Tabella-sorsolás 2019/2020 – NB2

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2019/2020

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 05.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.25.17:30Soroksár SCVác FC?-? (?-?)
2019.08.25.17:30Dorogi FCBudafoki MTE?-? (?-?)
2019.08.25.17:30BudaörsBalmaz Kamilla Gyógyfürdő?-? (?-?)
2019.08.25.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBFC Siófok?-? (?-?)
2019.08.25.17:30Duna Aszfalt TLCVasas FC?-? (?-?)
2019.08.25.19:00FC AjkaNyíregyháza Spartacus FC?-? (?-?)
2019.08.25.19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest?-? (?-?)
2019.08.25.19:00Aqvital FC CsákvárSzombathelyi Haladás?-? (?-?)
2019.08.25.19:00Szolnoki MÁV FCGyirmót FC Győr?-? (?-?)
2019.08.25.19:00WKW ETO FC GyőrKazincbarcika?-? (?-?)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 04.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.18.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőAqvital FC Csákvár0-1 (0-0)
2019.08.18.17:30Vác FCDorogi FC2-0 (1-0)
2019.08.18.17:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre3-0 (1-0)
2019.08.18.17:30KazincbarcikaDuna Aszfalt TLC2-1 (0-1)
2019.08.18.18:00MTK BudapestSoroksár SC3-2 (3-0)
2019.08.18.19:00BFC SiófokWKW ETO FC Győr1-0 (1-0)
2019.08.18.19:00Gyirmót FC GyőrSzeged-Csanád Grosics Akadémia0-0 (0-0)
2019.08.18.19:00Szombathelyi HaladásSzolnoki MÁV FC3-0 (2-0)
2019.08.18.19:00Budafoki MTEBudaörs2-3 (1-2)
2019.08.18.19:00Vasas FCFC Ajka1-1 (1-1)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 03.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.11.17:30Soroksár SCNyíregyháza Spartacus FC3-2 (1-1)
2019.08.11.17:30Dorogi FCMTK Budapest0-4 (0-1)
2019.08.11.17:30BudaörsVác FC4-1 (1-1)
2019.08.11.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaSzombathelyi Haladás1-1 (1-0)
2019.08.11.19:00FC AjkaKazincbarcika0-2 (0-2)
2019.08.11.19:00Aqvital FC CsákvárBudafoki MTE2-1 (1-1)
2019.08.11.19:00Szolnoki MÁV FCBalmaz Kamilla Gyógyfürdő2-1 (0-1)
2019.08.11.19:00BFC SiófokGyirmót FC Győr2-1 (2-1)
2019.08.11.19:00WKW ETO FC GyőrDuna Aszfalt TLC2-1 (1-0)
2019.08.12.20:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 02.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.07.17:30Balmaz Kamilla GyógyfürdőSzeged-Csanád Grosics Akadémia1-2 (0-2)
2019.08.07.17:30Nyíregyháza Spartacus FCDorogi FC0-1 (0-0)
2019.08.07.17:30KazincbarcikaBékéscsaba 1912 Előre1-2 (0-0)
2019.08.07.17:30Duna Aszfalt TLCFC Ajka2-1 (1-0)
2019.08.07.19:00Szombathelyi HaladásBFC Siófok1-1 (1-0)
2019.08.07.19:00Budafoki MTESzolnoki MÁV FC3-0 (1-0)
2019.08.07.19:00Vác FCAqvital FC Csákvár1-2 (1-0)
2019.08.07.19:00MTK BudapestBudaörs1-1 (0-1)
2019.08.07.19:00Vasas FCSoroksár SC5-2 (1-2)
2019.08.07.19:00WKW ETO FC GyőrGyirmót FC Győr3-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - Merkantil Bank NB II Liga 2019/2020-as szezon - 01.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2019.08.02.20:00Gyirmót FC GyőrSzombathelyi Haladás1-1 (1-1)
2019.08.04.17:30Soroksár SCKazincbarcika1-1 (0-0)
2019.08.04.17:30Dorogi FCVasas FC2-1 (2-0)
2019.08.04.17:30BudaörsNyíregyháza Spartacus FC0-2 (0-1)
2019.08.04.17:30Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBudafoki MTE0-3 (0-3)
2019.08.04.19:00FC AjkaWKW ETO FC Győr0-1 (0-1)
2019.08.04.19:00Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLC0-1 (0-0)
2019.08.04.19:00Aqvital FC CsákvárMTK Budapest3-2 (3-1)
2019.08.04.19:00Szolnoki MÁV FCVác FC2-1 (1-1)
2019.08.04.19:00BFC SiófokBalmaz Kamilla Gyógyfürdő0-0 (0-0)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.Aqvital FC Csákvár440084412
02.WKW ETO FC Győr43016249
03.BFC Siófok42204228
04.MTK Budapest421110647
05.Budaörs42118627
06.Kazincbarcika42116427
07.Budafoki MTE42029546
08.Nyíregyháza Spartacus FC42027436
09.Duna Aszfalt TLC42025506
10.Békéscsaba 1912 Előre420245-16
11.Szolnoki MÁV FC420248-46
12.Dorogi FC420237-46
13.Szombathelyi Haladás41306336
14.Szeged-Csanád Grosics Akadémia412135-25
15.Vasas FC41127704
16.Soroksár SC4112811-34
17.Vác FC410358-33
18.Gyirmót FC Győr402226-42
19.Balmaz Kamilla Gyógyfürdő401325-31
20.FC Ajka401326-41
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2019.08.04.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLC
02.2019.08.07.sze17:30KazincbarcikaBékéscsaba 1912 Előre
03.2019.08.12.h20:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FC
04.2019.08.18.v17:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 Előre
05.2019.08.25.v19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK Budapest
06.2019.08.28.sze17:30Vác FCBékéscsaba 1912 Előre
07.2019.09.01.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTE
08.---Balmaz Kamilla Gyógyfürdő (KIZÁRVA!)Békéscsaba 1912 Előre
09.2019.09.18.sze16:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi Haladás
10.2019.09.29.v17:00Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 Előre
12.2019.10.06.v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 Előre
13.2019.10.20.v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FC
14.2019.10.27.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 Előre
15.2019.11.03.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreBudaörs
16.2019.11.06.sze13:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 Előre
17.2019.11.10.v13:30Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SC
18.2019.11.24.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC Győr
11.2019.11.27.sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC Siófok
19.2019.12.01.v17:00FC AjkaBékéscsaba 1912 Előre
20.2019.12.08.v13:00Duna Aszfalt TLCBékéscsaba 1912 Előre
21.2019.12.15.v13:00Békéscsaba 1912 ElőreKazincbarcika
Játékos
Bajnokság
Magyar Kupa
Összesen
Anton Bidzilya101
Faragó Tomás101
Kovács Ádám Tibor101
Nikola Pantovic101
Név
Sárgalapok
Piroslapok
Király Patrik20
Kovács Ádám Tibor20
Szalai Dániel20
Gréczi Márton Péter10
Máris Dominik10
Mészáros Márk10
Szélpál Norbert10
Varga Tamás Károly10
F.
Hazai
Vendég
Játékvezetõ
Asszisztens 1.
Asszisztens 2.
HK
VK
HS
VS
01.Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLCPillók ÁdámKovács II. GáborTőkés Róbert43
02.KazincbarcikaBékéscsaba 1912 ElőreNagy NorbertBaghy CsabaMáyer Gábor54
03.Békéscsaba 1912 ElőreVasas FCBogár GergőBecséri GergelySzalai Dániel3
04.Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 ElőreVeizer RolandMárkus PéterTőkés Róbert23
Jelmagyarázat: F. – forduló, HK – hazai kiállítás, VK – vendég kiállítás, HS – hazai sárgalap, VS – vendég sárgalap.
Ö - összes, Ke - kezdő, Cs - csere, Ki - kispad, G - gól, Ö - öngól, S - sárga lap, Pi - piros lap, Pe - perc
Játékos
Ö
Ke
Cs
Ki
G
Ö
S
Pi
Pe
Babinyecz Balázs300300000000
Bán Benedek000000000000
Bidzilya Anton440010000286
Czinanó Antal Áron200200000000
Dávid Zoltán Gergő000000000000
Faragó Tomás440010000339
Farkas Márk440000000360
Gréczi Márton Péter312000100103
Hursán György000000000000
Ilyés Tamás201100000010
Károly Bálint100100000000
Király Patrik440000200360
Kovács Ádám Tibor440010200259
Lustyik Levente000000000000
Máris Dominik413000100180
Mészáros Márk440000100360
Nagy Sándor421100000205
Nikola Pantovic413010000171
Pilán Márkó430100000248
Pusztai András401300000013
Ribánszki László110000000090
Szalai Dániel440000200329
Szélpál Norbert440000100360
Tóth Dániel000000000000
Uram János430100000270
Varga Tamás Károly101000100035
Zahorán Balázs200200000000
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
 
01.2019.08.04v19:00Békéscsaba 1912 ElőreDuna Aszfalt TLCNB2
02.2019.08.07sze17:30KazincbarcikaBékéscsaba 1912 ElőreNB2
03.2019.08.12v20:00Békéscsaba 1912 ElőreVasas FCNB2
01.2019.08.16p17:30Nagyszénás SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
04.2019.08.18v17:30Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
02.2019.08.23p17:30Békéscsaba 1912 Előre II.Gyulai FC-TermálMegye I.
05.2019.08.25v19:00Békéscsaba 1912 ElőreMTK BudapestNB2
06.2019.08.28sze17:30Vác FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
03.2019.08.31szo17:00Szeghalmi FCBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
07.2019.09.01v17:00Békéscsaba 1912 ElőreBudafoki MTENB2
04.2019.09.07szo16:30Békéscsaba 1912 Előre II.Jamina SEMegye I.
05.2019.09.14szo16:30Körösladányi MSKBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
08.---Balmaz Kamilla Gyógyfürdő (KIZÁRVA!)Békéscsaba 1912 ElőreNB2
09.2019.09.18sze16:00Békéscsaba 1912 ElőreSzombathelyi HaladásNB2
06.2019.09.21szo16:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szarvasi FCMegye I.
07.2019.09.28szo16:00OMTK-ULE 1913Békéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
10.2019.09.29v17:00Gyirmót FC GyőrBékéscsaba 1912 ElőreNB2
08.2019.10.05szo15:00Békéscsaba 1912 Előre II.Nagyszénás SEMegye I.
12.2019.10.06v17:00Szeged-Csanád Grosics AkadémiaBékéscsaba 1912 ElőreNB2
09.2019.10.12szo15:00Gyulai FC-TermálBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
10.2019.10.19szo14:30Békéscsaba 1912 Előre II.Szeghalmi FCMegye I.
13.2019.10.20v17:00Békéscsaba 1912 ElőreSzolnoki MÁV FCNB2
11.2019.10.26szo14:30Jamina SEBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
14.2019.10.27v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 ElőreNB2
12.2019.11.02szo13:30Békéscsaba 1912 Előre II.Körösladányi MSKMegye I.
15.2019.11.03v13:30Békéscsaba 1912 ElőreBudaörsNB2
16.2019.11.06sze13:30Dorogi FCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
13.2019.11.09szo13:30Szarvasi FCBékéscsaba 1912 Előre II.Megye I.
17.2019.11.10v13:30Békéscsaba 1912 ElőreSoroksár SCNB2
14.2019.11.16szo13:00Békéscsaba 1912 Előre II.OMTK-ULE 19Megye I.
18.2019.11.24v13:00Békéscsaba 1912 ElőreWKW ETO FC GyőrNB2
11.2019.11.27sze18:00Békéscsaba 1912 ElőreBFC SiófokNB2
19.2019.12.01v17:00FC AjkaBékéscsaba 1912 ElőreNB2
20.2019.12.08v13:00Duna Aszfalt TLCBékéscsaba 1912 ElőreNB2
21.2019.12.15v13:00Békéscsaba 1912 ElőreKazincbarcikaNB2