Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – WKW ETO FC Győr

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Ribánszki László, Farkas Márk, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Nikola Pantovic, Szalai Dániel, Király Patrik, Hursán György, Babinyecz Balázs, Anton Bidzilya, Gréczi Márton Péter. Cserék: Uram János, Tóth Dániel, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Kovács Ádám Tibor, Polényi Gábor, Burai Erik Csaba. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Rengel Péter, Vashkeba Vasyl, Szánthó Regő, Kun Bertalan, Vári Barnabás, Andric Nemanja, Borbély Bálint, Charizopulos Márius, Kovács Krisztián, Lovrencsics Balázs, Gengeliczki Gergő. Cserék: Horváth Tamás, Kalmár Olivér, Bagi István, Horváth Zoltán, Simon Márk, Hidi M. Sándor. Vezetőedző: Boér Gábor
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, zöld szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
3'
Lovrencsics Balázs góljával vezetnek a vendégek.
5'
Charizopulos Márius
6'
Szalai cselezte le magát az alapvonalig és adott középre, Bidzilya azonban a kapu fölé pörgette a labdát.
15'
Szalai előtt nyílt nagy terület, le is szaladt a labdával az alapvonalig, de beadása nem talált embert.
18'
Király Patrik beadása nem jutott el Bidzilya lábához.
22'
A Győr érezhetően vissza vett a tempóból és átengedi a területet a Békéscsabának.
26'
Az utóbbi néhány percben beszorultunk, de vendég bedobás után sikerült lélegzethez jutni.
29'
Király ívelte előre a labdát, Szalai nem érhette el.
31'
Egy győri beadást kísért ki Ribánszki biztonságból.
36'
Király lőtt 22 méterről, kicsit mellé.
39'
Szalai beadását Kovács Krisztián fejelte ki.
42'
Újra Szalai ment el a jobb oldalon, középen Hursán érkezett de nem jutott lövéshez, egy győri védő felszabadított.
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Pantovic helyett Kovács Ádám a pályán.
51'
Király szabadrúgása nem találta meg Hursán fejét, végül a győriek felszabadítottak.
54'
Vashkeba futott lesre.
55'
Gréczi lőtt kapura, Rengler bravúrral védett.
58'
Zavar támadt a győri védelemben, de nem tudtunk igazi helyzetet kialakítani.
59'
Vashkeba helyett Bagi István folytatja.
59'
Hursán cselezte be magát a tizenhatoson belülre, éles szögből leadott lövését Rengel kiütötte.
64'
Mészáros adott be a bal oldalról, Kovács és Bidzilya csak centikkel maradt le a labdáról.
69'
Burai lép pályára, Gréczit váltja.
71'
Király baloldali szabadrúgása után, Babinyecz került lövő helyzetbe, lövését blokkolta egy győri védő, végül Kun szabadított fel.
74'
Bagi lőtt mintegy 23 méterről, de a laszti a kapu fölé szállt.
75'
Szalai adott adott középre a tizenhatos sarkáról, középen Kovács Ádám érkezett, lövése nem sokkal ment a kapu fölé.
77'
Babinyecz helyett Tóth Dániel a pályán.
78'
Mészáros Márk
82'
Horváth Zoltán érkezik a pályára és Lovrencsics Balázs számára ér véget a mérkőzés.
84'
Kun Bertalan helyett Simon Márk folytatja.
86'
Király szabadrúgása után, Szalaihoz került a labda, centerezését azonban a kapus könnyedén fogta.
89'
király szabadrúgása után, Farkas fejelte le a labdát, de Tóth és Kovács is lemaradt róla.