Tabella-sorsolás 2019/2020 – NB2

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2019/2020

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 22.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2020.02.02.??:??KBSC FCFC Ajka?-? (?-?)
2020.02.02.??:??Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre?-? (?-?)
2020.02.02.??:??Nyíregyháza Spartacus FCSoroksár SC?-? (?-?)
2020.02.02.??:??MTK BudapestDorogi FC?-? (?-?)
2020.02.02.??:??Vác FCBudaörs?-? (?-?)
2020.02.02.??:??Budafoki MTEAqvital FC Csákvár?-? (?-?)
2020.02.02.??:??Szombathelyi HaladásSzeged-Csanád Grosics Akadémia?-? (?-?)
2020.02.02.??:??Gyirmót FC GyőrBFC Siófok?-? (?-?)
2020.02.02.??:??Duna Aszfalt TVSEWKW ETO FC Győr?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 21.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.12.15.13:00BFC SiófokSzombathelyi Haladás2-0 (1-0)
2019.12.15.13:00Szolnoki MÁV FCBudafoki MTE0-1 (0-0)
2019.12.15.13:00Vác FCAqvital FC Csákvár0-3 (0-2)
2019.12.15.13:00BudaörsMTK Budapest1-2 (1-1)
2019.12.15.13:00Dorogi FCNyíregyháza Spartacus FC0-3 (0-0)
2019.12.15.13:00Soroksár SCVasas FC5-3 (1-1)
2019.12.15.13:00Békéscsaba 1912 ElőreKBSC FC0-1 (0-1)
2019.12.15.17:00FC AjkaDuna Aszfalt TVSE1-0 (1-0)
2019.12.16.19:00Gyirmót FC GyőrWKW ETO FC Győr1-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 20.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.12.08.13:00WKW ETO FC GyőrFC Ajka2-1 (0-0)
2019.12.08.13:00KBSC FCSoroksár SC0-1 (0-0)
2019.12.08.13:00Nyíregyháza Spartacus FCBudaörs4-0 (1-0)
2019.12.08.13:00Vác FCSzolnoki MÁV FC2-2 (1-0)
2019.12.08.13:00Budafoki MTESzeged-Csanád Grosics Akadémia1-0 (0-0)
2019.12.08.17:00Duna Aszfalt TVSEBékéscsaba 1912 Előre0-1 (0-0)
2019.12.08.17:00Vasas FCDorogi FC2-0 (1-0)
2019.12.08.17:00Szombathelyi HaladásGyirmót FC Győr0-1 (0-1)
2019.12.09.19:00MTK BudapestAqvital FC Csákvár3-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 19.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.11.30.13:00Vác FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-2 (1-1)
2019.11.30.17:00MTK BudapestSzolnoki MÁV FC1-0 (0-0)
2019.12.01.13:00Budafoki MTEBFC Siófok0-0 (0-0)
2019.12.01.13:00Nyíregyháza Spartacus FCAqvital FC Csákvár2-0 (2-0)
2019.12.01.13:00KBSC FCDorogi FC0-3 (0-0)
2019.12.01.13:00Duna Aszfalt TVSESoroksár SC0-3 (0-2)
2019.12.01.13:00WKW ETO FC GyőrSzombathelyi Haladás2-1 (1-0)
2019.12.01.17:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre1-4 (1-2)
2019.12.01.17:00Vasas FCBudaörs3-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 18.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.11.24.13:00Soroksár SCFC Ajka1-0 (1-0)
2019.11.24.13:00Dorogi FCDuna Aszfalt TVSE1-2 (0-2)
2019.11.24.13:00BudaörsKBSC FC3-1 (2-0)
2019.11.24.13:00Szolnoki MÁV FCNyíregyháza Spartacus FC0-1 (0-0)
2019.11.24.13:00BFC SiófokVác FC2-0 (1-0)
2019.11.24.15:15Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC Győr1-1 (0-1)
2019.11.24.17:00Aqvital FC CsákvárVasas FC2-4 (0-1)
2019.11.24.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaMTK Budapest1-1 (1-1)
2019.11.24.17:00Gyirmót FC GyőrBudafoki MTE1-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 17.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.11.10.13:30Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC1-0 (1-0)
2019.11.10.13:30Vác FCGyirmót FC Győr0-0 (0-0)
2019.11.10.13:30Nyíregyháza Spartacus FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia3-0 (2-0)
2019.11.10.13:30KBSC FCAqvital FC Csákvár3-1 (2-0)
2019.11.10.17:00FC AjkaDorogi FC0-0 (0-0)
2019.11.10.17:00Budafoki MTESzombathelyi Haladás1-0 (1-0)
2019.11.10.17:00MTK BudapestBFC Siófok3-0 (2-0)
2019.11.10.17:00Vasas FCSzolnoki MÁV FC0-0 (0-0)
2019.11.10.17:00Duna Aszfalt TVSEBudaörs0-5 (0-3)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 16.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.11.06.13:30Soroksár SCWKW ETO FC Győr2-2 (0-1)
2019.11.06.13:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre4-1 (2-0)
2019.11.06.13:30Szolnoki MÁV FCKBSC FC2-0 (0-0)
2019.11.06.13:30BFC SiófokNyíregyháza Spartacus FC6-1 (1-0)
2019.11.06.18:00Gyirmót FC GyőrMTK Budapest1-2 (1-1)
2019.11.06.19:00FC AjkaBudaörs2-3 (1-2)
2019.11.06.19:00Aqvital FC CsákvárDuna Aszfalt TVSE1-1 (1-0)
2019.11.06.19:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaVasas FC1-3 (0-1)
2019.11.06.19:00Szombathelyi HaladásVác FC3-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 15.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.11.03.13:30Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs1-0 (0-0)
2019.11.03.13:30Soroksár SCDorogi FC1-3 (1-1)
2019.11.03.13:30KBSC FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia3-2 (2-2)
2019.11.03.16:30Vasas FCBFC Siófok2-2 (1-1)
2019.11.03.17:00Duna Aszfalt TVSESzolnoki MÁV FC1-1 (0-1)
2019.11.03.17:00FC AjkaAqvital FC Csákvár0-2 (0-1)
2019.11.03.17:00MTK BudapestSzombathelyi Haladás3-0 (0-0)
2019.11.03.17:00Nyíregyháza Spartacus FCGyirmót FC Győr0-1 (0-0)
2019.11.03.17:00WKW ETO FC GyőrBudafoki MTE1-3 (0-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 14.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.10.26.17:00Szolnoki MÁV FCFC Ajka3-0 (2-0)
2019.10.27.13:30Dorogi FCWKW ETO FC Győr3-0 (1-0)
2019.10.27.13:30Soroksár SCBudaörs0-3 (0-1)
2019.10.27.17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre1-0 (0-0)
2019.10.27.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaDuna Aszfalt TVSE5-0 (2-0)
2019.10.27.17:00BFC SiófokKBSC FC0-0 (0-0)
2019.10.27.17:00Gyirmót FC GyőrVasas FC2-1 (1-1)
2019.10.27.17:00Szombathelyi HaladásNyíregyháza Spartacus FC1-3 (0-1)
2019.10.27.17:00Budafoki MTEVác FC2-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 13.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.10.20.14:30Soroksár SCAqvital FC Csákvár0-1 (0-0)
2019.10.20.14:30Dorogi FCBudaörs3-0 (2-0)
2019.10.20.14:30KBSC FCGyirmót FC Győr1-2 (0-1)
2019.10.20.17:00FC AjkaSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-0 (0-0)
2019.10.20.17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FC1-1 (0-1)
2019.10.20.17:00Vasas FCSzombathelyi Haladás3-2 (0-0)
2019.10.20.17:00Duna Aszfalt TVSEBFC Siófok2-1 (0-0)
2019.10.20.17:00WKW ETO FC GyőrVác FC0-0 (0-0)
2019.10.20.18:00MTK BudapestBudafoki MTE2-1 (1-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 12.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.10.06.15:00BudaörsWKW ETO FC Győr2-2 (1-1)
2019.10.06.15:00KBSC FCSzombathelyi Haladás0-1 (0-1)
2019.10.06.15:00Vác FCMTK Budapest1-3 (1-1)
2019.10.06.17:00Aqvital FC CsákvárDorogi FC2-1 (0-0)
2019.10.06.17:00Szolnoki MÁV FCSoroksár SC1-2 (1-0)
2019.10.06.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre1-0 (1-0)
2019.10.06.17:00BFC SiófokFC Ajka2-2 (0-1)
2019.10.06.17:00Gyirmót FC GyőrDuna Aszfalt TVSE1-0 (1-0)
2019.10.06.17:00Budafoki MTENyíregyháza Spartacus FC2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 11.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.11.27.13:00Soroksár SCSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-0 (0-0)
2019.11.27.13:00Dorogi FCSzolnoki MÁV FC0-0 (0-0)
2019.11.27.13:00BudaörsAqvital FC Csákvár3-0 (1-0)
2019.11.27.13:00Duna Aszfalt TVSESzombathelyi Haladás2-0 (1-0)
2019.11.27.18:00FC AjkaGyirmót FC Győr2-1 (1-0)
2019.11.27.18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok3-1 (1-1)
2019.11.27.18:00Nyíregyháza Spartacus FCVác FC2-1 (1-0)
2019.11.27.18:00Vasas FCBudafoki MTE0-2 (0-0)
2019.11.27.18:00WKW ETO FC GyőrMTK Budapest1-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 10.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.09.29.14:00MTK BudapestNyíregyháza Spartacus FC2-1 (1-0)
2019.09.29.16:00Vác FCVasas FC0-4 (0-1)
2019.09.29.17:00Aqvital FC CsákvárWKW ETO FC Győr3-2 (3-1)
2019.09.29.17:00Szolnoki MÁV FCBudaörs2-0 (0-0)
2019.09.29.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaDorogi FC1-0 (0-0)
2019.09.29.17:00BFC SiófokSoroksár SC1-1 (1-1)
2019.09.29.17:00Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre2-0 (1-0)
2019.09.29.17:00Szombathelyi HaladásFC Ajka2-4 (0-2)
2019.09.29.17:00Budafoki MTEKazincbarcika2-2 (2-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 09.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.09.18.16:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás2-2 (1-1)
2019.09.18.16:00Soroksár SCGyirmót FC Győr0-4 (0-2)
2019.09.18.16:00Dorogi FCBFC Siófok0-2 (0-1)
2019.09.18.16:00BudaörsSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-3 (0-1)
2019.09.18.16:00KazincbarcikaVác FC2-1 (0-0)
2019.09.18.16:00Duna Aszfalt TLCBudafoki MTE2-3 (2-1)
2019.09.18.18:00Vasas FCMTK Budapest1-4 (0-0)
2019.09.18.19:00Aqvital FC CsákvárSzolnoki MÁV FC0-1 (0-0)
2019.09.18.19:00WKW ETO FC GyőrNyíregyháza Spartacus FC3-1 (2-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 08.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.09.15.16:30Vác FCDuna Aszfalt TLC0-0 (0-0)
2019.09.15.17:00Szolnoki MÁV FCWKW ETO FC Győr0-2 (0-1)
2019.09.15.17:00BFC SiófokBudaörs2-0 (0-0)
2019.09.15.17:00Gyirmót FC GyőrDorogi FC1-2 (1-2)
2019.09.15.17:00Szombathelyi HaladásSoroksár SC0-1 (0-1)
2019.09.15.17:00Budafoki MTEFC Ajka1-3 (1-1)
2019.09.15.17:00MTK BudapestKazincbarcika1-0 (1-0)
2019.09.15.17:00Nyíregyháza Spartacus FCVasas FC0-2 (0-0)
2019.09.15.18:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaAqvital FC Csákvár5-3 (3-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 07.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.09.01.16:30Dorogi FCSzombathelyi Haladás1-1 (1-1)
2019.09.01.16:30KazincbarcikaNyíregyháza Spartacus FC2-2 (0-0)
2019.09.01.16:30Duna Aszfalt TLCMTK Budapest0-3 (0-1)
2019.09.01.17:00FC AjkaVác FC5-1 (3-0)
2019.09.01.17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE0-3 (0-2)
2019.09.01.17:00Aqvital FC CsákvárBFC Siófok2-1 (0-1)
2019.09.01.17:00Szolnoki MÁV FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-1 (1-1)
2019.09.01.19:00Gyirmót FC GyőrBudaörs1-0 (0-0)
2019.09.02.20:00WKW ETO FC GyőrVasas FC2-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 06.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.28.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaWKW ETO FC Győr0-0 (0-0)
2019.08.28.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőDorogi FC0-2 (0-1)
2019.08.28.17:30Vác FCBékéscsaba 1912 Előre0-2 (0-1)
2019.08.28.17:30Nyíregyháza Spartacus FCDuna Aszfalt TLC1-2 (0-1)
2019.08.28.19:00BFC SiófokSzolnoki MÁV FC2-1 (0-0)
2019.08.28.19:00Gyirmót FC GyőrAqvital FC Csákvár3-0 (1-0)
2019.08.28.19:00Szombathelyi HaladásBudaörs0-0 (0-0)
2019.08.28.19:00Budafoki MTESoroksár SC1-0 (1-0)
2019.08.28.19:00MTK BudapestFC Ajka4-4 (2-3)
2019.08.28.19:00Vasas FCKazincbarcika1-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 05.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.25.17:30Soroksár SCVác FC1-0 (1-0)
2019.08.25.17:30Dorogi FCBudafoki MTE1-2 (1-2)
2019.08.25.17:30BudaörsBalmaz Kamilla Gyógyfürdő1-2 (1-1)
2019.08.25.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBFC Siófok1-3 (0-2)
2019.08.25.17:30Duna Aszfalt TLCVasas FC1-3 (0-2)
2019.08.25.19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest3-3 (2-1)
2019.08.25.19:00Aqvital FC CsákvárSzombathelyi Haladás3-1 (1-1)
2019.08.25.19:00Szolnoki MÁV FCGyirmót FC Győr0-3 (0-2)
2019.08.25.19:00WKW ETO FC GyőrKazincbarcika1-1 (0-0)
2019.09.07.17:00FC AjkaNyíregyháza Spartacus FC3-4 (2-3)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 04.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.18.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőAqvital FC Csákvár0-1 (0-0)
2019.08.18.17:30Vác FCDorogi FC2-0 (1-0)
2019.08.18.17:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre3-0 (1-0)
2019.08.18.17:30KazincbarcikaDuna Aszfalt TLC2-1 (0-1)
2019.08.18.18:00MTK BudapestSoroksár SC3-2 (3-0)
2019.08.18.19:00BFC SiófokWKW ETO FC Győr1-0 (1-0)
2019.08.18.19:00Gyirmót FC GyőrSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-0 (0-0)
2019.08.18.19:00Szombathelyi HaladásSzolnoki MÁV FC3-0 (2-0)
2019.08.18.19:00Budafoki MTEBudaörs2-3 (1-2)
2019.08.18.19:00Vasas FCFC Ajka1-1 (1-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 03.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.11.17:30Soroksár SCNyíregyháza Spartacus FC3-2 (1-1)
2019.08.11.17:30Dorogi FCMTK Budapest0-4 (0-1)
2019.08.11.17:30BudaörsVác FC4-1 (1-1)
2019.08.11.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSzombathelyi Haladás1-1 (1-0)
2019.08.11.19:00FC AjkaKazincbarcika0-2 (0-2)
2019.08.11.19:00Aqvital FC CsákvárBudafoki MTE2-1 (1-1)
2019.08.11.19:00Szolnoki MÁV FCBalmaz Kamilla Gyógyfürdő2-1 (0-1)
2019.08.11.19:00BFC SiófokGyirmót FC Győr2-1 (2-1)
2019.08.11.19:00WKW ETO FC GyőrDuna Aszfalt TLC2-1 (1-0)
2019.08.12.20:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 02.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.07.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-2 (0-2)
2019.08.07.17:30Nyíregyháza Spartacus FCDorogi FC0-1 (0-0)
2019.08.07.17:30KazincbarcikaBékéscsaba 1912 Előre1-2 (0-0)
2019.08.07.17:30Duna Aszfalt TLCFC Ajka2-1 (1-0)
2019.08.07.19:00Szombathelyi HaladásBFC Siófok1-1 (1-0)
2019.08.07.19:00Budafoki MTESzolnoki MÁV FC3-0 (1-0)
2019.08.07.19:00Vác FCAqvital FC Csákvár1-2 (1-0)
2019.08.07.19:00MTK BudapestBudaörs1-1 (0-1)
2019.08.07.19:00Vasas FCSoroksár SC5-2 (1-2)
2019.08.07.19:00WKW ETO FC GyőrGyirmót FC Győr3-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 01.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.02.20:00Gyirmót FC GyőrSzombathelyi Haladás1-1 (1-1)
2019.08.04.17:30Soroksár SCKazincbarcika1-1 (0-0)
2019.08.04.17:30Dorogi FCVasas FC2-1 (2-0)
2019.08.04.17:30BudaörsNyíregyháza Spartacus FC0-2 (0-1)
2019.08.04.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBudafoki MTE0-3 (0-3)
2019.08.04.19:00FC AjkaWKW ETO FC Győr0-1 (0-1)
2019.08.04.19:00Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLC0-1 (0-0)
2019.08.04.19:00Aqvital FC CsákvárMTK Budapest3-2 (3-1)
2019.08.04.19:00Szolnoki MÁV FCVác FC2-1 (1-1)
2019.08.04.19:00BFC SiófokBalmaz Kamilla Gyógyfürdő0-0 (0-0)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.MTK Budapest20144247212646
02.Budafoki MTE20133435171842
03.Gyirmót FC Győr20105527161135
04.Aqvital FC Csákvár2011183134-334
05.WKW ETO FC Győr209742821734
06.BFC Siófok1996431201133
07.Nyíregyháza Spartacus FC2010193529631
08.Vasas FC209473931831
09.Békéscsaba 1912 Előre208482426-228
10.Soroksár SC208482631-528
11.Dorogi FC208392525027
12.Budaörs2073102832-424
13.Szeged-Csanád Grosics Akadémia196672424024
14.Kazincbarcika206682327-423
15.FC Ajka2064103136-522
16.Duna Aszfalt TLC2063111835-1721
17.Szolnoki MÁV FC205691724-721
18.Szombathelyi Haladás2036112031-1115
19.Vác FC2014151241-297
20.Balmaz Kamilla Gyógyfürdő0000000KIZÁRVA!
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
22.2020.02.02.v17:00Vasas FCBékéscsaba 1912 Előre
23.2020.02.09.v14:00Békéscsaba 1912 ElőreNyíregyháza Spartacus FC
09. (MK)2020.02.12.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőrePuskás Akadémia FC
24.2020.02.16.v18:00 (M4 Sport)MTK BudapestBékéscsaba 1912 Előre
09. (MK)2020.02.19.sze18:00Puskás Akadémia FCBékéscsaba 1912 Előre
25.2020.02.23.v14:00Békéscsaba 1912 ElőreVác FC
26.2020.03.01.v14:30Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre
27.2020.03.08.v---
28.2020.03.14.szo17:00Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Előre
29.2020.03.18.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreGyirmót FC Győr
30.2020.03.22.v17:00BFC SiófokBékéscsaba 1912 Előre
31.2020.04.05.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzeged-Csanád Grosics Akadémia
32.2020.04.12.v17:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 Előre
33.2020.04.19.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreAqvital FC Csákvár
34.2020.04.26.v17:00BudaörsBékéscsaba 1912 Előre
35.2020.04.29.sze19:00Békéscsaba 1912 ElőreDorogi FC
36.2020.05.03.v17:00Soroksár SCBékéscsaba 1912 Előre
37.2020.05.10.v17:00WKW ETO FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
38.2020.05.17.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreFC Ajka
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2019.08.04.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLC
02.2019.08.07.sze17:30KazincbarcikaBékéscsaba 1912 Előre
03.2019.08.12.h20:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
04.2019.08.18.v17:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre
05.2019.08.25.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest
06.2019.08.28.sze17:30Vác FCBékéscsaba 1912 Előre
07.2019.09.01.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
08.---Balmaz Kamilla Gyógyfürdő (KIZÁRVA!)Békéscsaba 1912 Előre
09.2019.09.18.sze16:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
06. (MK)2019.09.21.szo15:00Körösladányi MSKBékéscsaba 1912 Előre
10.2019.09.29.v17:00Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
12.2019.10.06.v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre
13.2019.10.20.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FC
14.2019.10.27.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
07. (MK)2019.10.30.sze12:30Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 Előre
15.2019.11.03.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
16.2019.11.06.sze13:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
17.2019.11.10.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
18.2019.11.24.v15:15Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC Győr
11.2019.11.27.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
19.2019.12.01.v17:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
08. (MK)2019.12.04.sze20:00Békéscsaba 1912 ElőreFerencvárosi TC
20.2019.12.08.v17:00Duna Aszfalt TLCBékéscsaba 1912 Előre
21.2019.12.15.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreKazincbarcika
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Nikola Pantovic516
Gréczi Márton325
Kovács Ádám Tibor404
Olasz Dénes033
Hursán György312
Máris Dominik202
Tóth Dániel112
Szalai Dániel201
Anton Bidzilya101
Faragó Tomás101
Király Patrik101
Mészáros Márk101
Név
Sárgalapok
Piroslapok
Szalai Dániel70
Kovács Ádám Tibor60
Anton Bidzilya50
Király Patrik51
Mészáros Márk50
Farkas Márk40
Gréczi Márton Péter40
Hursán György40
Máris Dominik40
Nagy Sándor30
Babinyecz Balázs20
Polényi Gábor20
Faragó Tomás10
Nikola Pantovic10
Olasz Dénes10
Ribánszki László10
Szélpál Norbert10
Tóth Dániel10
Váradi Ádám10
Varga Tamás Károly10
Zahorán Balázs10
F.
Hazai
Vendég
Játékvezetõ
Asszisztens 1.
Asszisztens 2.
HK
VK
HS
VS
01.Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLCPillók ÁdámKovács II. GáborTőkés Róbert43
02.KazincbarcikaBékéscsaba 1912 ElőreNagy NorbertBaghy CsabaMáyer Gábor54
03.Békéscsaba 1912 ElőreVasas FCBogár GergőBecséri GergelySzalai Dániel3
04.Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 ElőreVeizer RolandMárkus PéterTőkés Róbert23
05.Békéscsaba 1912 ElőreMTK BudapestNagy RóbertPunyi GyulaBerényi Ákos22
06.Vác FCBékéscsaba 1912 ElőreMolnár AttilaSzalai DánielVörös Dániel
07.Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTESzilágyi SándorBornemissza NorbertGarai Péter32
08.---------
09.Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi HaladásDucsai JózsefTőkés RóbertVarga Gábor34
10.Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 ElőrePillók ÁdámAradi JózsefOrszág Péter21
11.Békéscsaba 1912 ElőreBFC SiófokNagy NorbertBerettyán PéterHorváth Róbert23
12.Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 ElőreBöcskei BalázsGarai PéterSinkovicz Dániel43
13.Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FCOláh GáborKovács II. GáborSzvetnyik Bence26
14.Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 ElőreNazsa TamásSzalai BalázsVarga Gábor34
15.Békéscsaba 1912 ElőreBudaörsRúsz MártonPunyi GyulaMárkus Péter52
16.Dorogi FCBékéscsaba 1912 ElőreSzőts GergelyKis ZoltánLegeza László35
17.Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SCRadványi ÁdámMáyer GáborSzvetnyik Bence32
18.Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC GyőrKáprály MihálySzilágyi NorbertSinkovicz Dániel13
19.FC AjkaBékéscsaba 1912 ElőreDolnegó BálintKovács Gábor (1980)Kiss Balázs27
20.Duna Aszfalt TVSEBékéscsaba 1912 ElőreSzigetvári MárkVarga GáborMáyer Gábor33
21.Békéscsaba 1912 ElőreKazincbarcikaBerényi TamásBornemissza NorbertSinkovicz Dániel24
Jelmagyarázat: F. – forduló, HK – hazai kiállítás, VK – vendég kiállítás, HS – hazai sárgalap, VS – vendég sárgalap.
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Babinyecz Balázs1875600200630
Bán Benedek000000000000
Bidzilya Anton17170010501401
Burai Erik Csaba1414900000187
Czinanó Antal Áron200200000000
Dávid Zoltán Gergő300300000000
Faragó Tomás980110100661
Farkas Márk20200000401800
Gréczi Márton Péter18108030400972
Hursán György13103030400859
Ilyés Tamás1205700000079
Károly Bálint603300000041
Kasik Ákos100100000000
Király Patrik14140010511204
Kovács Ádám Tibor18171040601305
Lustyik Levente000000000000
Máris Dominik1587020400769
Mészáros Márk19161211501485
Nagy Sándor19161200301401
Nikola Pantovic20128050101249
Olasz Dénes650100100302
Pilán Márkó940500000338
Polényi Gábor531100200261
Pusztai András502300000022
Ribánszki László17150200101350
Szalai Dániel19190020701679
Szélpál Norbert990000100810
Tóth Dániel1126310100395
Uram János20501500000450
Váradi Ádám1003700100050
Varga Tamás Károly101000100035
Zahorán Balázs720500100180
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
 
01.2019.08.04.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLCNB2
02.2019.08.07.sze17:30KazincbarcikaBékéscsaba 1912 ElőreNB2
03.2019.08.12.v20:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FCNB2
01.2019.08.16.p17:30Nagyszénás SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
04.2019.08.18.v17:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
02.2019.08.23.p17:30Békéscsaba 1912 Előre II.Gyulai FC-TermálMegye I.
05.2019.08.25.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK BudapestNB2
06.2019.08.28.sze17:30Vác FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
03.2019.08.31.szo17:00Szeghalmi FCBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
07.2019.09.01.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTENB2
04.2019.09.07.szo16:30Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SEMegye I.
05.2019.09.15.v16:30Körösladányi MSKBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
08.---Balmaz Kamilla Gyógyfürdő (KIZÁRVA!)Békéscsaba 1912 ElőreNB2
09.2019.09.18.sze16:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi HaladásNB2
06. (MK)2019.09.21.szo15:00Körösladányi MSKSzombathelyi HaladásMagyar Kupa
07.2019.09.27.p19:00OMTK-ULE 1913Békéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
10.2019.09.29.v17:00Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 ElőreNB2
08.2019.10.04.p19:00Békéscsaba 1912 Előre II.Nagyszénás SEMegye I.
12.2019.10.06.v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 ElőreNB2
09.2019.10.12.szo15:00Gyulai FC-TermálBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
10.2019.10.19.szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Szeghalmi FCMegye I.
13.2019.10.20.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FCNB2
11.2019.10.24.cs18:00Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
14.2019.10.27.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 ElőreNB2
07. (MK)2019.10.30.sze12:30Füzesgyarmati SKBékéscsaba 1912 ElőreMagyar Kupa
12.2019.11.02.szo13:30Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSKMegye I.
15.2019.11.03.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreBudaörsNB2
16.2019.11.06.sze13:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
13.2019.11.10.v13:30Szarvasi FCBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
17.2019.11.10.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SCNB2
14.2019.11.16.szo13:00Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 19Megye I.
06.2019.11.23.szo13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szarvasi FCMegye I.
18.2019.11.24.v15:15Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC GyőrNB2
11.2019.11.27.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC SiófokNB2
19.2019.12.01.v17:00FC AjkaBékéscsaba 1912 ElőreNB2
08. (MK)2019.12.04.sze20:00Békéscsaba 1912 ElőreFerencvárosi TCMagyar Kupa
20.2019.12.08.v17:00Duna Aszfalt TLCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
21.2019.12.15.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreKazincbarcikaNB2