Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Nyíregyháza Spartacus FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Ribánszki László, Birtalan Botond, Gránicz Patrik, Szatmári István, Nagy István, Király Patrik, Viczián Ádám, Pilán Márkó, Dlusztus András, Nagy Sándor, Szélpál Norbert. Cserék: Máthé Gábor, Zahorán Balázs, Urbin Péter, Tóth Dániel, Szalai Dániel, Hursán György, Kiss László. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Nyíregyháza: Jova Levente, Ötvös Bence, Fodor Ferenc, Kártik Bálint József, Holdampf Gergő, Rezes László, Pekár László, Szokol Zsolt, Csilus Tamás, Farkas Márk, Dragoner Dávid Filip. Cserék: Fülöp Gergő, Sinanovic Sinan, Gajdos Zsolt, Papp Máté, Forró Gyula, Végső Előd Zalán, Hornyák Marcell. Vezetőedző: Bozsik József
0'
Elkezdődött a mérkőzés, lila-fekete színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendégcsapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
6'
Szokatlanul nagy iramban kezdődött a mérkőzés, az első nagy helyzetet Birtalan Botond hagyta ki, a Békéscsabán nevelkedő Jova Levente merész vetődéssel mentett előle.
8'
Jobboldali beadás Viczián lesről fejelte kapura, Jova remek reflex mozdulattal így is hárított.
17'
Szatmári robogott el a baloldalon, élesen belőtt beadását a vendég védők kivágták a mezőnybe.
20'
Egy nyíregyházi szöglet után ismét a vendégekhez került a labda, és a kapu előtti kavaródásban Kártik Bálint talált a hálóba.
23'
Szélpál indítása találta lesen Birtalant.
28'
Főként a középpályára összpontosult a játék.
29'
Szatmári jó beadását Birtalan küldte a kapura, Jova ismét remekül védett.
29'
Csapatunk Király Patrik góljával egyenlített.
35'
Kényszerű csere, Holdampf helyett Forró a pályán.
38'
Vicziánt kellett ápolni.
39'
Egy baloldali támadás után két belső csatár előtt is elsuhant a labda, így felszabadult a hazai kapu.
45'
A hosszabbítás 1 perc lesz.
45'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
48'
Birtalan indította remekül Szatmárit, Jova önfeláldozó vetődéssel mentett az utolsó pillanatban.
52'
Baloldali támadást Szatmári vezette a kapura, beadását újra Jova védte.
54'
Szatmári futott el a bal szélen, éles és pontos beadására Birtalan érkezett, léc alá tartó fejesét Jova tenyerelte ki.
57'
Szatmári volt lesen.
60'
Csilus Tamás helyett Sinanovic Sinan.
64'
Nagy Pista beadását Birtalan helyezte a kapuba.
72'
Nagy István helyett Kiss László.
76'
Dragoner helyett Gajdos a pályán.
77'
A vendégek vezettek formás támadást, a frissen beállt Gajdos elől Ribánszki szedte fel a labdát az utolsó pillanatban.