Élő tudósítás: Duna Aszfalt TVSE – Békéscsaba 1912 Előre

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Molnár Márk, Horváth Adrián, Csáki Róbert, Juhász László, Tölgyesi Viktor, Batizi.Pócsi Balázs, Huszti András, Kardos Norbert, Kocsis Gábor, Sváb Dániel, Károly Bálint. Cserék: Helesfay Donát, Szabó Dávid, Oláh Máté Sándor, Kalmár Ferenc, Kirchner Krisztián, Szabó László, Gréczi Márton Péter. Vezetőedző: Szabó István
0'
Ribánszki László, Zahorán Balázs, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Gránicz Patrik, Hursán György, Viczián Ádám, Pilán Márkó, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Dávid Zoltán Gergő, Nagy Sándor, Lustyik Levente, Mészáros Márk, Sinanovic Sinan. Vezetőedző: Boér Gábor
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, lila szerelésben az Előre. A Békéscsaba kezdte a találkozót.
3'
Hazai szabadrúgás, de kezezés miatt kifelé jöhetünk.
7'
Gránicz szögletét kivágták a védők.
10'
Gránicz szabadrúgását öklözte ki Molnár kapus.
13'
Kényszerű csere: Pilán helyett Nagy Sándor érkezett.
14'
Egy újabb békéscsabai szöglet után mellé fejeltük a labdát.
15'
Batizi futott lesre.
16'
Mezei átadása volt pontatlan, így elakadt a támadásunk.
21'
Szélpál mentett szögletre.
23'
Gránicz iramodott meg a jobb oldalon, végül szerelték a védők.
24'
Nagy Sándor pompás beadásáról Mezei és Urbin is lekésett.
27'
Király lövését fogta a hazai kapus.
29'
Horváth Adriánt Szabó László váltja.
30'
Gránicz szabadrúgása elakadt a sorfalban.
31'
Gránicz került a fűre, szabadrúgás a pálya közepéről.
32'
Viczán bedobása után Zahorán elé került a labda, aki nem tudta eléggé leszorítani, így fölé ment a lövés,
34'
Zahoránt vágták fel a tizenhatoson belül, tizenegyes.
35'
A büntetőt Szatmári értékesítette.
38'
Urbin szerzett szemfülesen labdát, de átadását Mezei már nem tudta igazi helyzetre váltani. Továbbra is nagy nyomás alatt tartjuk a hazai csapatot.
41'
Tölgyesi próbálkozott tizenhat méterről, de lövését blokkolták a védők.
42'
Majdnem eltelt az első félidő, mire Ribánszki kapus labdához érthetett.
44'
Batizi került helyzetbe, de Szélpál mentett szögletre.
45'
Viczián.
45'
Csáki Róbert,
45'
Zahoránt kellett ápolni, a szabálytalanság miatt alakult ki egy kis csetepaté.
45'
Félidő.
46'
A hazai együttes kezdte a második játékrészt.
46'
Batizi lövését védte Ribánszki kapus.
47'
Batizi kapott sárga lapot.
48'
Szatmári beadását Mezei próbálta kapura tenni, elakadt a védőkben. Nagy lehetőség volt.
53'
Károly Bálint elé került a labda, de a lövés előtt mentettek a csabai védők.
55'
Ribánszki húzott le egy beadást.
56'
Kocsis Gábor kapott lapot Szatmári buktatásáért.
58'
Király szögletét vágták ki a tiszakécskei védők.
61'
Csáki Róbertet kellett ápolni, kicsit megszédült.
64'
Szélpál volt határozott, a hazai közönség lapot reklamált.
65'
Kalmár és Kirchner folytatja Juhász, valamint Károly helyett.
67'
Szatmári szabadrúgása elakadt a védőkben, majd az ismétlést Gránicz próbálta meg kapura tenni, de ezt a lövést is blokkolták.
69'
Több védelmi hibát követően Batizi egyenlít.
72'
Urbin lőtt fölé körülbelül öt méterről, bár szorongatott helyzetben volt.
73'
Gránicz hatalmas szabadrúgása a felső lécen csattant.
75'
Egy csabai szöglet után kézgyanús szituáció a tizenhatoson belül, de nincs újabb büntető.
77'
Király helyett Sinan Sinanovic folytatja.
77'
Viczián állított meg egy hazai kontrát.
78'
Viczián önfeláldozóan vetődött bele Szabó László lövésébe.
81'
Ribánszki utolsó emberként elhúzta Batizi lábát, így büntető következik.
81'
Ribánszki László.
82'
Dr. Kardos Norbert értékesítette a büntetőt.
86'
Némi zavar támadt a fejekben, de az utolsó percekre ismét beszorítjuk a Tiszakécskét.
87'
Ismét betalál a hazai csapat, de hatalmas les volt, így nem is adja meg a spori a gólt.