Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – PMFC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

PMFC: Helesfay Donát, Rácz László, Katona László, Harsányi István, Kesztyűs Barna, Gera Zalán, Terbe Botond, Svedyuk Alex Pál, Hadaró Valentin, Kocsis Bence Máté, Szeles Tamás. Cserék: Nagy Szilveszter, Kónya Dávid, Tóth-Gábor Kristóf, Takács Zsolt Zsombor, Kövesdi Péter, Hegedűs Márk, Marques-Airosa Patrik, Vas Bence, Mayer János, Bachesz Edvin. Vezetőedző: Weitner Ádám
0'
Békéscsaba: Bukrán Erik, Farkas Márk, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Tomori Zoltán, Lukács Raymond Barna, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Albert István, Mágocsi Bence, Hodonicki Márk, Zádori Krisztián, Rajsli Tamás. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, piros-fekete szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
13'
Az első percekben több apró szabálytalanság tarkította a mérkőzést, amely főleg a pálya közepére korlátozódott.
20'
Egy jobboldali beadás Czékust találta egyedül a tizenhatos vonalánál, de a hazai csatár elcsúszott így odalett a lehetőség.
25'
Terbe Botond
29'
Mikló Két jó csel után keveredett a pécsi tizenhatoson belülre, de mielőtt lőhetett volna a védők felszabadítottak.
30'
Zvara ívelt a pécsi kapu elé, Czékus fejjel próbálkozott, de a labda a kapu fölött hagyta el a játékteret.
37'
Több lehetőség után Kitl lőtt 16 méterről, de az egyik pécsi védő szögletre mentett.
38'
A szöglet után Mikló lőtt fölé.
42'
Czékus egy csel után Hamedet hozta helyzetbe, akinek lapos lövését Helesfay védte.
44'
Egy pécsi ellentámadás során Hadaró lopakodott előre, de ígéretes helyzetben lesre futott.
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
47'
Kocsis Bence 30 m-es szabadrúgása a kapunkban kötött ki.
58'
Harsányi kapott egy pontos átadást, 10 méterről a hazai kapu mellé lőtt.
65'
Kettős csere csapatunknál: Horváth - Lukács és Puskás - Hodonicki
75'
Hármas csere: Gera - Mayer, Terbe - Tóth-Gábor és Kocsis - Hegedűs
76'
Kitl - Ilyés és Hamed - Váradi
79'
szabadrúgáshoz jutott a vendég csapat, Kesztyűs 25 méteres lövése a sorfalban elakadt.
80'
Mayer János
87'
Ilyés előtt adódott gólszerzési lehetőség, de jobblábas lövését a kapus hárította.