Címkézett bejegyzés

Gyermeknapi majális

Hagyományainkhoz híven az idén is eleget teszünk egy kedves meghívásnak, és első csapatunk tagjai örömmel látogatnak el a Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola gyermeknapi rendezvényére.

Időpont: 2019. május 10. (péntek) 11:00 és 12:00 óra között.

Helyszín: Békéscsaba, CsabaPark.

Készüljetek, jövünk! Hajrá Lilák!

Csatlakozzon az eseményhez facebook oldalunkon:
https://www.facebook.com/events/1115913058588147/

Kapcsolódó hivatkozás:
http://1912elore.hu/site/gyermeknap-a-csaba-parkban-20180525/

Gyermeknap a Csaba Parkban

A Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium gyermeknapi meghívásának tett eleget első csapatunk és a szakmai stáb, amikor 2018. május 25-én (péntek) 11:00 órától a Csaba Parkba látogattunk.

Nagy volt az öröm a nebulók között, amikor az első négy évfolyam összes diákja és Szilágyi Tibor intézményvezető fogadta együttesünk tagjait a Gyermeknap alkalmából rendezett délelőtti bulin. A tantestület egy-egy jégkrémmel kedveskedett játékosainknak, akik nagy lelkesedéssel vetették bele magukat a közös játékba. Asztaliteniszt, lábteniszt és sok egyéb ügyességi játékot is kipróbálhattak, de a fő attrakciót a közös focizás, a dedikáló-kártyák és a lila-fehér ajándéktárgyak osztogatása jelentette. A játékos kikapcsolódás mindenképpen felüdülést jelentett csapatunk tagjai számára, akik előtt még két igen komoly mérkőzés áll ebben a szezonban.