Címkézett bejegyzés

A legjobbak

A Békéscsaba 1912 Előre szavazást indított szurkolói, vendégei, weboldalunk látogatói és az érdeklődők részére: “Szavazz, a 2023/2024-es őszi szezon legjobb játékosára!” címmel.

Szavazás 2023/2024. ősz

A szavazás 2023. november 21-én (kedden) indult és egészen 2023. november 25-én (szombat) déli 12:00 óráig elérhető volt.

Pintér Dániel

Pintér Norbert

A rekordszámú 1.382 beérkezett szavazat alapján az első három helyen Vólent Roland, Zádori Krisztián és Pintér Norbert végzett. A szakmai stáb döntése alapján az őszi szezon legjobb játékosa Pintér Norbert lett.

Vólent Roland

Vólent Roland

A szezon gólkirályi címét Vólent Roland tudhatja magáénak, hiszen az 1-15. fordulók alapján 8 bajnoki, valamint egy MOL Magyar Kupa találattal járult hozzá csapatunk sikereihez.

Póser Dániel

Póser Dániel

A legtöbb időt – szintén az 1-15. fordulót figyelembe véve -, egészen pontosan 1.440 percet pedig Póser Dániel töltött a pályán!

Gratulálunk a nagyszerű teljesítményekhez és köszönjük közönségünk aktivitását! Hajrá Lilák!


Értékelj!

Kattints egy csillagra az értékeléshez!

Értékelések átlaga: / 5. Értékelések száma:

Még nincs értékelés.

A 2016/2017-es szezon legjobb játékosa

Weboldalunkon négy napon keresztül, 2017. június 4. (vasárnap) éjfélig szavazhattak a 2016/2017-es szezonban legjobbnak ítélt játékosra.

Az aktivitás egészen az utolsó pillanatokig igen jelentős volt, még a legvégén is szinte egyszerre, folyamatosan érkeztek be a voksok. A kiélezett küzdelemben a határidő leteltéig a következő végeredmény született: 1. Viczián Ádám (104 szavazat), 2. Fehér Zsolt (101 szavazat), 3. Ilyés Tamás (84 szavazat), 4. Oláh László Dávid (45 szavazat), 5. Szalai Dániel (38 szavazat), 6. Gránicz Patrik (30 szavazat), 7. Ribánszki László (22 szavazat), 8. Birtalan Botond (21 szavazat), 9. Bényei Balázs (19. szavazat), 10. Nagy István (10 szavazat).

A több száz beérkezett vélemény alapján az elmúlt idényt legjobb játékosa Viczián Ádám lett. Gratulálunk!

Ádám a 2016/2017-es szezonban 34 mérkőzésen szerepelt, összesen 2.948 percet töltött a pályán és 3 gólt is szerzett. A legtöbb játékpercet (3,042) magának tudható labdarúgó Ribánszki László lett, míg a gólkirályi címet – az egész évet figyelmbe véve – holtversenyben 10-10 találattal Birtalan Botond és Nagy István szerezte meg.

Köszönjük mindenkinek, hogy véleményével segítette munkánkat!

Statisztika 

Rédling Kevin is Békéscsabán folytatja

A Békéscsaba 1912 Előre leigazolta a fiatal, mindkét szélen egyaránt bevethető Rédling Kevint.

Rédling Kevin

Kevin a Mezőkövesd együttesétől érkezett Békéscsabára, korábban Szegeden, valamint a Vasas és a Veszprém korosztályos csapataiban nevelkedett. A húszéves labdarúgó rengeteg mérkőzéssel és annál is több szerzett góllal bír, így békéscsabai szerepvállalása nem titkolt szándékkal a klub visszajutását segítheti.

Kevin, üdvözlünk Békéscsabán, sok-sok lila-fehér sikert és sérülésmentes szezonokat kívánunk!

Hajrá Lilák!


Mivel a nyári átigazolási szezon egészen szeptemberig 6-ig tart, így nem elképzelhetetlen újabb labdarúgó, akár labdarúgók érkezése.

Saját nevelésű labdarúgók az Előrénél

Újabb fiatal, saját nevelésű és megyei születésű labdarúgók folytathatják szerződéssel karrierjüket a Békéscsaba 1912 Előre kötelekében.

Komáromi CsongorKuzma Hunor Álmos

Komáromi Csongor (18 éves) és Kuzma Hunor Álmos (17 éves) alázatos és kitartó munkájuknak köszönhetően elérték, hogy a Békéscsaba 1912 Előre már az első keretben is számoljon velük. Az előző idényben második csapatunk harmadosztályú mérkőzésein már bemutatkozhattak, de bízunk benne, hogy az azonnali visszajutást követően a másodosztályban is letehetik majd névjegyüket.

Klubunk hosszabb távon tervez mindkét, igen tehetséges játékossal, így jó eséllyel nemsokára megkaphatják a lehetőséget, hogy bemutatkozhassanak első csapatunk valamelyik mérkőzésén is. Mindez további példa lehet az akadémián nevelkedő játékosok számára, hogy megfelelő teljesítmény és munka esetén a felnőtt kerethez kerülhetnek.

További sok sikert és sérülésmentes szezonokat kívánunk!

Hajrá Lilák!


Értékelj!

Kattints egy csillagra az értékeléshez!

Értékelések átlaga: / 5. Értékelések száma:

Még nincs értékelés.

Geiger Norbert Attila Békéscsabán folytatja

A Békéscsaba 1912 Előre leigazolta a tapasztalt, elsősorban jobb oldalon bevethető Geiger Norbert Attilát.

Geiger Norbert Attila

A 173 centiméter magas, jelentős másodosztályú múlttal rendelkező labdarúgó a Tiszakécskei LC csapatától érkezik Békéscsabára. Pályafutását Csepelen kezdte, majd Szegeden, Dabason, Méhkeréken, Hódmezővásárhelyen és Pécsett is szerepelt. Norbi az előző idényben 23 másodosztályú, valamint 5 Megyei I. osztályú mérkőzésen segítette a Bács-Kiskun vármegyeieket, melyeken összesen 4 gólt is szerzett. A mindkét lábbal játszani tudó, a támadó harmadban szinte bárhol bevethető focista 494 mérkőzéssel bír, így tapasztalata, tudása és elszántsága mindenképp erősítést jelent a Békéscsaba 1912 Előre kerete számára.

Üdvözlünk Békéscsabán, sok sikert és sérülésmentes szezont kívánunk!


Az új érkezővel párhuzamosan távozókról is be kell számolnunk, hiszen máshol folytatja pályafutását Szalai Dániel, Puskás Gábor Sándor és Bónus Marcell is. Munkájukat köszönjük, további sportsikereket kívánunk!


Értékelj!

Kattints egy csillagra az értékeléshez!

Értékelések átlaga: / 5. Értékelések száma:

Még nincs értékelés.