Szurkolói információk

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 224 másodperc.

Felhívjuk tisztelt szurkolóink és az érdeklődők figyelmét, a 2015. május 31-én (vasárnap) 18:00 órától megrendezendő Békéscsaba 1912 Előre – Ceglédi VSE másodosztályú labdarúgó mérkőzéssel kapcsolatos következő tudnivalókra.

plakat_elore_cegled_20150531_web

Pénzárak nyitva tartása (összesen 5 db):

a nagy érdeklődésre való tekintettel minden pénztár 16:30 órakor nyit.

Belépőjegy árak:

– diák/nyugdíjas 500,- Ft,

– felnőtt 700,- Ft.

Figyelem! A mérkőzés megtekintése minden hölgy és 14 éven aluli gyermek szurkolónk részére ingyenes!

line_purple

A beléptetéssel kapcsolatban folytatjuk a korábban visszavezetett rendszert, azaz félidőben NEM nyitjuk meg a kapukat. Egészen a mérkőzés 80. percéig kizárólag belépőjegyekkel vagy bérletekkel lehetséges a belépés! Kérjük őrizzék meg belépőjegyük szurkolói részét, hogy aki a szünetben elhagyja a stadiont, vissza is tudjon jönni. A jegy hiányában a biztonsági szolgálat nem tudja Önöket visszaengedni. Megértésüket és türelmüket köszönjük!

A második félidő folyamán felnőtt nézőink a diák/nyugdíjas jegyek áráért tudják megtekinteni a találkozó hátralévő részét – tehát a második játékrészben a felnőtt tikettek már csak 500,- forintba kerülnek majd. A diák/nyugdíjas jegyek árai az egész mérkőzés időtartama alatt változatlanok.

line_purple

Kerüljék el a sorban állást és váltsák meg elővételben a belépőjüket! A nagy érdeklődésre való tekintettel forgalmi torlódás és a beléptetésnél akár több perces várakozási idő is előfordulhat. Autóval érkező vendégeink számára a környező mellékutcákat javasoljuk parkolásra. Kérjük legyenek türelmesek és kövessék a forgalmat irányító rendőrök utasításait!

Belépőjegyeket elővételben is vásárolhatnak:

2015. május 26-tól (kedd) a Hetes Kft. Andrássy úti Sportáruházában nyitva tartási időben,

2015. május 28-tól (csütörtök) a Kórház utcai székház emeletén 10:00 és 12:00 óra között,

2015. május 26-tól (kedd) a Kórház utca és a Ligeti sor sarkán található Vali-Mama büfében 10:00 és 17:00 óra között.

Kérjük a rendelkezésre álló nyitva tartási idők maradéktalan betartását!

A mérkőzés megtekintéséhez NEM szükséges szurkolói kártya kiváltása.
Belépőjegyek online rendelésére egyelőre nincs mód.

Természetesen a helyszínen, a mérkőzés előtt – a szokásos módon is meg lehet váltani a belépőket.

line_purple

A Békéscsaba 1912 Előre Futball ZRt. lehetőséget biztosít minden Békés megyei általános- és középiskolai osztály és/vagy csoport részére, hogy a tanulók csoportosan – előre egyeztetett formában – INGYENESEN megtekinthessék hazai, bajnoki labdarúgó mérkőzéseinket.