A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Ribánszki László, Farkas Márk, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Nikola Pantovic, Szalai Dániel, Király Patrik, Hursán György, Kovács Ádám Tibor, Anton Bidzilya, Gréczi Márton Péter. Cserék: Uram János, Dávid Zoltán Gergő, Váradi Ádám, Tóth Dániel, Ilyés Tamás, Babinyecz Balázs, Burai Erik Csaba. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Varga Ádám Gábor, Orosz Márk, Lőrinczy Attila, Csernik Kornél Bonifác, Matija Misic, Gárdos András, Pászka Lóránd, Gyömbér Gábor, Takács Zsolt Zsombor, Pölöskei Péter, Korozmán Kevin. Cserék: Abu Attila, Lipcsei Krisztián, Farkas Balázs, Molnár Róbert, Pócsik Botond Benedek, Pál András, Novák Zsombor. Vezetőedző: Lipcsei Péter
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendég csapat. A Békéscsaba kezdte a találkozót.
2'
Hursán egyedül tört be a tizenhatoson belülre, lőni azonban nem tudott, a vendégek kapusa felszedte előle a labdát.
6'
Hursán indítása után Gréczi fordulhatott volna kapura, de hajszálnyival hosszabb lett a passz.
17'
Orosz Márk szabadrúgása után Pölöskei érkezett középen, és centikkel fejelt a bal kapufa mellé.
19'
Mészáros beadására Pantovic érkezett volna, de az egyik védő kifejelte a lasztit.
23'
Pantovic vezette végig a labdát az ellenfél térfelén, lövése azonban az oldalhálót zörgette meg.
24'
Pantovic egy szöglet után ismételhetett, de Varga kapus a helyén volt.
29'
A vendég szabadrúgás Hursán fejéről pattant ki.
32'
Matija Misic
34'
Formás passzolgatás végén Kovács tüzelt, de az egyik vendég védő belevetődött a lövésbe.
35'
Egy üresbe érkező beadásra Gréczi érkezett jó ütemben.
42'
Gárdos tört be a tizenhatoson belülre, és próbált kapura rúgni. Farkas szögletre mentett.
45'
Hursán György
45'
Pászka Lóránd
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Pölöskei helyett Farkas II Balázs folytatja.
49'
Pantovic kiugratása után Hursán lépett ki, de a vendégek kapusa jó ütemben vetődött ki a kapujából.
54'
Farkas II. Balázs lőtt kapura, de Ribánszki védett.
55'
Király helyett Tóth Dániel folytatja.
56'
Orosz lőtt mintegy 16 méterről, a kapu közepébe tartó labdát Ribánszki magabiztosan fogta.
60'
Szalai szerelt mintaszerűen a saját tizenhatosán belül.
65'
Orosz Márk helyett Pál András folytatja.
68'
Farkas szabadrúgása után, a hosszú oldalon Gyömbér lőtt kapásból, Ribánszki magabiztosan védett.
69'
Pantovic passzolt Gréczihez, de a támadó nagy helyzetben nem tudta átvenni a labdát.
71'
Kovács helyett Babinyecz a pályán.
77'
Hursán labdaszerzése után tizenhat méterről lőtt, de Varga kapus kiütötte a játékszert.