A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Ribánszki László, Farkas Márk, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Szalai Dániel, Király Patrik, Hursán György, Kovács Ádám Tibor, Polényi Gábor, Anton Bidzilya, Gréczi Márton Péter. Cserék: Uram János, Nikola Pantovic, Tóth Dániel, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Babinyecz Balázs, Burai Erik Csaba. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Molnár Péter, Tajthy Tamás, Horváth Attila, Horváth Péter, Szakály Dénes, Réti Patrik, Kiss Balázs, Kővári Róbert, Balogh Bence, Lorentz Márton, Bora György. Cserék: Tajti Norbert, Lencsés Bálint, Magasföldi József, Elek Bence, Bencze Márk, György Nico, Jagodics Bence. Vezetőedző: Gál István Róbert
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A Siófok kezdte a találkozót.
7'
Mezőnyjátékkal telt az első pár perc, a csapatok ismerkednek.
12'
Bal oldali beívelés után Horváth Péter csúsztatott a kapu mellé.
14'
Király szabadrúgása után Szalai eltűnt a tömegben, a vendégek pedig felszabadítottak.
15'
Gréczi indult meg egy szabad labdára, de Molnár kilépett a kapujából és a tizenhatos vonalán tisztázott.
17'
Tajthy Tamás indult el a baloldalon, levitte a labdát az alapvonalig, beadásáról azonban lemaradtak a csapattársak.
18'
Tajthy került nagy helyzetbe, de erőtlen gurítását Ribánszki könnyedén védte.
20'
Egy szabadrúgás utáni keveredésben Szakály talált a kapuba.
27'
Horváth Péter lesen volt.
27'
Gréczi lépett ki nagy helyzetben, de nem tudta átverni a vendégek kapusát.
30'
Balogh került nagy helyzetbe, de az ötös sarkáról a kapu fölé bombázott.
36'
Király szöglete után Molnár a kapu mellé ütött, de Farkas nem érte el a lasztit.
38'
Kiss Balázs lőtt mintegy 23 méterről, de jócskán fölé ment.
38'
Szakály tizenhat méterről lőtt, Ribánszki magabiztosan védett.
40'
Bora György
42'
Kovács Ádám Tibor
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Babinyecz folytatja Nagy Sándor helyett.
50'
Tajthy lőtt 16 méterről nem sokkal a csabai kapu mellé.
51'
Gréczi szaladt el a jobboldalon, beadására Hursán érkezett, de egy siófoki védő felszabadított.
52'
Balogh Bence
61'
Kovács helyett Nikola Pantovic folytatja.
62'
Két percen belül két csabai helyzet, Molnár kapus Gréczi és Pantovic lövéseit védte.