021.10.20.13:00Aqua-General HajdúszoboszlóKisvárda Master Good II.1-1 (0-0)
2021.10.20.13:00Termálfürdő FC TiszaújvárosEger SE2-5 (1-1)
2021.10.20.13:00Sényő-Carnifex FCDVTK II.1-4 (0-2)
2021.10.20.13:00Tállya KSETörökszentmiklósi FC2-2 (1-1)
2021.10.20.13:00Újpest FC II.Hidasnémeti VSC2-0 (2-0)
2021.10.20.13:00DVSC II.Putnok FC0-1 (0-0)
2021.10.20.13:00Tiszafüredi VSEJászberényi FC1-2 (1-1)
2021.10.27.11:00Füzesgyarmati SKSalgótarjáni BTC3-3 (3-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 12.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.16.14:00Kisvárda Master Good II.Termálfürdő FC Tiszaújváros4-3 (3-0)
2021.10.17.11:00DVTK II.Tállya KSE4-0 (2-0)
2021.10.17.13:00Eger SEFüzesgyarmati SK2-3 (0-3)
2021.10.17.13:00BKV ElőreAqua-General Hajdúszoboszló2-0 (0-0)
2021.10.17.13:00DEACKolorcity Kazincbarcika SC1-4 (0-2)
2021.10.17.13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.1-3 (1-2)
2021.10.17.13:00Putnok FCTiszafüredi VSE1-1 (1-1)
2021.10.17.13:00Hidasnémeti VSCDVSC II.1-4 (0-2)
2021.10.17.13:00Törökszentmiklósi FCÚjpest FC II.1-2 (1-1)
2021.10.17.13:00Salgótarjáni BTCSényő-Carnifex FC0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 11.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.10.15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC0-1 (0-1)
2021.10.10.15:00Kolorcity Kazincbarcika SCJászberényi FC4-0 (2-0)
2021.10.10.15:00Aqua-General HajdúszoboszlóDEAC2-2 (1-0)
2021.10.10.15:00Termálfürdő FC TiszaújvárosBKV Előre0-1 (0-0)
2021.10.10.15:00Eger SEKisvárda Master Good II.0-3 (0-1)
2021.10.10.15:00Tállya KSESalgótarjáni BTC2-1 (0-0)
2021.10.10.15:00DVSC II.Törökszentmiklósi FC2-1 (0-1)
2021.10.10.15:00Tiszafüredi VSEHidasnémeti VSC5-1 (2-0)
2021.10.10.15:00Füzesgyarmati SKSényő-Carnifex FC2-1 (2-0)
2021.10.13.13:00DVTK II.Újpest FC II.5-2 (2-2)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 10.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.10.03.11:00DVTK II.DVSC II.1-0 (0-0)
2021.10.03.15:00Kisvárda Master Good II.Füzesgyarmati SK0-0 (0-0)
2021.10.03.15:00BKV ElőreEger SE1-0 (0-0)
2021.10.03.15:00DEACTermálfürdő FC Tiszaújváros5-0 (3-0)
2021.10.03.15:00Jászberényi FCAqua-General Hajdúszoboszló2-0 (0-0)
2021.10.03.15:00Putnok FCKolorcity Kazincbarcika SC0-1 (0-0)
2021.10.03.15:00Hidasnémeti VSCBékéscsaba 1912 Előre II.0-4 (0-3)
2021.10.03.15:00Törökszentmiklósi FCTiszafüredi VSE2-2 (1-0)
2021.10.03.15:00Salgótarjáni BTCÚjpest FC II.0-0 (0-0)
2021.10.03.15:00Sényő-Carnifex FCTállya KSE6-0 (4-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 9.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.25.16:00Kisvárda Master Good II.BKV Előre0-2 (0-1)
2021.09.26.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Törökszentmiklósi FC1-0 (1-0)
2021.09.26.11:00Újpest FC II.Sényő-Carnifex FC2-2 (0-0)
2021.09.26.13:30Aqua-General HajdúszoboszlóPutnok FC6-1 (4-0)
2021.09.26.16:00Termálfürdő FC TiszaújvárosJászberényi FC2-1 (1-1)
2021.09.26.16:00DEACEger SE3-0 (1-0)
2021.09.26.16:00Salgótarjáni BTCDVSC II.1-5 (1-2)
2021.09.26.16:00Tiszafüredi VSEDVTK II.4-4 (2-1)
2021.09.26.16:00Füzesgyarmati SKTállya KSE0-0 (0-0)
2021.09.26.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCHidasnémeti VSC7-0 (4-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 8.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.22.14:00DVTK II.Békéscsaba 1912 Előre II.2-3 (1-1)
2021.09.22.16:00BKV ElőreFüzesgyarmati SK3-1 (2-1)
2021.09.22.16:00DEACKisvárda Master Good II.4-2 (2-0)
2021.09.22.16:00Jászberényi FCEger SE0-1 (0-1)
2021.09.22.16:00Putnok FCTermálfürdő FC Tiszaújváros1-1 (0-0)
2021.09.22.16:00Hidasnémeti VSCAqua-General Hajdúszoboszló1-5 (2-0)
2021.09.22.16:00Törökszentmiklósi FCKolorcity Kazincbarcika SC0-3 (0-2)
2021.09.22.16:00Salgótarjáni BTCTiszafüredi VSE0-3 (0-2)
2021.09.22.16:00Sényő-Carnifex FCDVSC II.2-0 (1-0)
2021.09.22.16:00Tállya KSEÚjpest FC II.1-4 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 7.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.12.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Salgótarjáni BTC3-1 (1-0)
2021.09.12.13:30Aqua-General HajdúszoboszlóTörökszentmiklósi FC1-0 (1-0)
2021.09.12.16:00Termálfürdő FC TiszaújvárosHidasnémeti VSC3-0 (2-0)
2021.09.12.16:00Eger SEPutnok FC1-3 (1-2)
2021.09.12.16:00Kisvárda Master Good II.Jászberényi FC2-0 (1-0)
2021.09.12.16:00BKV ElőreDEAC2-1 (1-1)
2021.09.12.16:00DVSC II.Tállya KSE2-2 (1-1)
2021.09.12.16:00Tiszafüredi VSESényő-Carnifex FC2-2 (0-1)
2021.09.12.16:00Füzesgyarmati SKÚjpest FC II.2-0 (1-0)
2021.09.12.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCDVTK II.5-2 (4-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 6.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.04.11:00DVTK II.Aqua-General Hajdúszoboszló0-2 (0-1)
2021.09.04.13:00Újpest FC II.DVSC II.1-3 (0-3)
2021.09.04.16:00DEACFüzesgyarmati SK2-1 (1-0)
2021.09.04.16:00Jászberényi FCBKV Előre1-3 (1-2)
2021.09.04.16:00Putnok FCKisvárda Master Good II.1-2 (0-1)
2021.09.04.16:00Hidasnémeti VSCEger SE4-1 (1-0)
2021.09.04.16:00Törökszentmiklósi FCTermálfürdő FC Tiszaújváros2-4 (2-2)
2021.09.04.16:00Salgótarjáni BTCKolorcity Kazincbarcika SC0-3 (0-1)
2021.09.04.16:00Sényő-Carnifex FCBékéscsaba 1912 Előre II.4-3 (0-2)
2021.09.04.16:00Tállya KSETiszafüredi VSE1-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.09.01.16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tállya KSE6-0 (2-0)
2021.09.01.16:00Termálfürdő FC TiszaújvárosDVTK II.1-1 (1-1)
2021.09.01.16:00Eger SETörökszentmiklósi FC3-0 (2-0)
2021.09.01.16:00Kisvárda Master Good II.Hidasnémeti VSC2-4 (2-3)
2021.09.01.16:00BKV ElőrePutnok FC1-0 (1-0)
2021.09.01.16:00DEACJászberényi FC3-2 (2-0)
2021.09.01.16:00Tiszafüredi VSEÚjpest FC II.0-1 (0-0)
2021.09.01.16:00Füzesgyarmati SKDVSC II.3-1 (2-0)
2021.09.01.16:30Aqua-General HajdúszoboszlóSalgótarjáni BTC2-1 (0-1)
2021.09.01.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCSényő-Carnifex FC3-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.22.11:00DVTK II.Eger SE2-1 (1-1)
2021.08.22.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Újpest FC II.1-2 (1-1)
2021.08.22.17:00DVSC II.Tiszafüredi VSE2-3 (1-1)
2021.08.22.17:30Jászberényi FCFüzesgyarmati SK2-1 (2-1)
2021.08.22.17:30Putnok FCDEAC0-0 (0-0)
2021.08.22.17:30Hidasnémeti VSCBKV Előre0-5 (0-1)
2021.08.22.17:30Törökszentmiklósi FCKisvárda Master Good II.0-2 (0-1)
2021.08.22.17:30Salgótarjáni BTCTermálfürdő FC Tiszaújváros0-3 (0-1)
2021.08.22.17:30Sényő-Carnifex FCAqua-General Hajdúszoboszló1-1 (0-0)
2021.08.22.17:30Tállya KSEKolorcity Kazincbarcika SC0-5 (0-2)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.15.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.3-3 (1-1)
2021.08.15.15:00Aqua-General HajdúszoboszlóTállya KSE2-1 (1-0)
2021.08.15.17:00Eger SESalgótarjáni BTC4-0 (2-0)
2021.08.15.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCÚjpest FC II.1-1 (1-0)
2021.08.15.17:30Termálfürdő FC TiszaújvárosSényő-Carnifex FC3-1 (1-1)
2021.08.15.17:30Kisvárda Master Good II.DVTK II.5-1 (2-0)
2021.08.15.17:30BKV ElőreTörökszentmiklósi FC4-1 (1-0)
2021.08.15.17:30DEACHidasnémeti VSC7-0 (2-0)
2021.08.15.17:30Jászberényi FCPutnok FC2-1 (1-0)
2021.08.15.17:30Füzesgyarmati SKTiszafüredi VSE0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.11.17:30Hidasnémeti VSCJászberényi FC1-1 (0-0)
2021.08.11.17:00Törökszentmiklósi FCDEAC0-4 (0-2)
2021.08.11.17:30DVTK II.BKV Előre1-4 (1-1)
2021.08.11.17:30Salgótarjáni BTCKisvárda Master Good II.1-1 (0-1)
2021.08.11.17:30Sényő-Carnifex FCEger SE3-0 (0-0)
2021.08.11.17:30Tállya KSETermálfürdő FC Tiszaújváros0-0 (0-0)
2021.08.11.17:30Újpest FC II.Aqua-General Hajdúszoboszló2-3 (2-0)
2021.08.11.17:30DVSC II.Kolorcity Kazincbarcika SC0-3 (0-2)
2021.08.11.17:30Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.2-4 (2-2)
2021.08.11.17:30Füzesgyarmati SKPutnok FC0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Keleti csoport 2021/2022-es szezon - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.08.01.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Füzesgyarmati SK2-2 (0-0)
2021.08.01.17:00Eger SETállya KSE1-0 (1-0)
2021.08.01.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCTiszafüredi VSE2-1 (0-1)
2021.08.01.17:30Aqua-General HajdúszoboszlóDVSC II.0-0 (0-0)
2021.08.01.17:30Termálfürdő FC TiszaújvárosÚjpest FC II.3-1 (1-0)
2021.08.01.17:30Kisvárda Master Good II.Sényő-Carnifex FC3-0 (1-0)
2021.08.01.17:30BKV ElőreSalgótarjáni BTC3-0 (2-0)
2021.08.01.17:30DEACDVTK II.2-0 (2-0)
2021.08.01.17:30Jászberényi FCTörökszentmiklósi FC4-0 (2-0)
ELMARADT!??:??Putnok FCHidasnémeti VSC3-0 (0-0)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.Kolorcity Kazincbarcika SC20172162125053
02.BKV Előre20161342202249
03.DEAC20143352203245
04.Aqua-General Hajdúszoboszló20124444232140
05.Termálfürdő FC Tiszaújváros20114542301237
06.Kisvárda Master Good II20113635251036
07.Jászberényi FC2010283530532
08.Putnok FC209562923632
09.Sényő-Carnifex FC209473431331
10.Békéscsaba 1912 Előre II.208394338527
11.Újpest FC II.207583433126
12.Füzesgyarmati SK206862730-326
13.DVTK II.2073104147-624
14.DVSC II.2064103237-522
15.Eger SE2070133043-1321
16.Tiszafüredi VSE2055102936-720
17.Tállya KSE2044121746-2916
18.Hidasnémeti VSC2023151763-469
19.Salgótarjáni BTC2016131542-279
20.Törökszentmiklósi FC2015141647-318
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
21.2022.02.13.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tiszafüredi VSE
22.2022.02.20.v11:00DVSC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
232022.02.27.v11:00Újpest FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
24.2022.03.06.v14:00Tállya KSEBékéscsaba 1912 Előre II.
25.2022.03.13.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Sényő-Carnifex FC
26.2022.03.20.v14:00Salgótarjáni BTCBékéscsaba 1912 Előre II.
27.2022.03.27.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVTK II.
28.2022.04.03.v16:00Törökszentmiklósi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
29.2022.04.10.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Hidasnémeti VSC
30.2022.04.13.sze16:00Putnok FCBékéscsaba 1912 Előre II.
31.2022.04.17.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Jászberényi FC
32.2022.04.24.v17:00DEACBékéscsaba 1912 Előre II.
33.2022.05.01.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.BKV Előre
34.2022.05.04.sze17:00Kisvárda Master Good II.Békéscsaba 1912 Előre II.
35.2022.05.08.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE
36.2022.05.15.v17:00Termálfürdő FC TiszaújvárosBékéscsaba 1912 Előre II.
37.2022.05.22.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Aqua-General Hajdúszoboszló
38.2022.05.29.v17:00Kolorcity Kazincbarcika SCBékéscsaba 1912 Előre II.
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2021.08.01.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Füzesgyarmati SK
02.2021.08.11.sze17:30Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2021.08.15.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
04.2021.08.22.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Újpest FC II.
05.2021.09.01.sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tállya KSE
06.2021.09.04.szo16:00Sényő-Carnifex FCBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2021.09.12.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Salgótarjáni BTC
08.2021.09.22.sze14:00DVTK II.Békéscsaba 1912 Előre II.
09.2021.09.26.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Törökszentmiklósi FC
10.2021.10.03.v15:00Hidasnémeti VSCBékéscsaba 1912 Előre II.
11.2021.10.10.v15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
12.2021.10.17.v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.20.sze13:00Békéscsaba 1912 Előre II.DEAC
14.2021.10.24.v13:00BKV ElőreBékéscsaba 1912 Előre II.
15.2021.10.31.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kisvárda Master Good II.
16.2021.11.07.v13:00Eger SEBékéscsaba 1912 Előre II.
17.2021.11.14.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros
18.2021.11.21.v13:00Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
19.2021.11.28.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kolorcity Kazincbarcika SC
20.2021.12.05.v13:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Ilyés Tamás14014
Váradi Ádám909
Oláh Ákos707
Szabó Zsombor404
Bónus Marcell303
Hodonicki Márk101
Kasik Ákos101
Styecz Bence101
Tóth Péter101
Varga Tamás Károly101
Zvara Levente Mátyás101
Név
Sárga lapok
Piros lapok
Szabó Zsombor70
Zelik Csaba50
Zvara Levente Mátyás50
Hodonicki Márk40
Váradi Ádám40
Varga Tamás Károly40
Czvalinga Áron31
Oláh Ákos30
Kasik Ákos20
Sipaki Patrik Martin21
Apró Ármin12
Balog Zsolt10
Farkas Ádám10
Brlázs István Gábor10
Ilyés Tamás10
Styecz Bence10
Tóth Péter10
Szabó Csaba01
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Apró Ármin1590600120735
Balog Zsolt1190200100788
Bónus Marcell20182030001368
Borbély Bence Boldizsár301200000027
Bukor Zoltán Márk17111500000199
Czinanó Antal Áron110000000090
Czvalinga Áron1792600310799
Cservenák Csaba101000000018
Csicsely Dominik000000000000
Farkas Ádám1316600100126
Fazekas Lóránt220000000150
Hodonicki Márk14131010401123
Ilyés Tamás131210140101074
Kasik Ákos18711010200680
Kiss László Dávid201100000003
Kovács Ádám Tibor110000000061
Krnács Richárd110000000090
Laky László430100000270
Mágocsi Bence714200000126
Marik Soma602400000035
Nikola Pantovic220000000150
Oláh Ákos19172071301474
Pap Szabolcs902700000028
Paudits Patrik110000000061
Puskás Gábor Sándor110000000084
Sipaki Patrik Martin1883700210794
Styecz Bence1769210200631
Szabó Csaba19160300011440
Szabó Zsombor17170040701300
Tóth Alexander Máriusz11001100000000
Tóth Péter1568110100576
Váradi Ádám18171090401240
Varga Tamás Károly18108010400985
Zahorán Áron200200000000
Zelik Csaba17106100500985
Zvara Levente Mátyás15150010501202
Winter Dániel861100000613
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2021.08.01.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Füzesgyarmati SK
01.2021.08.01.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
02.2021.08.08.v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
02.2021.08.11.sze17:30Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2021.08.15.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
03.2021.08.15.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreTiszakécskei LC
04.2021.08.18.sze19:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre
04.2021.08.22.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Újpest FC II.
05.2021.08.22.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
06.2021.08.29.v17:30BudaörsBékéscsaba 1912 Előre
05.2021.09.01.sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tállya KSE
06.2021.09.04.szo16:00Sényő-Carnifex FCBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2021.09.12.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Salgótarjáni BTC
07.2021.09.12.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
08.2021.09.15.sze18:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
03. (MK)2021.09.18.szo19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
08.2021.09.22.sze14:00DVTK II.Békéscsaba 1912 Előre II.
09.2021.09.26.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Törökszentmiklósi FC
09.2021.09.26.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
10.2021.09.29.sze18:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
10.2021.10.03.v15:00Hidasnémeti VSCBékéscsaba 1912 Előre II.
11.2021.10.03.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
11.2021.10.10.v15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
12.2021.10.17.v13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
12.2021.10.17.v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.20.sze13:00Békéscsaba 1912 Előre II.DEAC
14.2021.10.24.v13:00BKV ElőreBékéscsaba 1912 Előre II.
13.2021.10.24.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKecskeméti TE
04. (MK)2021.10.27.sze13:30ESMTKBékéscsaba 1912 Előre
15.2021.10.31.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kisvárda Master Good II.
14.2021.10.31.v17:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
16.2021.11.07.v13:00Eger SEBékéscsaba 1912 Előre II.
15.2021.11.07.v19:30Békéscsaba 1912 ElőrePMFC
17.2021.11.14.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros
16.2021.11.21.v13:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
18.2021.11.21.v13:00Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
17.2021.11.24.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
19.2021.11.28.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Kolorcity Kazincbarcika SC
18.2021.11.28.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
19.2021.12.05.v13:00III. ker. TVEBékéscsaba 1912 Előre
20.2021.12.05.v13:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2021.12.12.v17:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre
21.2022.01.30.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
22.2022.02.06.v14:00Tiszakécskei LCBékéscsaba 1912 Előre
05. (MK)2022.02.09.sze17:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr
23.2022.02.13.v14:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
21.2022.02.13.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tiszafüredi VSE
24.2022.02.20.v14:00SzentlőrincBékéscsaba 1912 Előre
22.2022.02.20.v11:00DVSC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
25.2022.02.27.v14:00Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
232022.02.27.v11:00Újpest FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
26.2022.03.06.v14:00Soroksár SCBékéscsaba 1912 Előre
24.2022.03.06.v14:00Tállya KSEBékéscsaba 1912 Előre II.
27.2022.03.09.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka
28.2022.03.13.sze17:00DVTKBékéscsaba 1912 Előre
25.2022.03.13.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Sényő-Carnifex FC
29.2022.03.20.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreAqvital FC Csákvár
26.2022.03.20.v14:00Salgótarjáni BTCBékéscsaba 1912 Előre II.
27.2022.03.27.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVTK II.
30.2022.04.03.v17:00Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre
28.2022.04.03.v16:00Törökszentmiklósi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
31.2022.04.06.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
32.2022.04.10.v17:00Kecskeméti TEBékéscsaba 1912 Előre
29.2022.04.10.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Hidasnémeti VSC
30.2022.04.13.sze16:00Putnok FCBékéscsaba 1912 Előre II.
33.2022.04.17.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FC
31.2022.04.17.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Jászberényi FC
34.2022.04.24.v17:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
32.2022.04.24.v17:00DEACBékéscsaba 1912 Előre II.
35.2022.05.01.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreETO FC
33.2022.05.01.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.BKV Előre
34.2022.05.04.sze17:00Kisvárda Master Good II.Békéscsaba 1912 Előre II.
36.2022.05.08.v17:00Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre
35.2022.05.08.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE
37.2022.05.15.v17:00Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre
36.2022.05.15.v17:00Termálfürdő FC TiszaújvárosBékéscsaba 1912 Előre II.
38.2022.05.22.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreIII. ker. TVE
37.2022.05.22.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Aqua-General Hajdúszoboszló
38.2022.05.29.v17:00Kolorcity Kazincbarcika SCBékéscsaba 1912 Előre II.

Futball Pápa- Foci tippek profiktól - Sportfogadás