Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Budaörs

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Ribánszki László, Farkas Márk, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Nikola Pantovic, Máris Dominik, Szalai Dániel, Hursán György, Babinyecz Balázs, Kovács Ádám Tibor, Anton Bidzilya. Cserék: Uram János, Tóth Dániel, Olasz Dénes, Ilyés Tamás, Váradi Ádám, Gréczi Márton Péter, Burai Erik Csaba. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Szabó Balázs, Menyhárt Attila, Gyurácz András, Kékesi Alexander Richárd, Fényes Szabolcs, Molnár Csaba, Horváth Emil, Bakos Szabolcs, Szabó Levente, Stieber András, Marques Airosa Patrik. Cserék: Tóth Gábor Vilmos, Halmai Ádám, Mocsi Attila, Ódé Norbert, Kulcsár Tamás, Végh Gábor, Molnár Tibor. Szakmai igazgató: Bognár György
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A csabai csapat kezdte a találkozót.
5'
Máris kapott nagyszerű kiugratást, egy az egyben vihette a kapusra, 14 méteres lövése centikkel kerülte el a vendég kaput.,
8'
Baloldali budaörsi akció után, Szabó Levente érkezett a kapuval szemben, de ő sem találta el a kaput.
9'
Szalai futott el a jobboldalon, centerezésére Kovács érkezett, de a támadó nem találta el sarokkal a labdát.
14'
Egy csabai felívelés után Hursán fejelhetett kapura, de Szabó könnyedén védett.
22'
Marques beadása után, Ribánszki csak öklözni tudta a labdát, Stieber lövését azonban blokkolta Babinyecz.
25'
Anton Bidzilya
34'
Kovács szaladt el a szélen, de a beadást lefülelték a védők.
35'
Kovács kapott egy ajándék labdát, aki Szalainak passzolt, őt viszont szerelték.
36'
Bidzilya maradt a gyepen egy ütközés után, de kemény fából faragták - úgyhogy mehet tovább a játék.
37'
Szabó tört be a tizenhatoson belülre, de rosszul passzolt, így odalett a lehetőség.
38'
Kékesi Alexander kapott sárga cédulát.
40'
Szabó szaladt el a szélen, de a labdakezeléssel meggyűlt a baja. Kirúgással folytatódhat a mérkőzés.
44'
Máris szaladt el és passzolt Pantovicnak, de csak szöglet lett az akcióból.
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Bakos helyett Molnár Tibor a pályán.
46'
Hursán helyett Tóth Dániel a pályán.
47'
Marques lőtt kapura, Ribánszkinak kellett kitornázni a lasztit.
53'
Szabó-Marques összjáték csabai kirúgással végződött.
56'
Gyurácz András helyett Mocsi Attila folytatja.
59'
Molnár Tibor csúszott el, amiért a spori furcsa módon szabadrúgást ítélt.
63'
Gréczi váltja Bidzilyat.
64'
Gréczi Márton első labda érintésével megszerzi a vezető találatot..
65'
Máris Dominik
66'
Kulcsár váltja Horváth Emilt.
67'
Egy vendég szabadrúgás után Ribánszki hatalmasat védett.
68'
Babinyecz Balázs
71'
A vendégek 18 méterről végezhettek el szabadrúgást, a löket azonban érzékeny helyen találta el a hazai védőt.
73'
Menyhárt beadását Ribánszki húzta le.
74'
Stieber András
77'
Máris helyett Váradi lép pályára.
82'
Pantovic szögletébe Tóth fejelt még bele, de a labda elkerülte a vendég kaput.
84'
Szabó került összetűzésbe Mészárossal, a sporinak kellett rendet tennie.
85'
Mészáros Márk
85'
Az adok-kapok folytatódik, jelen esetben szabadrúgás lett a vége.
90'
A játékvezető 3 percet hosszabbít.
92'
Váradi Ádám
93'
Nagy helyzetbe kerültek a vendégek, Ribánszki mellett már elgurult a labda, de Szalai a gólvonalról még menteni tudott.