Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Budafoki MTE

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 2 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Gránicz Patrik, Urbin Péter, Szalai Dániel, Király Patrik, Hursán György, Viczián Ádám, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Nagy Sándor, Lustyik Levente, Mészáros Márk, Máris Dominik, Ilyés Tamás, Babinyecz Balázs.
0'
Szabó Balázs, Gohér Gergő, Vankó Imre, Vég Bence, Kovács Dávid, Veszelinov Vladimir, Oláh Bálint, Lakatos Csaba, Kercsó Bence István, Khiesz Kornél, Pölöskei Péter. Cserék: Póser Dániel, Margitics Andor, Micsinai Miklós, Nagy Dávid, Boros Gábor, Kirják Henrik, Fekete Máté.
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér-fekete szerelésben a vendégcsapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
6'
Változatos, jó iramú játékkal kezdődött a mérkőzés, mindkét együttes próbálkozott támadásokat vezetni, egyelőre eredménytelenül.
9'
Gránicz Szatmári játszott össze kis területen, az utolsó passz kicsit hosszúra sikerült és így odalett a helyzet.
12'
Viczián szép góljával vezet csapatunk.
18'
Gyakorlatilag a vendég csapat térfelén folytatódik a játék, egyelőre további lehetőségek nélkül.
24'
Izmos mezőnyjáték folyik, kisebb szabálytalanságokkal fűszerezve.
24'
Egy lapos beadást követően tétováztak a vendég védők, de sajnos Szatmári elcsúszott mielőtt megszerezte volna a labdát.
29'
Gránicz szögletét Szabó kapus húzta le.
29'
Szatmári cselezgetett a tizenhatoson belül, a lövés pillanatában becsúsztak a védők.
34'
Megunva a csatárok tehetetlenségét, Oláh Bálint szánta el lövésre magát mintegy 30 méterről, de nem találta el a kaput.
35'
Király Patrik
37'
Az első nagy helyzetét puskázta el a Budafok, először Kovács, majd Pölöskei ügyetlenkedett a hazai kapu előtt.
38'
Viczián Ádám
41'
Szatmári lépett be a tizenhatoson belülre, ballábas lapos lövését Szabó magabiztosan hárította.
43'
Kovács Dávid kapott remek, hosszú indítást, maga elé engedte a labdát,Szélpál szögletre hárított.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
51'
Szélpál helyett Nagy Sándor folytatja.
53'
Veszelinov gyógyulása után játékvezetői labdával folytatódik a játék.
55'
Hursán forintos labdájával Szatmári lépett ki és higgadtan gurított a vendég kapus mellett a hálóba.
59'
A vendég együttes váratlanul majdnem gólt szerzett, az előre lopakodó védő ballábas lövése a kapufán csattant.
61'
Mezei Szabolcsot váltja Lustyik Levente.
63'
Kovács Dávid beadását Vankó Imre ollózva próbálta kapura lőni, de a szép mozdulat nem volt eredményes, a labda a kapu mellett szállt el.