Tabella-sorsolás 2020/2021 – Megye I.

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2019/2020

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 8.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.03.15:00Szabadkígyósi SZSCBékéscsabai MÁV SE?-? (?-?)
2020.10.03.15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tótkomlósi TC?-? (?-?)
2020.10.03.15:00Jamina SEDobozi SE?-? (?-?)
2020.10.03.15:00OMTK-ULE 1913Kunágota TE?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 7.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.26.11:00Békéscsabai MÁV SETótkomlósi TC4-3 (1-1)
2020.09.26.13:00Jamina SEKunágota TE7-1 (4-1)
2020.09.26.16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dobozi SE19-0 (8-0)
2020.09.26.16:00Szabadkígyósi SZSCOMTK-ULE 19133-2 (3-1)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 6.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.19.13:00Tótkomlósi TCSzabadkígyósi SZSC4-0 (1-0)
2020.09.19.16:30Dobozi SEBékéscsabai MÁV SE1-1 (1-0)
2020.09.19.16:30Kunágota TEBékéscsaba 1912 Előre II.0-10 (0-6)
2020.09.19.16:30OMTK-ULE 1913Jamina SE5-3 (3-0)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.11.16:30Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 19138-2 (3-1)
2020.09.12.13:30Békéscsabai MÁV SEKunágota TE1-0 (1-0)
2020.09.12.16:30Szabadkígyósi SZSCJamina SE2-3 (0-2)
????.??.??.??:??Tótkomlósi TCDobozi SE?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.04.19:00OMTK-ULE 1913Békéscsabai MÁV SE1-0 (0-0)
2020.09.05.13:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.0-3 (0-1)
2020.09.05.16:30Dobozi SESzabadkígyósi SZSC0-5 (0-2)
2020.09.05.16:30Kunágota TETótkomlósi TC3-6 (2-3)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.29.17:00Békéscsabai MÁV SEJamina SE1-2 (1-0)
2020.08.30.17:00Tótkomlósi TCOMTK-ULE 19130-5 (0-2)
2020.08.30.17:00Dobozi SEKunágota TE1-3 (0-2)
2020.08.30.17:00Szabadkígyósi SZSCBékéscsaba 1912 Előre II.1-6 (1-2)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.21.17:30Jamina SETótkomlósi TE5-0 (2-0)
2020.08.22.17:00OMTK-ULE 1913Dobozi SE8-1 (4-0)
2020.08.22.17:00Békéscsabai MÁV SEBékéscsaba 1912 Előre II.0-3 (0-2)
2020.08.22.17:00Szabadkígyósi SZSCKunágota TE0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.15.10:00Békéscsabai MÁV SESzabadkígyósi SZSC1-0 (0-0)
2020.08.15.17:00Dobozi SEJamina SE1-4 (1-1)
2020.08.15.17:00Kunágota TEOMTK-ULE 19132-10 (1-3)
2020.08.16.17:00Tótkomlósi TEBékéscsaba 1912 Előre II.0-7 (0-3)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.Békéscsaba 1912 Előre II.77005635321
02.OMTK-ULE 1913750233171615
03.Jamina SE750224131115
04.Békéscsabai MÁV SE7313810-210
05.Szabadkígyósi SZSC72141116-57
06.Tótkomlósi TC62041324-116
07.Kunágota TE7115935-264
08.Dobozi SE6015440-361
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2020.08.16.v17:00Tótkomlósi TEBékéscsaba 1912 Előre II.
02.2020.08.22.szo17:00Békéscsabai MÁV SEBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2020.08.30.v17:00Szabadkígyósi SZSCBékéscsaba 1912 Előre II.
04.2020.09.05.szo13:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2020.09.11.p16:30Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 1913
06.2020.09.19.szo16:00Kunágota TEBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2020.09.26.szo16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dobozi SE
08.2020.10.03.szo15:00Békéscsaba 1912 ElőreTótkomlósi TE
09.2020.10.10.szo15:00Békéscsabai MÁV SEBékéscsaba 1912 Előre II.
10.2020.10.17.szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Szabadkígyósi SZSC
11.2020.10.24.szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SE
12.2020.10.31.szo13:30OMTK-ULE 1913Békéscsaba 1912 Előre II.b
13.2020.11.07.szo13:30Békéscsaba 1912 Előre II.Kunágota TE
14.2020.11.14.szo13:30Dobozi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2020.08.02.v19:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre
02.2020.08.05.sze14:45Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
03.2020.08.09.v19:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
01.2020.08.16.v17:00Tótkomlósi TEBékéscsaba 1912 Előre II.
04.2020.08.16.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreKaposvári Rákóczi FC
02.2020.08.22.szo17:00Békéscsabai MÁV SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2020.08.23.v19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
06.2020.08.26.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
03.2020.08.30.v17:00Szabadkígyósi SZSCBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2020.08.30.v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
04.2020.09.05.szo13:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2020.09.11.p16:30Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 1913
08.2020.09.13.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
09.2020.09.16.sze19:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
06.2020.09.19.szo16:00Kunágota TEBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2020.09.26.szo16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dobozi SE
10.2020.09.27.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC
08.2020.10.03.szo15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tótkomlósi TE
11.2020.10.04.v15:00DEACBékéscsaba 1912 Előre
09.2020.10.10.szo15:00Békéscsabai MÁV SEBékéscsaba 1912 Előre II.
10.2020.10.17.szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Szabadkígyósi SZSC
12.2020.10.18.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
11.2020.10.24.szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SE
13.2020.10.25.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
12.2020.10.31.szo13:30OMTK-ULE 1913Békéscsaba 1912 Előre II.
14.2020.11.01.v17:00Szombathelyi Haladás FCBékéscsaba 1912 Előre
15.2020.11.04.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
13.2020.11.07.szo13:30Békéscsaba 1912 Előre II.Kunágota TE
16.2020.11.08.v17:00DVSCBékéscsaba 1912 Előre
14.2020.11.14.szo13:30Dobozi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
17.2020.11.22.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
18.2020.11.25.sze13:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
19.2020.11.29.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr
20.2020.12.06.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
21.2020.12.13.v17:00Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre