Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Budaörs

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Bor Dávid Ferenc, Máris Dominik, Király Patrik, Sipos Gábor, Bora György, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Winter Dániel, Gránicz Patrik, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Mikló Roland, Albert István, Tóth Dániel, Hodonicki Márk, Farkas Botond Gergő, Varga Szabolcs. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Slakta Balázs, Tányéros Ádám, Gyurácz András, Molnár Csaba, Winkler András, Molnár Tibor, Petneházi Márk, Murai Sándor Márk, Tóth Keve, Halácsi Fülöp Mirkó, Galambos Ádám. Cserék: Tóth Gábor Vilmos, Kapronczai Gergely, Papp Kristóf, Zsidai László, Csillag Dárius, Molnár Márkó Miklós, Balázs Zsolt, Kojnok Zsolt, Fényes Szabolcs, Vankó Imre, Gula Boldizsár, Lengyel Béla. Vezetőedző: Toldi Gábor
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
4'
Egy beadás után Bor lőhetett a tizenhatos vonaláról, magasan fölészállt a labda.
5'
Szabó került jó helyzetbe, jobblábas lövése a kapu mellé szállt.
6'
Winkler került helyzetbe, de ballábas lövése elkerülte a hazai kaput.
7'
Máris ugrott ki a vendég védők közül, beadását üggyel-bajjal hárították a fehér mezesek.
17'
Bonyodalmak a hazai kapu előtt, először Winkler helyzetét hárította Winter, majd a szöglet után a védelem mentett.
19'
Újabb ígéretes vendég támadás, Winkler beadását Murai fejelte a kapu mellé.
20'
Az ellentámadásból Szabó lőhetett kapura, de a vendég védők tisztáztak.
28'
Újra Winkler ügyeskedett a bal szélen, beadását Murai fejelte a kapu mellé.
37'
Egy beadás után Siposhoz került a labda, de fejese elkerülte a vendégek kapuját.
44'
Molnár Csaba
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Molnár Tibor - Vankó Imre
48'
Winkler élesen belőtt labdáját Winter ölelte magához.
54'
Ismét Winkler kapott egy hosszú átadást, jó csellel lerázta magáról védőjét, de jobblábas lövése elkerülte a hazai kaput.
59'
Vankó lövése szállt a hazai kapu fölé.
62'
Szabó Péter - Ilyés Tamás
66'
Winkler András - Kapronczai Gergely, Molnár Csaba - Csillag Dárius, Petneháti Márk - Zsidai László
69'
Farkas Márk
72'
Máris - Tóth és Király - Váradi
77'
Pantovic került kecsegtető helyzetbe, de jobblábas lövése elszállt a kapu előtt.
80'
A vendégek szabadrúgáshoz jutottak, Vankó beívelését fejelte kapura egy vendég csatár, Winter védett.
81'
Nikola Pantovic
83'
Nikola Pantovic - Gránicz Patrik
89'
Tűzijáték a csabai kapu előtt, 3 vendéglövés is lepattant mire sikerült felszabadítani.
91'
Szögletrúgásból ismét tűzijáték alakult ki, de a hazai védők végül felszabadítottak.