Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szolnoki MÁV FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Ribánszki László, Farkas Márk, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Faragó Tomás, Nikola Pantovic, Olasz Dénes, Máris Dominik, Szalai Dániel, Kovács Ádám Tibor, Anton Bidzilya. Cserék: Uram János, Károly Bálint, Ilyés Tamás, Hursán György, Babinyecz Balázs, Váradi Ádám, Gréczi Márton Péter. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Molnár F. Tamás, Rokszin Ádám, Bárdos Bence Zsolt, Horgosi Donát, Tisza Kálmán, Szabó Péter, Kovács Olivér, Vólent Roland, Szabó Richárd, Papp Szilárd, Földi Marcell Sándor. Cserék: Csáki Kálmán, Tóth Benjamin, Simon Attila, Laczkó Milán, Berdó Péter, Kotula Máté, Ágoston Kristóf. Vezetőedző: Csábi Józse
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
1'
Egy szolnoki beadás után Vólent fejelt a csabai kapu fölé.
5'
Pantovic szöglete után Farkas fejelt kapura, de a labda fölé szállt.
14'
Bárdos Bence
15'
Máris próbálkozott a kapu felé fordulni, de mellé lőtt.
16'
Mészáros beadás után Máris fejelt, de Molnár F. könnyedén védett.
18'
Horgosi Donát
22'
Mészáros beadása után Faragó került helyzetbe, de egy szolnoki védő szögletre mentett.
23'
Bidzilya bal szélről adott középre, Faragó kiválóan érkezett, de csuka fejese elkerülte a kaput.
25'
Csabai bedobás után Kovács került helyzetbe, de egy szolnoki védő önfeláldozóan mentett.
32'
Vólent kapott formás átadást, de szögletre mentettek a csabai védők.
34'
Máris keménykedett, szabadrúgással jöhetnek a vendégek.
36'
Rokszin szögletből ívelt középre, az ötösön Szabó ugrott a legmagasabbra és fejelt a csabai kapu jobb oldalába.
38'
Kovács Ádám Tibor
43'
Papp Szilárd
45'
Kovács próbálkozott lövéssel 20 méterről, de a kapusnak nem kellett védenie, a labda a kapu fölé ment.
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Olasz helyett Hursán folytatja.
56'
Egy szolnoki bedobás után Rokszin csúsztatott, Szabó Richárd azonban nem tudta kapura lőni a játékszert.
60'
Anton Bidzilya
61'
Hursán tört be a tizenhatoson belülre, majd lőtt, de a védőkben elakadt a löket.
62'
Máris helyett Gréczi a pályán.
64'
Szalai fejelt mellé.
67'
Hursán találatával egyenlített csapatunk.
68'
Faragó helyett Károly folytatja.
73'
Gréczi cselezte be magát a büntetőterületre, de az utolsó pillanatban szerelték.