Tabella-sorsolás 2022/2023 – NB2

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2022/2023

A mérkőzések kezdési időpontjai változhatnak.

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 19.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.12.03.13:00DVTKSzombathelyi Haladás?-? (?-?)
2022.12.04.13:00MTK BudapestGyirmót FC Győr?-? (?-?)
2022.12.04.13:00Aqvital FC CsákvárETO FC Győr?-? (?-?)
2022.12.04.13:00Credobus MosonmagyaróvárSoroksár SC?-? (?-?)
2022.12.04.13:00Budafoki MTETiszakécskei LC?-? (?-?)
2022.12.04.13:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka?-? (?-?)
2022.12.04.13:00Dorogi FCPMFC?-? (?-?)
2022.12.04.13:00SzentlőrincKolorcity Kazincbarcika SC?-? (?-?)
2022.12.04.15:00HR-Rent KozármislenyBFC Siófok?-? (?-?)
2022.12.04.15:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaNyíregyháza Spartacus FC?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 18.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.11.26.13:00Gyirmót FC GyőrSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-1 (0-1)
2022.11.27.13:00Kolorcity Kazincbarcika SCMTK Budapest3-3 (2-2)
2022.11.27.13:00Soroksár SCBudafoki MTE1-2 (1-1)
2022.11.27.13:00BFC SiófokCredobus Mosonmagyaróvár0-1 (0-1)
2022.11.27.13:00Nyíregyháza Spartacus FCAqvital FC Csákvár0-3 (0-2)
2022.11.27.15:00PMFCSzentlőrinc2-1 (1-0)
2022.11.27.15:00FC AjkaDorogi FC1-0 (0-0)
2022.11.27.15:00Tiszakécskei LCBékéscsaba 1912 Előre2-0 (1-0)
2022.11.27.15:00Szombathelyi HaladásHR-Rent Kozármisleny6-4 (5-2)
2022.11.27.15:00ETO FC GyőrDVTK0-3 (0-2)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 17.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.11.13.11:30MTK BudapestPMFC1-1 (1-1)
2022.11.13.13:00Gyirmót FC GyőrKolorcity Kazincbarcika SC3-0 (2-0)
2022.11.13.13:00Credobus MosonmagyaróvárSzombathelyi Haladás1-0 (0-0)
2022.11.13.13:00Budafoki MTEBFC Siófok3-0 (2-0)
2022.11.13.13:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC3-1 (2-0)
2022.11.13.13:00Dorogi FCTiszakécskei LC4-2 (2-1)
2022.11.13.13:00SzentlőrincFC Ajka2-3 (1-1)
2022.11.13.15:00DVTKNyíregyháza Spartacus FC2-0 (2-0)
2022.11.13.15:00HR-Rent KozármislenyETO FC Győr1-1 (1-0)
2022.11.13.15:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaAqvital FC Csákvár1-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 16.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.11.09.13:00Soroksár SCDorogi FC2-1 (1-0)
2022.11.09.13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre2-2 (2-0)
2022.11.09.13:00Nyíregyháza Spartacus FCHR-Rent Kozármisleny2-0 (0-0)
2022.11.09.13:00Aqvital FC CsákvárDVTK0-3 (0-2)
2022.11.09.16:00FC AjkaMTK Budapest2-3 (1-1)
2022.11.09.17:00Szombathelyi HaladásBudafoki MTE1-1 (1-1)
2022.11.09.17:00ETO FC GyőrCredobus Mosonmagyaróvár0-1 (0-0)
2022.11.09.17:30Kolorcity Kazincbarcika SCSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-2 (0-1)
2022.11.09.18:00PMFCGyirmót FC Győr1-1 (1-0)
2022.11.09.18:00Tiszakécskei LCSzentlőrinc2-1 (2-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 15.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.11.06.13:00Gyirmót FC GyőrFC Ajka1-3 (1-2)
2022.11.06.13:00Kolorcity Kazincbarcika SCPMFC1-1 (0-0)
2022.11.06.13:00Credobus MosonmagyaróvárNyíregyháza Spartacus FC2-2 (1-1)
2022.11.06.13:00Budafoki MTEETO FC Győr2-1 (1-0)
2022.11.06.13:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás2-2 (1-1)
2022.11.06.13:00Dorogi FCBFC Siófok1-2 (0-2)
2022.11.06.13:00SzentlőrincSoroksár SC0-2 (0-1)
2022.11.06.15:00MTK BudapestTiszakécskei LC4-1 (1-1)
2022.11.06.15:00HR-Rent KozármislenyAqvital FC Csákvár1-3 (1-0)
2022.11.06.15:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaDVTK0-3 (0-2)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 14.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.30.13:00Soroksár SCMTK Budapest2-6 (1-2)
2022.10.30.13:00BFC SiófokSzentlőrinc2-1 (1-0)
2022.10.30.13:00Nyíregyháza Spartacus FCBudafoki MTE3-0 (0-0)
2022.10.30.13:00Aqvital FC CsákvárCredobus Mosonmagyaróvár2-1 (0-0)
2022.10.30.15:00FC AjkaKolorcity Kazincbarcika SC1-1 (0-0)
2022.10.30.15:00Tiszakécskei LCGyirmót FC Győr0-1 (0-0)
2022.10.30.15:00Szombathelyi HaladásDorogi FC4-3 (1-0)
2022.10.30.15:00ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre4-1 (3-1)
2022.10.30.15:00DVTKHR-Rent Kozármisleny1-1 (0-0)
2022.10.31.20:00PMFCSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 13.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.22.13:00Gyirmót FC GyőrSoroksár SC2-2 (2-0)
2022.10.22.13:00Credobus MosonmagyaróvárDVTK0-3 (0-0)
2022.10.22.13:00Budafoki MTEAqvital FC Csákvár2-2 (0-0)
2022.10.22.13:00Dorogi FCETO FC Győr0-1 (0-0)
2022.10.22.13:00SzentlőrincSzombathelyi Haladás2-0 (1-0)
2022.10.22.15:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaHR-Rent Kozármisleny1-0 (0-0)
2022.10.22.17:00MTK BudapestBFC Siófok1-1 (1-0)
2022.10.22.17:00Kolorcity Kazincbarcika SCTiszakécskei LC2-2 (2-1)
2022.10.22.17:00PMFCFC Ajka1-0 (1-0)
2022.10.22.17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC4-3 (2-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 12.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.15.13:00Nyíregyháza Spartacus FCDorogi FC0-1 (0-0)
2022.10.15.17:00ETO FC GyőrSzentlőrinc1-1 (0-1)
2022.10.16.13:00Soroksár SCKolorcity Kazincbarcika SC3-1 (0-1)
2022.10.16.13:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre2-0 (0-0)
2022.10.16.15:00DVTKBudafoki MTE2-1 (0-1)
2022.10.16.17:00FC AjkaSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-4 (0-2)
2022.10.16.17:00Tiszakécskei LCPMFC1-2 (0-1)
2022.10.16.17:00BFC SiófokGyirmót FC Győr1-3 (1-1)
2022.10.16.17:00HR-Rent KozármislenyCredobus Mosonmagyaróvár0-4 (0-1)
2022.10.16.20:00Szombathelyi HaladásMTK Budapest3-2 (2-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 11.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.09.15:00Gyirmót FC GyőrSzombathelyi Haladás1-2 (1-0)
2022.10.09.15:00Budafoki MTEHR-Rent Kozármisleny3-0 (2-0)
2022.10.09.15:00Dorogi FCAqvital FC Csákvár1-1 (1-1)
2022.10.09.15:00SzentlőrincNyíregyháza Spartacus FC2-1 (0-1)
2022.10.09.15:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaCredobus Mosonmagyaróvár0-1 (0-1)
2022.10.09.17:00Kolorcity Kazincbarcika SCBFC Siófok2-3 (2-2)
2022.10.09.17:00PMFCSoroksár SC2-1(0-1)
2022.10.09.17:00FC AjkaTiszakécskei LC1-1 (0-0)
2022.10.09.17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK1-2 (0-0)
2022.10.09.20:15MTK BudapestETO FC Győr1-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 10.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.05.15:00Soroksár SCFC Ajka2-0 (2-0)
2022.10.05.15:00Nyíregyháza Spartacus FCMTK Budapest2-0 (1-0)
2022.10.05.15:00Aqvital FC CsákvárSzentlőrinc2-1 (0-1)
2022.10.05.15:00Credobus MosonmagyaróvárBudafoki MTE0-1 (0-0)
2022.10.05.17:00ETO FC GyőrGyirmót FC Győr0-2 (0-0)
2022.10.05.18:00Tiszakécskei LCSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-1 (0-1)
2022.10.05.18:00BFC SiófokPMFC0-0 (0-0)
2022.10.05.18:00Szombathelyi HaladásKolorcity Kazincbarcika SC1-0 (1-0)
2022.10.05.18:00DVTKDorogi FC2-1 (1-1)
2022.10.05.18:00HR-Rent KozármislenyBékéscsaba 1912 Előre1-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 9.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.10.02.15:00Gyirmót FC GyőrNyíregyháza Spartacus FC2-3 (2-2)
2022.10.02.15:00Békéscsaba 1912 ElőreCredobus Mosonmagyaróvár0-1 (0-0)
2022.10.02.15:00Dorogi FCHR-Rent Kozármisleny1-3 (0-2)
2022.10.02.15:00SzentlőrincDVTK2-0 (2-0)
2022.10.02.17:00MTK BudapestAqvital FC Csákvár1-4 (0-3)
2022.10.02.17:00Kolorcity Kazincbarcika SCETO FC Győr0-0 (0-0)
2022.10.02.17:00PMFCSzombathelyi Haladás1-0 (0-0)
2022.10.02.17:00FC AjkaBFC Siófok3-1 (2-1)
2022.10.02.17:00Tiszakécskei LCSoroksár SC1-0 (0-0)
2022.10.02.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBudafoki MTE2-1 (1-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 8.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.09.11.16:00Soroksár SCSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-1 (0-0)
2022.09.11.16:00Nyíregyháza Spartacus FCKolorcity Kazincbarcika SC4-2 (3-0)
2022.09.11.16:00Aqvital FC CsákvárGyirmót FC Győr1-2 (1-2)
2022.09.11.16:00Credobus MosonmagyaróvárDorogi FC1-1 (0-0)
2022.09.11.16:00Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre1-0 (1-0)
2022.09.11.17:00BFC SiófokTiszakécskei LC0-0 (0-0)
2022.09.11.17:00Szombathelyi HaladásFC Ajka0-0 (0-0)
2022.09.11.17:00ETO FC GyőrPMFC0-1 (0-1)
2022.09.11.17:00HR-Rent KozármislenySzentlőrinc1-2 (1-0)
2022.09.12.20:00DVTKMTK Budapest3-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 7.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.09.04.16:00Soroksár SCBFC Siófok2-1 (1-0)
2022.09.04.16:00SzentlőrincCredobus Mosonmagyaróvár1-1 (0-1)
2022.09.04.17:00MTK BudapestHR-Rent Kozármisleny6-1 (3-0)
2022.09.04.17:00Kolorcity Kazincbarcika SCAqvital FC Csákvár2-0 (2-0)
2022.09.04.17:00PMFCNyíregyháza Spartacus FC0-0 (0-0)
2022.09.04.17:00FC AjkaETO FC Győr0-1 (0-1)
2022.09.04.17:00Tiszakécskei LCSzombathelyi Haladás2-0 (2-0)
2022.09.04.17:00Dorogi FCBudafoki MTE0-0 (0-0)
2022.09.04.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre3-3 (2-1)
2022.09.05.20:15Gyirmót FC GyőrDVTK1-2 (1-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 6.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.28.17:30Szombathelyi HaladásSoroksár SC1-1 (0-1)
2022.08.28.17:30Nyíregyháza Spartacus FCFC Ajka1-1 (1-1)
2022.08.28.17:30Aqvital FC CsákvárPMFC0-0 (0-0)
2022.08.28.17:30Credobus MosonmagyaróvárMTK Budapest0-6 (0-5)
2022.08.28.17:30Budafoki MTESzentlőrinc1-1 (1-0)
2022.08.28.17:30Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC2-0 (0-0)
2022.08.28.19:00ETO FC GyőrTiszakécskei LC2-0 (0-0)
2022.08.28.19:00DVTKKolorcity Kazincbarcika SC1-0 (0-0)
2022.08.28.19:00HR-Rent KozármislenyGyirmót FC Győr0-1 (0-0)
2022.08.29.20:00BFC SiófokSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 5.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.21.17:30Gyirmót FC GyőrCredobus Mosonmagyaróvár3-1 (2-0)
2022.08.21.17:30Tiszakécskei LCNyíregyháza Spartacus FC1-0 (0-0)
2022.08.21.17:30Soroksár SCETO FC Győr0-0 (0-0)
2022.08.21.17:30SzentlőrincBékéscsaba 1912 Előre2-2 (0-2)
2022.08.21.19:00MTK BudapestBudafoki MTE4-1 (3-1)
2022.08.21.19:00Kolorcity Kazincbarcika SCHR-Rent Kozármisleny1-0 (0-0)
2022.08.21.19:00FC AjkaAqvital FC Csákvár1-0 (1-0)
2022.08.21.19:00BFC SiófokSzombathelyi Haladás2-1 (0-0)
2022.08.21.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaDorogi FC2-0 (1-0)
2022.08.22.17:45PMFCDVTK4-3 (3-2)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 4.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.17.17:30Szombathelyi HaladásSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-1 (0-0)
2022.08.17.17:30Nyíregyháza Spartacus FCSoroksár SC4-2 (2-0)
2022.08.17.17:30Aqvital FC CsákvárTiszakécskei LC1-1 (1-0)
2022.08.17.17:30Credobus MosonmagyaróvárKolorcity Kazincbarcika SC1-2 (1-2)
2022.08.17.17:30Dorogi FCSzentlőrinc2-1 (1-0)
2022.08.17.17:45ETO FC GyőrBFC Siófok4-1 (2-1)
2022.08.17.19:00DVTKFC Ajka3-1 (1-1)
2022.08.17.19:00HR-Rent KozármislenyPMFC0-0 (0-0)
2022.08.17.19:00Budafoki MTEGyirmót FC Győr0-0 (0-0)
2022.08.17.19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest1-4 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 3.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.14.17:30Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre0-1 (0-0)
2022.08.14.17:30Tiszakécskei LCDVTK1-2 (0-1)
2022.08.14.17:30Soroksár SCAqvital FC Csákvár2-2 (0-1)
2022.08.14.17:30Szombathelyi HaladásETO FC Győr2-1 (2-1)
2022.08.14.17:30SzentlőrincSzeged-Csanád Grosics Akadémia2-0 (2-0)
2022.08.14.19:00MTK BudapestDorogi FC?-? (?-?)
2022.08.14.19:00Kolorcity Kazincbarcika SCBudafoki MTE?-? (?-?)
2022.08.14.19:00PMFCCredobus Mosonmagyaróvár?-? (?-?)
2022.08.14.19:00FC AjkaHR-Rent Kozármisleny?-? (?-?)
2022.08.14.19:00BFC SiófokNyíregyháza Spartacus FC?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 2.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.08.07.17:30Nyíregyháza Spartacus FCSzombathelyi Haladás0-1 (0-1)
2022.08.07.17:30Aqvital FC CsákvárBFC Siófok1-0 (1-0)
2022.08.07.17:30Credobus MosonmagyaróvárFC Ajka2-1 (0-1)
2022.08.07.17:30Dorogi FCGyirmót FC Győr1-4 (0-3)
2022.08.07.17:30SzentlőrincMTK Budapest3-3 (1-1)
2022.08.07.19:00HR-Rent KozármislenyTiszakécskei LC3-1 (3-1)
2022.08.07.19:00Budafoki MTEPMFC2-2 (2-1)
2022.08.07.19:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC6-1 (1-1)
2022.08.07.19:00ETO FC GyőrSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-2 (1-0)
2022.08.08.20:15DVTKSoroksár SC1-2 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2022/2023-as szezon - 1.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2022.07.30.17:30Gyirmót FC GyőrSzentlőrinc4-0 (3-0)
2022.07.31.17:30Tiszakécskei LCCredobus Mosonmagyarórár1-0 (0-0)
2022.07.31.17:30Soroksár SCHR-Rent Kozármisleny3-1 (1-0)
2022.07.31.17:30Szombathelyi HaladásAqvital FC Csákvár1-1 (0-1)
2022.07.31.19:00Kolorcity Kazincbarcika SCDorogi FC2-0 (2-0)
2022.07.31.19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre1-0 (0-0)
2022.07.31.19:00FC AjkaBudafoki MTE3-0 (3-0)
2022.07.31.19:00BFC SiófokDVTK1-0 (1-0)
2022.07.31.19:00ETO FC GyőrNyíregyháza Spartacus FC1-0 (1-0)
2022.08.01.20:00MTK BudapestSzeged-Csanád Grosics Akadémia2-1 (0-1)
H
 
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.DVTKDVTK18131436162040
02.PMFCPMFC189902112936
03.Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSzeged-Csanád Grosics Akadémia1810442316734
04.MTK BudapestMTK Budapest1895452322032
05.Gyirmót FC GyőrGyirmót FC Győr1893631191230
06.Aqvital FC CsákvárAqvital FC Csákvár187652520527
07.Soroksár SCSoroksár SC187562929026
08.Szombathelyi HaladásSzombathelyi Haladás187562525026
09.FC AjkaFC Ajka187472625125
10.Credobus MosonmagyaróvárCredobus Mosonmagyaróvár187381925-624
11.ETO FC GyőrETO FC Győr186571918123
12.BFC SiófokBFC Siófok186571926-723
13.Tiszakécskei LCTiszakécskei LC186481924-522
14.Nyíregyháza Spartacus FCNyíregyháza Spartacus FC186392525021
15.Budafoki MTEBudafoki MTE185671927-821
16.SzentlőrincSzentlőrinc185582529-420
17.Kolorcity Kazincbarcika SCKolorcity Kazincbarcika SC185582232-1020
18.Békéscsaba 1912 ElőreBékéscsaba 1912 Előre184592632-617
19.HR-Rent KozármislenyHR-Rent Kozármisleny1843112237-1515
20.Dorogi FCDorogi FC1834111933-1413
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2022.07.31.v19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
02.2022.08.07.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC
03.2022.08.14.v17:30Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
04.2022.08.17.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest
05.2022.08.21.v17:30SzentlőrincBékéscsaba 1912 Előre
06.2022.08.28.v17:30Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
07.2022.09.04.v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre
08.2022.09.11.v16:00Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre
03. (MK)2022.09.17.szo13:00Szegedi VSEBékéscsaba 1912 Előre
09.2022.10.02.v15:00Békéscsaba 1912 ElőreCredobus Mosonmagyaróvár
10.2022.10.05.sze18:00HR-Rent KozármislenyBékéscsaba 1912 Előre
11.2022.10.09.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
12.2022.10.16.v13:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
13.2022.10.22.szo17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
14.2022.10.30.v15:00ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
15.2022.11.06.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
16.2022.11.09.sze13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
17.2022.11.13.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
18.2022.11.27.v15:00Tiszakécskei LCBékéscsaba 1912 Előre
19.2022.12.04.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka
20.2022.12.11.v13:00Békéscsaba 1912 ElőrePMFC
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Hamed Yasin606
Czékus Ádám415
Lukács Raymond Barna235
Horváth Péter303
Váradi Ádám303
Farkas Márk101
Ilyés Tamás101
Kitl Miklós101
Máris Dominik101
Mikló Roland101
Puskás Gábor Sándor101
Szalai Dániel101
Talpalló Norbert Lajos101
Név
Sárga lapok
Piros lapok
Kitl Miklós60
Albert István50
Máris Dominik50
Mikló Roland50
Szalai Dániel50
Váradi Ádám50
Lukács Raymond Barna40
Zvara Levente Mátyás31
Czékus Ádám20
Fazekas Lóránt20
Molnár Levente20
Szabó Csaba20
Talpalló Norbert Lajos20
Farkas Márk10
Krnács Richárd10
F.
Hazai
Vendég
Játékvezetõ
Asszisztens 1.
Asszisztens 2.
HK
VK
HS
VS
01.PMFCBékéscsabaFarkas TiborMáyer GáborNagy Viktor22
02.BékéscsabaKazincbarcikaNazsa TamásSzilágyi NorbertTőkés Róbert126
03.GyirmótBékéscsabaDolnegó BálintMohos MilánKovács Gábor (1980)4
04.BékéscsabaMTKRúsz MártonPunyi GyulaMárkus Péter14
05.SzentlőrincBékéscsabaBana GergelyKiss BalázsMáyer Gábor52
06.BékéscsabaDorogNagy NorbertSzabó DánielNagy Viktor23
07.SzegedBékéscsabaPillók ÁdámSinkovicz DánielTőkés Róbert3
08.BudafokBékéscsabaRúsz MártonBerényi ÁkosMárkus Péter125
09.BékéscsabaMosonmagyaróvárFarkas TiborRózsa DávidRing Kevin113
10.KozármislenyBékéscsabaDerdák MarcellHuszár BalázsMáyer Gábor36
11.BékéscsabaDVTKKovács J. ZoltánSinkovicz DánielTőkés Róbert3
12.CsákvárBékéscsabaMóri TamásMohos MilánSzabó Dániel25
13.BékéscsabaNyíregyházaSipos TamásBede TamásBertalan Dávid143
14.GyőrBékéscsabaDucsai JózsefVarga GáborOrszág Péter13
15.BékéscsabaSzombathelyNazsa TamásHorváth RóbertSzilágyi Norbert123
16.SiófokBékéscsabaGaál ÁkosHorváth ZoltánKulman Tamás22
17.BékéscsabaSoroksárHorváth TiborSzécsényi IstvánSzalai Dániel21
18.TiszakécskeBékéscsabaNagy RóbertMárkus TamásBerényi Ákos31
Jelmagyarázat: F. – forduló, HK – hazai kiállítás, VK – vendég kiállítás, HS – hazai sárgalap, VS – vendég sárgalap.
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc (hosszabbítások nélkül)
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Albert István15130200501037
Bónus Marcell000000000000
Bora György1672700000621
Bukrán Erik18140400001206
Czékus Ádám1798040201003
Czinanó Antal Áron200200000000
Farkas Botond Gergő100100000000
Farkas Márk862010100543
Fazekas Lóránt18153001201439
Fülöp István Sándor611400000092
Hamed Yasin1899060000950
Hodonicki Márk1006400000126
Horváth Péter15141030001277
Ilyés Tamás721410000122
Kitl Miklós17170010601409
Komáromi Csongor100100000000
Krnács Richárd16411100100414
Lukács Raymond Barna17115120400798
Mágocsi Bence11011000000007
Marik Soma200200000000
Máris Dominik1798010500886
Mikló Roland17143000501035
Oláh Ákos401300000002
Puskás Gábor Sándor18170110001365
Rajsli Tamás200200000000
Sipos Gábor502300000054
Szabó Csaba1517
700200222
Szalai Dániel1064010500643
Talpalló Norbert Lajos1896310200615
Váradi Ádám1549230500502
Varga Tamás Károly701600000007
Zádori Krisztián100100000000
Zvara Levente Mátyás17151100311169
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2022.07.31.v19:00PMFCBékéscsaba 1912 Előre
01.2022.07.31.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BVSC-Zugló
02.2022.08.03.sze17:30Aqua-General HajdúszoboszlóBékéscsaba 1912 Előre II.
02.2022.08.07.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreKolorcity Kazincbarcika SC
03.2022.08.14.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Eger SE
03.2022.08.14.v17:30Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
04.2022.08.17.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest
04.2022.08.17.sze17:30Pénzügyőr SEBékéscsaba 1912 Előre II.
05.2022.08.21.v17:30SzentlőrincBékéscsaba 1912 Előre
05.2022.08.21.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Termálfürdő FC Tiszaújváros
06.2022.08.28.v17:30Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
06.2022.08.31.sze17:30Kisvárda Master Good II.Békéscsaba 1912 Előre II.
07.2022.09.04.v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre
07.2022.09.04.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC Hatvan
08.2022.09.11.v16:00Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre
08.2022.09.11.v13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Putnok FC
03. (MK)2022.09.17.szo13:00Szegedi VSEBékéscsaba 1912 Előre
09.2022.09.25.v16:00Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre II.
09.2022.10.02.v15:00Békéscsaba 1912 ElőreCredobus Mosonmagyaróvár
10.2022.09.28.sze16:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVSC II.
11.2022.10.02.v11:00Vasas FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
10.2022.10.05.sze18:00HR-Rent KozármislenyBékéscsaba 1912 Előre
11.2022.10.09.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreDVTK
12.2022.10.09.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.DVTK II.
12.2022.10.16.v13:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
13.2022.10.16.v13:00Facultas-Tiszafüredi VSEBékéscsaba 1912 Előre II.
04. (MK)2022.10.19.sze13:30FC NagykanizsaBékéscsaba 1912 Előre
13.2022.10.22.szo17:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
14.2022.10.22.szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Sényő-Carnifex FC
14.2022.10.30.v15:00ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
15.2022.10.30.v13:00Karcagi SEBékéscsaba 1912 Előre II.
16.2022.11.05.szo13:00Békéscsaba 1912 Előre II.BKV Előre
15.2022.11.06.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
16.2022.11.09.sze13:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
17.2022.11.13.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
17.2022.11.13.v13:00Jászberényi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
18.2022.11.19.szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSK
18.2022.11.27.v15:00Tiszakécskei LCBékéscsaba 1912 Előre
19.2022.11.27.v13:00DEACBékéscsaba 1912 Előre II.
19.2022.12.04.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka
20.2022.12.04.v13:00BVSC-ZuglóBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2022.12.11.v13:00Békéscsaba 1912 ElőrePMFC