Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Ferencvárosi TC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Uram János, Nagy Sándor, Tóth Dániel, Váradi Ádám, Máris Dominik, Szalai Dániel, Hursán György, Babinyecz Balázs, Pilán Márkó, Polényi Gábor, Anton Bidzilya. Cserék: Czinanó Antal Áron, Zahorán Balázs, Nikola Pantovic, Olasz Dénes, Ilyés Tamás, Gréczi Márton Péter, Burai Erik Csaba. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Gróf Dávid Attila, Frimpong Abraham Alwasi, Ihnatenko Danylo, Leandro M. P., Civic Eldar, Sihnevic Mikalai,  Bőle Lukács, Heister Marcel, Szerető Krisztofer, Skvarka Michal, Varga Roland. Cserék: Szécsi Gergő, Lovrencsics Gergő, Zubkov Oleksander, Kharatin Igor, Kenneth Otigba, Priskin Tamás, Csontos Dominik Zoltán. Vezetőedző: Serhii Rebrov
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
2'
Leandro kapott piros lapot, Máris Dominik lerántásáért.
3'
Polényi mintegy 30 méteres szabadrúgását könnyedén védte Gróf.
9'
Egy gyors csabai akció Frimpong könnyedén szerelte Tóth Dánielt.
11'
Varga Roland szabadrúgása után Sihnevich csúsztatott a kapu mellé.
17'
Bőle felívelése Sihnevic nem tudta átvenni a labdát, a csabai kapus pedig felszedte azt.
28'
Pilán Márkó
29'
A szabadrúgás után felszabadított a csabai védelem.
33'
Gréczivel szemben szabálytalankodtak.
34'
Bőle lövése vágódott szögletre.
35'
Varga lőtt kapura, de Uram a helyén volt.
38'
Bőle vette át rosszul a labdát, támadhat a Békéscsaba.
38'
Váradi elé került a labda ordító helyzetben, lövése azonban lepattant egy védőről.
39'
Tóth Dániel megszerezte a vezetést.
41'
Egy újabb csabai akció után Máris pontatlanul adta vissza a labdát.
42'
Jobboldali Fradi akció után Sihnevic került helyzetbe, Uram kiütötte a labdát, Varga lövését pedig Nagy lökte szögletre.
43'
Varga beadása után Skvarka lőtte ki a kapufát.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Sihnevic került helyzetbe, de csak az oldalhálót találta el.
51'
Szalai Dániel
52'
Máris Domink
53'
Szerető hosszú szólója után középre adott, de Pilán felszabadított.
57'
Sihnevic került helyzetbe, de a laszti visszapattant rá, majd elhagyta a pályát.
58'
Babinyecz ballal lőtt kapásból, pár centivel a kapufa mellé.
59'
Cserél a Békéscsaba, Bidzilya helyett Pantovic folytatja.
64'
Civic beadása után, Bőle lőtt kapura, de Uram magabiztosan hárított.
65'
Heister helyett Kharatin a pályán.
68'
Váradi helyett Zahorán folytatja.
68'
Sihnevic fejesét Uram védte bravúrral.
70'
Szerető lövését Uram védte.
71'
Gréczi váltja Máris Dominikot.
72'
Civic lőtt kapura, de Uram szögletre ütötte.
73'
Sihnevic lesen volt.
75'
Kharatin lőtt mintegy 16 méterről, de Uram ezt is kivédte.
75'
Gréczi lépett ki ziccerben, lövését bravúrral védte Gróf.
77'
Sihnevic Uram könnyedén védte.
78'
Kettzős csere a vendégeknél, Sihnevic és Szerető helyett Priskin és Lovrencsics a pályán.