A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 170 másodperc.

Felkészülési mérkőzés

3-0 (0-0)

A MÉRKŐZÉS MEGTEKINTÉSE INGYENES!

BELÉPÉS 18 ÉVEN FELÜLIEKNEK CSAK VÉDETTSÉGI IGAZOLVÁNNYAL, VAGY AZ AZT HELYETTESÍTŐ EESZT APPLIKÁCIÓVAL!

Időpont: 2021. július 17. (szombat) 17:00 óra

Helyszín: Csákvár, edzőpálya

Játékvezető: ?????

Asszisztensek: ?????

Csákvár: Auerbach Martin, Csirmaz István, Tányéros Ádám, Dulló Martin, László Noel, Bakos Szabolcs, Mészáros Dávid, Torvund Alexander, Murai Márk, Kalmár Benedek, Takács Tamás. Cserék: Zelizi Patrik, Vaskó Tamás, Koch Attila, Major Gergő, Sejben Viktor, Ominger Gergő, Posztobányi Patrik, Vörös Tamás, Bencze Márk, Grúber Zsombor, Kun Gergő.
Vezetőedző: Mónos Tamás

Békéscsaba: Krnács Richárd, Farkas Márk, Bora György, Fazekas Lóránt, Nagy Sándor, Hodonicki Márk, Varga Szabolcs, Máris Dominik, Horváth Péter, Gránicz Patrik, Lukács Raymond Barna. Cserék: Winter Dániel, Sipos Gábor, Borbély Bence Boldizsár, Puskás Gábor, Paudits Patrik, Ilyés Tamás, Kovács Ádám Tibor.
Vezetőedző: Preisinger Sándor

Gólszerzők: Ominger Gergő (48. perc), Grúber Zsombor (75. perc), Sejben Viktor (90. perc).

A szombat esti találkozó előtt eső áztatta a pálya talaját, így csúszós volt a játéktér. Az első tíz perc kiegyenlített játékot hozott. A 15. percben Lukács került jó helyzetbe a hazaiak kapujánál, de nem tudta értékesíteni a ziccert. A folytatásban is jobbára mezőnyjáték folyt a pályán, mindkét csapat próbálkozott támadásvezetéssel, de a kapuk előtt rossz megoldást választottak a labdarúgók. A 44. percben Lukács került helyzetbe, de a kapu fölé lőtte a labdát, így a szünetre 0–0-ás eredménnyel vonulhatott a két együttes.

Fordulás után a 48. percben egy jobboldali beadás után Ominger megszerezte a vezetést a hazaiaknak, 1–0. Mindkét oldalon a cserék is lehetőséget kaptak. A csákváriak többet birtokolták a labdát, de csak meddő mezőnyfölényt tudtak kiharcolni, a vendégek kontrái veszélyesek voltak. A lila-fehérek mindent megtettek az egyenlítésért, a 70. percben Paudits lőtt fölé 14 méterről. A 75. percben a csereként beállt Grúber egy kipattanó labdát lőtt a fiatal Winter kapujába, 2–0. A hajrában is próbálkoztak a vendégek, de nem tudták bevenni a házigazdák kapuját. A 90. percben egy eladott labdából Sejben állította be a végeredményt, 3–0. Szünet utáni jobb teljesítményével a hazai csapat megérdemelten nyerte a találkozót.