Tabella-sorsolás 2019/2020 – NB2

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2019/2020

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 10.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.09.29.14:00MTK BudapestNyíregyháza Spartacus FC?-? (?-?)
2019.09.29.16:00Vác FCVasas FC?-? (?-?)
2019.09.29.17:00Aqvital FC CsákvárWKW ETO FC Győr?-? (?-?)
2019.09.29.17:00Szolnoki MÁV FCBudaörs?-? (?-?)
2019.09.29.17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaDorogi FC?-? (?-?)
2019.09.29.17:00BFC SiófokSoroksár SC?-? (?-?)
2019.09.29.17:00Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre?-? (?-?)
2019.09.29.17:00Szombathelyi HaladásFC Ajka?-? (?-?)
2019.09.29.17:00Budafoki MTEKazincbarcika?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 09.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.09.18.16:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás2-2 (1-1)
2019.09.18.16:00Soroksár SCGyirmót FC Győr0-4 (0-2)
2019.09.18.16:00Dorogi FCBFC Siófok0-2 (0-1)
2019.09.18.16:00BudaörsSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-3 (0-1)
2019.09.18.16:00KazincbarcikaVác FC2-1 (0-0)
2019.09.18.16:00Duna Aszfalt TLCBudafoki MTE2-3 (2-1)
2019.09.18.18:00Vasas FCMTK Budapest1-4 (0-0)
2019.09.18.19:00Aqvital FC CsákvárSzolnoki MÁV FC0-1 (0-0)
2019.09.18.19:00WKW ETO FC GyőrNyíregyháza Spartacus FC3-1 (2-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 08.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.09.15.16:30Vác FCDuna Aszfalt TLC0-0 (0-0)
2019.09.15.17:00Szolnoki MÁV FCWKW ETO FC Győr0-2 (0-1)
2019.09.15.17:00BFC SiófokBudaörs2-0 (0-0)
2019.09.15.17:00Gyirmót FC GyőrDorogi FC1-2 (1-2)
2019.09.15.17:00Szombathelyi HaladásSoroksár SC0-1 (0-1)
2019.09.15.17:00Budafoki MTEFC Ajka1-3 (1-1)
2019.09.15.17:00MTK BudapestKazincbarcika1-0 (1-0)
2019.09.15.17:00Nyíregyháza Spartacus FCVasas FC0-2 (0-0)
2019.09.15.18:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaAqvital FC Csákvár5-3 (3-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 07.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.09.01.16:30Dorogi FCSzombathelyi Haladás1-1 (1-1)
2019.09.01.16:30KazincbarcikaNyíregyháza Spartacus FC2-2 (0-0)
2019.09.01.16:30Duna Aszfalt TLCMTK Budapest0-3 (0-1)
2019.09.01.17:00FC AjkaVác FC5-1 (3-0)
2019.09.01.17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE0-3 (0-2)
2019.09.01.17:00Aqvital FC CsákvárBFC Siófok2-1 (0-1)
2019.09.01.17:00Szolnoki MÁV FCSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-1 (1-1)
2019.09.01.19:00Gyirmót FC GyőrBudaörs1-0 (0-0)
2019.09.02.20:00WKW ETO FC GyőrVasas FC2-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 06.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.28.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaWKW ETO FC Győr0-0 (0-0)
2019.08.28.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőDorogi FC0-2 (0-1)
2019.08.28.17:30Vác FCBékéscsaba 1912 Előre0-2 (0-1)
2019.08.28.17:30Nyíregyháza Spartacus FCDuna Aszfalt TLC1-2 (0-1)
2019.08.28.19:00BFC SiófokSzolnoki MÁV FC2-1 (0-0)
2019.08.28.19:00Gyirmót FC GyőrAqvital FC Csákvár3-0 (1-0)
2019.08.28.19:00Szombathelyi HaladásBudaörs0-0 (0-0)
2019.08.28.19:00Budafoki MTESoroksár SC1-0 (1-0)
2019.08.28.19:00MTK BudapestFC Ajka4-4 (2-3)
2019.08.28.19:00Vasas FCKazincbarcika1-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 05.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.25.17:30Soroksár SCVác FC1-0 (1-0)
2019.08.25.17:30Dorogi FCBudafoki MTE1-2 (1-2)
2019.08.25.17:30BudaörsBalmaz Kamilla Gyógyfürdő1-2 (1-1)
2019.08.25.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBFC Siófok1-3 (0-2)
2019.08.25.17:30Duna Aszfalt TLCVasas FC1-3 (0-2)
2019.08.25.19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest3-3 (2-1)
2019.08.25.19:00Aqvital FC CsákvárSzombathelyi Haladás3-1 (1-1)
2019.08.25.19:00Szolnoki MÁV FCGyirmót FC Győr0-3 (0-2)
2019.08.25.19:00WKW ETO FC GyőrKazincbarcika1-1 (0-0)
2019.09.07.17:00FC AjkaNyíregyháza Spartacus FC3-4 (2-3)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 04.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.18.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőAqvital FC Csákvár0-1 (0-0)
2019.08.18.17:30Vác FCDorogi FC2-0 (1-0)
2019.08.18.17:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre3-0 (1-0)
2019.08.18.17:30KazincbarcikaDuna Aszfalt TLC2-1 (0-1)
2019.08.18.18:00MTK BudapestSoroksár SC3-2 (3-0)
2019.08.18.19:00BFC SiófokWKW ETO FC Győr1-0 (1-0)
2019.08.18.19:00Gyirmót FC GyőrSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-0 (0-0)
2019.08.18.19:00Szombathelyi HaladásSzolnoki MÁV FC3-0 (2-0)
2019.08.18.19:00Budafoki MTEBudaörs2-3 (1-2)
2019.08.18.19:00Vasas FCFC Ajka1-1 (1-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 03.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.11.17:30Soroksár SCNyíregyháza Spartacus FC3-2 (1-1)
2019.08.11.17:30Dorogi FCMTK Budapest0-4 (0-1)
2019.08.11.17:30BudaörsVác FC4-1 (1-1)
2019.08.11.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSzombathelyi Haladás1-1 (1-0)
2019.08.11.19:00FC AjkaKazincbarcika0-2 (0-2)
2019.08.11.19:00Aqvital FC CsákvárBudafoki MTE2-1 (1-1)
2019.08.11.19:00Szolnoki MÁV FCBalmaz Kamilla Gyógyfürdő2-1 (0-1)
2019.08.11.19:00BFC SiófokGyirmót FC Győr2-1 (2-1)
2019.08.11.19:00WKW ETO FC GyőrDuna Aszfalt TLC2-1 (1-0)
2019.08.12.20:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 02.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.07.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-2 (0-2)
2019.08.07.17:30Nyíregyháza Spartacus FCDorogi FC0-1 (0-0)
2019.08.07.17:30KazincbarcikaBékéscsaba 1912 Előre1-2 (0-0)
2019.08.07.17:30Duna Aszfalt TLCFC Ajka2-1 (1-0)
2019.08.07.19:00Szombathelyi HaladásBFC Siófok1-1 (1-0)
2019.08.07.19:00Budafoki MTESzolnoki MÁV FC3-0 (1-0)
2019.08.07.19:00Vác FCAqvital FC Csákvár1-2 (1-0)
2019.08.07.19:00MTK BudapestBudaörs1-1 (0-1)
2019.08.07.19:00Vasas FCSoroksár SC5-2 (1-2)
2019.08.07.19:00WKW ETO FC GyőrGyirmót FC Győr3-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 01.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.02.20:00Gyirmót FC GyőrSzombathelyi Haladás1-1 (1-1)
2019.08.04.17:30Soroksár SCKazincbarcika1-1 (0-0)
2019.08.04.17:30Dorogi FCVasas FC2-1 (2-0)
2019.08.04.17:30BudaörsNyíregyháza Spartacus FC0-2 (0-1)
2019.08.04.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBudafoki MTE0-3 (0-3)
2019.08.04.19:00FC AjkaWKW ETO FC Győr0-1 (0-1)
2019.08.04.19:00Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLC0-1 (0-0)
2019.08.04.19:00Aqvital FC CsákvárMTK Budapest3-2 (3-1)
2019.08.04.19:00Szolnoki MÁV FCVác FC2-1 (1-1)
2019.08.04.19:00BFC SiófokBalmaz Kamilla Gyógyfürdő0-0 (0-0)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.WKW ETO FC Győr96211441020
02.BFC Siófok8611146819
03.Budafoki MTE96031911818
04.MTK Budapest953125141118
05.Aqvital FC Csákvár85031515015
06.Gyirmót FC Győr9423148614
07.Kazincbarcika93421210213
08.Vasas FC93241415-111
09.Békéscsaba 1912 Előre83231113-211
10.Nyíregyháza Spartacus FC93151516-110
11.Duna Aszfalt TLC93151015-510
12.Soroksár SC83141016-610
13.Dorogi FC8314713-610
14.Szeged-Csanád Grosics Akadémia82421111010
15.Szombathelyi Haladás9162101009
16.FC Ajka8224171618
17.Budaörs8224812-48
18.Szolnoki MÁV FC8215515-107
19.Vác FC9117718-114
20.Balmaz Kamilla Gyógyfürdő0000000KIZÁRVA!
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2019.08.04.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLC
02.2019.08.07.sze17:30KazincbarcikaBékéscsaba 1912 Előre
03.2019.08.12.h20:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
04.2019.08.18.v17:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre
05.2019.08.25.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest
06.2019.08.28.sze17:30Vác FCBékéscsaba 1912 Előre
07.2019.09.01.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
08.---Balmaz Kamilla Gyógyfürdő (KIZÁRVA!)Békéscsaba 1912 Előre
09.2019.09.18.sze16:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
06. (MK)2019.09.21.szo15:00Körösladányi MSKBékéscsaba 1912 Előre
10.2019.09.29.v17:00Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
12.2019.10.06.v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre
13.2019.10.20.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FC
14.2019.10.27.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
15.2019.11.03.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
16.2019.11.06.sze13:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
17.2019.11.10.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
18.2019.11.24.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC Győr
11.2019.11.27.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
19.2019.12.01.v17:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
20.2019.12.08.v13:00Duna Aszfalt TLCBékéscsaba 1912 Előre
21.2019.12.15.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreKazincbarcika
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Kovács Ádám Tibor303
Nikola Pantovic303
Anton Bidzilya101
Faragó Tomás101
Király Patrik101
Szalai Dániel101
Hursán György101
Név
Sárgalapok
Piroslapok
Kovács Ádám Tibor40
Szalai Dániel30
Anton Bidzilya20
Király Patrik21
Máris Dominik20
Faragó Tomás10
Gréczi Márton Péter10
Mészáros Márk10
Szélpál Norbert10
Varga Tamás Károly10
Zahorán Balázs10
F.
Hazai
Vendég
Játékvezetõ
Asszisztens 1.
Asszisztens 2.
HK
VK
HS
VS
01.Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLCPillók ÁdámKovács II. GáborTőkés Róbert43
02.KazincbarcikaBékéscsaba 1912 ElőreNagy NorbertBaghy CsabaMáyer Gábor54
03.Békéscsaba 1912 ElőreVasas FCBogár GergőBecséri GergelySzalai Dániel3
04.Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 ElőreVeizer RolandMárkus PéterTőkés Róbert23
05.Békéscsaba 1912 ElőreMTK BudapestNagy RóbertPunyi GyulaBerényi Ákos22
06.Vác FCBékéscsaba 1912 ElőreMolnár AttilaSzalai DánielVörös Dániel
07.Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTESzilágyi SándorBornemissza NorbertGarai Péter32
08.---------
09.Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi HaladásDucsai JózsefTőkés RóbertVarga Gábor34
Jelmagyarázat: F. – forduló, HK – hazai kiállítás, VK – vendég kiállítás, HS – hazai sárgalap, VS – vendég sárgalap.
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Babinyecz Balázs611400000064
Bán Benedek000000000000
Bidzilya Anton770010200535
Burai Erik Csaba411200000077
Czinanó Antal Áron200200000000
Dávid Zoltán Gergő100100000000
Faragó Tomás870110100593
Farkas Márk880000100720
Gréczi Márton Péter624000100222
Hursán György211010000111
Ilyés Tamás201100000010
Károly Bálint301200000016
Király Patrik770010210624
Kovács Ádám Tibor880030400574
Lustyik Levente000000000000
Máris Dominik835000200425
Mészáros Márk851201100495
Nagy Sándor741200100366
Nikola Pantovic835030000347
Olasz Dénes110000000073
Pilán Márkó640200000338
Pusztai András502300000022
Ribánszki László540100000360
Szalai Dániel880010300689
Szélpál Norbert880000100720
Tóth Dániel100100000000
Uram János840400000360
Varga Tamás Károly101000100035
Zahorán Balázs520300100180
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
 
01.2019.08.04.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLCNB2
02.2019.08.07.sze17:30KazincbarcikaBékéscsaba 1912 ElőreNB2
03.2019.08.12.v20:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FCNB2
01.2019.08.16.p17:30Nagyszénás SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
04.2019.08.18.v17:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
02.2019.08.23.p17:30Békéscsaba 1912 Előre II.Gyulai FC-TermálMegye I.
05.2019.08.25.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK BudapestNB2
06.2019.08.28.sze17:30Vác FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
03.2019.08.31.szo17:00Szeghalmi FCBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
07.2019.09.01.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTENB2
04.2019.09.07.szo16:30Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SEMegye I.
05.2019.09.15.v16:30Körösladányi MSKBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
08.---Balmaz Kamilla Gyógyfürdő (KIZÁRVA!)Békéscsaba 1912 ElőreNB2
09.2019.09.18.sze16:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi HaladásNB2
06. (MK)2019.09.21.szo15:00Körösladányi MSKSzombathelyi HaladásMagyar Kupa
07.2019.09.27.p19:00OMTK-ULE 1913Békéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
10.2019.09.29.v17:00Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 ElőreNB2
08.2019.10.05.szo15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Nagyszénás SEMegye I.
12.2019.10.06.v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 ElőreNB2
09.2019.10.12.szo15:00Gyulai FC-TermálBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
10.2019.10.19.szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Szeghalmi FCMegye I.
13.2019.10.20.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FCNB2
11.2019.10.26.szo14:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
14.2019.10.27.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 ElőreNB2
12.2019.11.02.szo13:30Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSKMegye I.
15.2019.11.03.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreBudaörsNB2
16.2019.11.06.sze13:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
13.2019.11.09.szo13:30Szarvasi FCBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
17.2019.11.10.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SCNB2
14.2019.11.16.szo13:00Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 19Megye I.
06.2019.11.23.szo13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szarvasi FCMegye I.
18.2019.11.24.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC GyőrNB2
11.2019.11.27.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC SiófokNB2
19.2019.12.01.v17:00FC AjkaBékéscsaba 1912 ElőreNB2
20.2019.12.08.v13:00Duna Aszfalt TLCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
21.2019.12.15.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreKazincbarcikaNB2