Időpont: 2023. augusztus 19. (szombat) 17:30 óra

Asszisztensek: Baranya Tamás, Kovács Krisztina

Szarvas: Köteles Attila Gábor, Zahorán Balázs, Zima Dániel, Polonszki Patrik, Furár Róbert Tibor, Pilán Richárd, Simon Róbert, Bány Bence, Pilán Márkó, Barna Viktor, Palik György. Cserék: Kasik Viktor, Kovács Zsombor, Magyar Martin Pál, Deli Lajos Patrik, Styecz Bence, Máté Dávid, Czvalinga Márk.
Vezetőedző: Sajben Gábor

Békéscsaba: Somogyi Pál Csaba, Csák Albert, Hursán Gergő János, Cservenák Csaba, Farkas Márk, Bacsa Krisztián, Mágocsi Bence, Sinka Dániel Imre, Hodonicki Márk, Farkas Ádám, Tóth Bence. Cserék: Tóth Patrik, Varga Roland, Csikós Elek, Biró Bence János, Gedó Gergő Adrián, Pusztai Olivér.
Vezetőedző: Jakab Péter

Gólszerzők: Pilán Richárd (11. perc), Csák Albert (47. perc), Barna Viktor (71. perc), Bacsa Krisztián (81. perc).

Sárga lapok: Biro Bence János (65. perc), Czvalinga Márk (79. perc), Varga Roland (81. perc).

Piros lap: Hursán Gergő János (45. perc).

A hazaiak az első negyedórában meglepték a csabai fiatalokat, ez eredményezte a vezetésüket is (1-0), melyre zúgó kapufa volt a válasz bő félórányi játék után.

A fordulás után egy gyermeteg góllal egyenlített a szünet előtt tíz emberre fogyatkozó Előre és sok mozgással pótolta az emberhátrányt (1-1). A meccs utolsó negyedében egy lendületes támadásból ismét vezetést szereztek a hazaiak (2-1), de a lelkes vendégeknek erre is volt válaszuk (2-2), így megérdemelten vittek el egy pontot.

Jakab Péter: – A kiállítás után sem adtuk fel, nagy erőket mozgósítottunk az egyenlítésért, ez meghozta a sikert. Gratulálok a csapatomnak!

Sajben Gábor: – Csapatként katasztrofális csődöt mondtunk. Gratulálok a kiválóan felkészített békéscsabai fiataloknak! Ennél többet ma nem érdemeltünk.