Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – ZTE FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Ribánszki László, Nagy Sándor, Mezei Szabolcs, Mészáros Márk, Szatmári István, Urbin Péter, Király Patrik, Viczián Ádám, Pilán Márkó, Szélpál Norbert, Vólent Roland. Cserék: Uram János, Zahorán Balázs, Lustyik Levente, Gránicz Patrik, Szalai Dániel, Hursán György, Sinanovic Sinan. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Zöldesi Illés, Lesjak Zoran, Babati Benjamin, Bobál Gergely, Devecseri Szilárd, Grumic Miroslav, Kocsis Gergő Bence, Bedi Bence, Barczi Dávid, Bolla Bendegúz Bence, Kiss Máté. Cserék: Macher Dávid, Madarász Márk, Novák Csanád Ákos, Gajdos Zsolt, Szabó Patrik, Szépe János, Hudák Martin. Vezetőedző: Dobos Barnabás László
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a ZTE. A vendég csapat kezdte a találkozót.
5'
Szatmári bal oldalról próbálkozott egy beadással, a védők felszabadítottak.
7'
Kocsis Gergő rossz átadását követően csapatunk jöhet kirúgással.
10'
Szatmári adott be baloldalról a rövid sarok felé, de a védők szögletre tisztáztak.
12'
Viczián bedobása után Mészáros a hosszú oldalon centikkel maradt le a lehetőségről.
16'
Grumic kapott labdát a tizenhatoson belül, lefordult a védőjéről és 12 méterről lőtt, azonban a kaput nem találta el.
18'
Bobál Gergely
20'
Király baloldali szöglete után, Zöldesinek kellett kiöklöznie a labdát.
26'
Egy újabb hazai támadás a baloldalon, a beadás után Urbint lesen állította meg a játékvezető.
29'
Mezei 17 méterről, a kapuval szemben lövésre vállalkozott, a próbálkozást Zöldesi látványos mozdulattal hárította.
31'
Barczi Dávid ívelt a kapu elé, Ribánszki azonban begyűjtötte a labdát a támadók elől.
32'
Szélpál Norbert
33'
Kiss Máté jobboldali szabadrúgása után Bedi érkezett a rövid saroknál, de fejese a kapu fölé szállt.
41'
Szatmárit szöktették a szélen, ígéretes beadása azonban nem talált embert.
42'
Babati kapott egy nagyszerű kiugratást, a vendégek támadója higgadtan gurította el a labdát a bal alsó sarokba.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Nagy Sándor helyett Hursán György a pályán.
47'
Vólent jobboldali beadása után Hursán érkezett és az ötösről a kapu mellé lőtt.
48'
Kiss Máté 18 méterről lőhetett, de próbálkozása nem volt veszélyes, a labda a kapu felett hagyta el a játékteret.
52'
Király beadása után Viczián elé csorgott le a labda, ballal lőtt, de a jobb a kapufa mellett hagyta el a laszti a játékteret.
53'
Jobboldali vendég akció után, Babati érkezett középen, de 8 méterről mellé fejelt.
57'
Babati Benjamin duplázott.
58'
Vólent helyett Gránicz folytatja.
62'
Szatmári futott lesre.
67'
Lustyik folytatja Király helyett.
70'
Lustyik Levente
75'
Bolla Bendegúz
80'
Szatmári István 20 méterről a kapu fölé lőtt.
83'
Barczi helyett Novák a pályán.
85'
Urbin fordult kapura a tizenhatos vonalán, a jobb sarokra tartó lövést Zöldesi magabiztosan fogta meg.