A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 222 másodperc.

Időpont: 2023. szeptember 3. (vasárnap) 16:00 óra

Helyszín: Füzesgyarmat, Lázár Gyula Sporttelep

Cím: 5525 Füzesgyarmat, Kossuth utca 89.

Játékvezető: Szilágyi Sándor

Asszisztensek: Szilágyi Norbert, Vilmányi Simon

Füzesgyarmat: Fildan Calin Florin, Mezei Balázs, Kis Szabolcs, Virág Tamás, Bartók István Dániel, Szabó Bence, Sándor Raul Benjamin, Bódis István Norbert, Bella Stanislav, Achim Sebastian Zoltán, Csáki Dávid. Cserék: Mező Péter, Béres Richárd, Pinte Krisztián Milán, Kiss Péter, Zsibrita Gergő, Soós János Tamás, Kobály Márk, Hoffmann Patrik Márton, Csaplár Bence György.
Vezetőedző: Szabados Tamás

Békéscsaba: Póser Dániel, Komáromi Csongor, Futó Zsombor, Pintér Norbert, Vólent Roland, Sármány Kristóf, Hodonicki Márk, Mikló Roland, Fazekas Zoltán, Bora György, Albert István. Cserék: Krnács Richárd, Kuzma Hunor Álmos, Farkas Márk, Mihály Bálint, Zvara Levente Mátyás, Zádori Krisztián, Kóródi Nándor, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Rédling Kevin, Mágocsi Bence, Geiger Norbert Attila.
Vezetőedző: Csató Sándor

Gólszerzők: Vólent Roland (18. perc), Pintér Norbert (63. perc), Váradi Ádám (83. perc), Rédling Kevin (88. perc).

Sárga lapok: Szabó Bence (17. perc), Sándor Raul Benjamin (28. perc), Csáki Dávid (73. perc), Farkas Márk (86. perc).

A vihar miatt a második félidő majdnem félórás késéssel, 17 óra 23 perckor kezdődött.

Az Előre szinte helyzet nélkül szerzett vezetést: Vólent Roland kiharcolt, majd magabiztosan értékesített egy büntetőt a 18. percben (0–1). A támadó szezonbeli negyedik gólját szerezte. Az első félidő folytatásában is akadt lehetőség a vendégek előtt, de az eredmény nem változott.

A második játékrész a vihar miatt közel félórás csúszással kezdődött. Pár perc elteltével Váradi lövését lehetett feljegyezni egy szabadrúgást követően, de a próbálkozás elkerülte a kaput. A 63. percben növelte előnyét a Csaba: Pintér Norbert szerezte meg első bajnoki gólját lila mezben (0–2). A hajrában Váradi Ádám is betalált, ezzel végleg lezárva a mérkőzést (0–3). Sőt, a közelmúltban igazolt, csereként beálló Rédling Kevin is letette a névjegyét, fölényessé téve csapata sikerét (0–4).

A Békéscsaba hat forduló után is százszázalékos a bajnokságban és vezeti a tabellát a hajrában újra győzelmet szerző Dabas előtt. A lilák a bajnoki szünet előtt szeptember 9-én, szombaton a Martfű csapatát fogadják.

Esemény, jegyzőkönyv, tabella:

JegyzőkönyvTabella

Figyelem! Felhívjuk figyelmüket, hogy az idegenbeli mérkőzések megtekintése és az elutazás előtt minden esetben szíveskedjenek figyelmesen elolvasni a mérkőzésekkel kapcsolatos információkat. A szükséges tudnivalókat időben megosztjuk összes online felületünkön, így a Békéscsaba 1912 Előre NEM vállal felelősséget abban az esetben, ha valaki az információk hiányára hivatkozva, bármilyen okból nem tud az aktuális mérkőzésre bejutni! Előfordulhat, hogy a vendéglátó klub nem ad minden részletre kiterjedő tájékoztatást, így mindenképp javasoljuk, hogy keressék fel az ellenfél csapatának felületeit is és tájékozódjanak a bejutás feltételeiről. A Békéscsaba 1912 Előre minden tőle telhetőt megtesz azért, hogy vendégei, szurkolói és az érdeklődők időben, megfelelő felvilágosítást kapjanak, de önhibánkon kívül a helyszíni rendezési sajátosságokért NEM vállalhatunk felelősséget. Megértésüket és türelmüket köszönjük!