Tabella-sorsolás 2020/2021 – Megye I.

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2019/2020

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 14.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2021.02.13.13:00Tótkomlósi TCBékéscsabai MÁV SE?-? (?-?)
2021.02.13.13:00Kunágota TEJamina SE?-? (?-?)
2021.02.13.13:00Dobozi SEBékéscsaba 1912 Előre II.?-? (?-?)
2021.02.13.13:00OMTK-ULE 1913Szabadkígyósi SZSC?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 13.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.11.07.13:30Szabadkígyósi SZSCTótkomlósi TC2-0 (2-0)
2020.11.07.13:30Békéscsabai MÁV SEDobozi SE1-2 (1-0)
2020.11.07.13:30Jamina SEOMTK-ULE 19133-3 (2-1)
ELMARADTBékéscsaba 1912 Előre II.Kunágota TEMegállapított végeredmény: 3-0

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 12.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.31.13:30Dobozi SETótkomlósi TC2-2 (2-0)
2020.10.31.13:30OMTK-ULE 1913Békéscsaba 1912 Előre II.3-5 (3-1)
2020.10.31.13:30Jamina SESzabadkígyósi SZSC5-0 (2-0)
2020.11.21.13:00Kunágota TEBékéscsabai MÁV SE?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 11.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.22.18:30Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SE5-0 (3-0)
2020.10.24.14:30Szabadkígyósi SZSCDobozi SE3-0 (2-0)
2020.10.24.14:30Békéscsabai MÁV SEOMTK-ULE 19131-1 (1-0)
2020.10.24.14:30Tótkomlósi TCKunágota TE5-1 (2-1)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 10.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.17.11:00Jamina SEBékéscsabai MÁV SE1-1 (1-1)
2020.10.17.14:30OMTK-ULE 1913Tótkomlósi TC5-0 (2-0)
2020.10.17.14:30Kunágota TEDobozi SE1-6 (1-2)
2020.10.17.14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Szabadkígyósi SZSC5-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 9.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.09.18:00Békéscsaba 1912 Előre II.Békéscsabai MÁV SE4-0 (2-0)
2020.10.10.13:00Kunágota TESzabadkígyósi SZSC1-5 (1-3)
2020.10.10.15:00Dobozi SEOMTK-ULE 19130-4 (0-1)
2020.10.11.15:00Tótkomlósi TCJamina SE0-5 (0-2)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 8.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.10.03.15:00Szabadkígyósi SZSCBékéscsabai MÁV SE0-2 (0-1)
2020.10.03.15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tótkomlósi TC4-0 (1-0)
2020.10.03.15:00Jamina SEDobozi SE7-0 (3-0)
2020.10.03.15:00OMTK-ULE 1913Kunágota TE14-2 (9-0)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 7.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.26.11:00Békéscsabai MÁV SETótkomlósi TC4-3 (1-1)
2020.09.26.13:00Jamina SEKunágota TE7-1 (4-1)
2020.09.26.16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dobozi SE19-0 (8-0)
2020.09.26.16:00Szabadkígyósi SZSCOMTK-ULE 19133-2 (3-1)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 6.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.19.13:00Tótkomlósi TCSzabadkígyósi SZSC4-0 (1-0)
2020.09.19.16:30Dobozi SEBékéscsabai MÁV SE1-1 (1-0)
2020.09.19.16:30Kunágota TEBékéscsaba 1912 Előre II.0-10 (0-6)
2020.09.19.16:30OMTK-ULE 1913Jamina SE5-3 (3-0)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.11.16:30Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 19138-2 (3-1)
2020.09.12.13:30Békéscsabai MÁV SEKunágota TE1-0 (1-0)
2020.09.12.16:30Szabadkígyósi SZSCJamina SE2-3 (0-2)
2020.11.21.13:00Tótkomlósi TCDobozi SE?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.09.04.19:00OMTK-ULE 1913Békéscsabai MÁV SE1-0 (0-0)
2020.09.05.13:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.0-3 (0-1)
2020.09.05.16:30Dobozi SESzabadkígyósi SZSC0-5 (0-2)
2020.09.05.16:30Kunágota TETótkomlósi TC3-6 (2-3)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.29.17:00Békéscsabai MÁV SEJamina SE1-2 (1-0)
2020.08.30.17:00Tótkomlósi TCOMTK-ULE 19130-5 (0-2)
2020.08.30.17:00Dobozi SEKunágota TE1-3 (0-2)
2020.08.30.17:00Szabadkígyósi SZSCBékéscsaba 1912 Előre II.1-6 (1-2)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.21.17:30Jamina SETótkomlósi TE5-0 (2-0)
2020.08.22.17:00OMTK-ULE 1913Dobozi SE8-1 (4-0)
2020.08.22.17:00Békéscsabai MÁV SEBékéscsaba 1912 Előre II.0-3 (0-2)
2020.08.22.17:00Szabadkígyósi SZSCKunágota TE0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Megyei I. osztály 2020/2021-es szezon kvalifikáció A-csoport - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.08.15.10:00Békéscsabai MÁV SESzabadkígyósi SZSC1-0 (0-0)
2020.08.15.17:00Dobozi SEJamina SE1-4 (1-1)
2020.08.15.17:00Kunágota TEOMTK-ULE 19132-10 (1-3)
2020.08.16.17:00Tótkomlósi TEBékéscsaba 1912 Előre II.0-7 (0-3)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.Békéscsaba 1912 Előre II.1313008267639
02.OMTK-ULE 19131382363283526
03.Jamina SE1382345222326
04.Szabadkígyósi SZSC135172129-816
05.Békéscsabai MÁV SE124351318-515
06.Tótkomlósi TC123182043-2310
07.Dobozi SE122281458-448
07.Kunágota TE1211101468-544
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2020.08.16.v17:00Tótkomlósi TEBékéscsaba 1912 Előre II.
02.2020.08.22.szo17:00Békéscsabai MÁV SEBékéscsaba 1912 Előre II.
03.2020.08.30.v17:00Szabadkígyósi SZSCBékéscsaba 1912 Előre II.
04.2020.09.05.szo13:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2020.09.11.p16:30Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 1913
06.2020.09.19.szo16:00Kunágota TEBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2020.09.26.szo16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dobozi SE
08.2020.10.03.szo15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tótkomlósi TE
09.2020.10.09.p18:00Békéscsaba 1912 Előre II.Békéscsabai MÁV SE
10.2020.10.17.szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Szabadkígyósi SZSC
11.2020.10.22.cs18:30Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SE
12.2020.10.31.szo13:30OMTK-ULE 1913Békéscsaba 1912 Előre II.b
13.ELMARADT!Békéscsaba 1912 Előre II.Kunágota TE
14.2021.02.13.szo13:30Dobozi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2020.08.02.v19:00Szeged-Csanád Grosics A.Békéscsaba 1912 Előre
02.2020.08.05.sze14:45Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
03.2020.08.09.v19:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
01.2020.08.16.v17:00Tótkomlósi TEBékéscsaba 1912 Előre II.
04.2020.08.16.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreKaposvári Rákóczi FC
02.2020.08.22.szo17:00Békéscsabai MÁV SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2020.08.23.v19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
06.2020.08.26.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
03.2020.08.30.v17:00Szabadkígyósi SZSCBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2020.08.30.v17:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
04.2020.09.05.szo13:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2020.09.11.p16:30Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 1913
08.2020.09.13.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
09.2020.09.16.sze19:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
06. (MK)2020.09.19.szo15:00Vác FCBékéscsaba 1912 Előre
06.2020.09.19.szo16:00Kunágota TEBékéscsaba 1912 Előre II.
07.2020.09.26.szo16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dobozi SE
10.2020.09.27.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC
08.2020.10.03.szo15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Tótkomlósi TE
11.2020.10.04.v15:00DEACBékéscsaba 1912 Előre
09.2020.10.09.p18:00Békéscsaba 1912 Előre II.Békéscsabai MÁV SE
10.2020.10.17.szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Szabadkígyósi SZSC
12.2020.10.18.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
11.2020.10.22.cs18:30Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SE
13.2020.10.25.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzentlőrinc
07. (MK)2020.10.29.cs16:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
12.2020.10.31.szo13:30OMTK-ULE 1913Békéscsaba 1912 Előre II.
14.2020.11.01.v17:00Szombathelyi Haladás FCBékéscsaba 1912 Előre
15.2020.11.04.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
13.ELMARADT!Békéscsaba 1912 Előre II.Kunágota TE
16.ELMARADT!DVSCBékéscsaba 1912 Előre
17.2020.11.22.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
18.2020.11.25.sze13:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
19.2020.11.29.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr
20.2020.12.06.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics A.
21.2020.12.13.v19:45Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre
22.2021.01.31v13:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka
23.2021.02.07v17:00Kaposvári Rákóczi FCBékéscsaba 1912 Előre
14.2021.02.13.szo13:00Dobozi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
24.2021.02.14v14:00Békéscsaba 1912 ElőrePMFC
25.2021.02.21v14:00Soroksár SCBékéscsaba 1912 Előre
26.2021.02.28v14:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
27.2021.03.03sze14:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre
28.2021.03.07v14:30Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC Győr
29.2021.03.14v17:00Kolorcity Kazincbarcika SCBékéscsaba 1912 Előre
30.2021.04.04v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDEAC
31.2021.04.07sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreAqvital FC Csákvár
32.2021.04.11v16:30SzentlőrincBékéscsaba 1912 Előre
33.2021.04.18v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
34.2021.04.25v17:00BudaörsBékéscsaba 1912 Előre
35.2021.04.28sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreDVSC
36.2021.05.02v17:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
37.2021.05.09v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FC
38.2021.05.16v17:00Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre