A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 217 másodperc.

Időpont: 2023. november 18. (szombat) 13:00 óra

Cím: 6800 Hódmezővásárhely, Szabadság tér 66.

Játékvezető: Szigetvári Márk

Asszisztensek: Kovács Gábor, Vad Anita

Hódmezővásárhely: Deczki Máté, Gréczi Márton Péter, Arany Gergő, Juhász Jónás, Vladul Stefan, Tóth Dániel, Guth Ádám, Zana Dávid, Zámbori Dániel, Dóra Donát János, Hegedűs Martin Gábor. Cserék: Vaits Marcell, Kovács Krisztián, Molnár Bence, Ondrejó Tamás, Dobronoky Viktor, Borbás Zsolt, Orosz Márk Erik, Rabecz Valter Roland, Kónya Ádám, Sipos Gábor, Czékus Áron.
Vezetőedző: Antal Krisztián

Békéscsaba: Póser Dániel, Komáromi Csongor, Farkas Márk, Pintér Norbert, Zvara Levente Mátyás, Zádori Krisztián, Váradi Ádám, Hodonicki Márk, Kóródi Nándor, Geiger Norbert Attila, Bora György. Cserék: Krnács Richárd, Futó Zsombor, Mihály Bálint, Vólent Roland, Máris Dominik, Ilyés Tamás, Mikló Roland, Kuzma Hunor Álmos, Szabó Csaba.
Vezetőedző: Csató Sándor

Gólzerző: Vólent Roland (93. perc).

Sárga lapok: Hodonicki Márk (33. perc), Hegedűs Martin Gábor (63. perc), Zvara Levente Mátyás (81. perc), Zámbori Dániel (83. perc).

Kiegyenlített, iramos és küzdelmes első félidőt láthatott a publikum. Mindkét együttesnek voltak domináns periódusai, a kapukra azonban kevés veszélyt jelentettek a támadók.

A második játékrész tükörképe volt az elsőnek, a két csapat már a védő harmada előtt elfojtotta a másik fél ambícióit. Csató Sándor sorra küldte pályára a friss támadókat, hogy a meccs utolsó negyedére új lendületet adjon csapatának. A játék ettől még változatlanul elmaradt a korábbi hetek során megszokott minőségtől. Szerencsére azonban a hosszabbításban sikerült eldönteni a mérkőzést, amikor a 93. percben Mihály beadását Vólent juttatta kapuba (0-1), tehát a csereemberek hozták meg a három pontot a liláknak.

Csató Sándor: – Nem ez volt az őszi szezon legjobb mérkőzése, de a rangadók már csak ilyenek. Örülök annak, hogy a végén ismét sikerült megszerezni a győztes találatot, a csapat tartását ez is megmutatja. Szeretnénk az utolsó hazai mérkőzést is eredményesen letudni jövő héten. Szurkolóinknak szívből köszönjük a biztatást, hiszen ezúttal fáradhatatlanul szurkoltak a csapatnak!

Esemény, jegyzőkönyv, tabella:

JegyzőkönyvTabella

Figyelem! Felhívjuk figyelmüket, hogy az idegenbeli mérkőzések megtekintése és az elutazás előtt minden esetben szíveskedjenek figyelmesen elolvasni a mérkőzésekkel kapcsolatos információkat. A szükséges tudnivalókat időben megosztjuk összes online felületünkön, így a Békéscsaba 1912 Előre NEM vállal felelősséget abban az esetben, ha valaki az információk hiányára hivatkozva, bármilyen okból nem tud az aktuális mérkőzésre bejutni! Előfordulhat, hogy a vendéglátó klub nem ad minden részletre kiterjedő tájékoztatást, így mindenképp javasoljuk, hogy keressék fel az ellenfél csapatának felületeit is és tájékozódjanak a bejutás feltételeiről. A Békéscsaba 1912 Előre minden tőle telhetőt megtesz azért, hogy vendégei, szurkolói és az érdeklődők időben, megfelelő felvilágosítást kapjanak, de önhibánkon kívül a helyszíni rendezési sajátosságokért NEM vállalhatunk felelősséget. Megértésüket és türelmüket köszönjük!