Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Vasas FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Uram János, Mészáros Márk, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Szalai Dániel, Király Patrik, Hursán György, Babinyecz Balázs, Bora György, Paudits Patrik. Cserék: Czinanó Antal Áron, Gránicz Patrik, Máris Dominik, Kovács Ádám Tibor, Hodonicki Márk, Lászik Milán, Oláh László Dávid. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Jova Levente, Litauszki Róbert, Szatmári Lóránd, Hidi M. Sándor, Viczián Ádám, Terbe Botond, Balajti Ádám, Silye Erik, Radó András, Pekár László, Tóth Bence. Cserék: Ivan Rados, Kalmár Olivér, Birtalan Botond, Köböl Krisztián Milán, Hinora Kristóf, Kleisz Márk, Csató Martin.
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, piros-kék szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
3'
Hursán remek csel után indította Pauditsot, aki egy kissé elszöktette magát és az alapvonalról már csak Jovába tudta rúgni a labdát.
3'
Válaszként egy gyors bal oldali támadás után a beívelt labdát Balajti ollózta a kapu mellé.
10'
Újra a bal szélen szőtte a Vasas a támadást, a labdát azonban Babinyecz oldalon kívülre vágta.
13'
Ígéretes hazai támadás bontakozott ki a jobboldalon, de Paudits beadását Jova magabiztosan lehúzta.
14'
Pekár célozta meg a hazai kaput, de Uram magabiztosan hárított.
15'
Pantovic kapura tartó lövését ölelte magához a vendégek kapusa.
19'
Szatmári irányította a kapu felé a labdát, 20 méteres lövését Uram fogta meg.
21'
Pekár emelt 19 méterről kapura, Uram Jánosnak csemege volt.
23'
Király lőtt kapásból, a védő lábáról került szögletre a labda.
24'
Szabó lőtt távolról, Javának kellett a kapu fölé öklöznie.
25'
Hursán került a földre véleményes körülmények között, az ítélet egészségügyi szünet.
28'
Uram ütközött egy vendég támadóval, a vendégcsapat szabadrúgáshoz jutott.
30'
Uram János
30'
A szabadrúgást Radó tekerte a kapu fölé.
33'
Babinyecz szerelt a tizenhatoson belül.
34'
Pekár szöglete után kifelé szabadrúgás következik.
35'
Egy kapu elé tett labda Szalai lábáról került szerencsétlenül a kapunkba.
36'
Paudits volt lesen.
39'
Hursán került a földre.
40'
Balajti Ádám
44'
Paudits góljával egyenlített csapatunk.
45'
A játékvezető 2 percet hosszabbít.
45'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
48'
Paudits Hursán összjáték után Lukács került helyzetbe, sajnos lesen.
50'
Hursán forintos labdája ismét Lukács elé került, aki azonban már csak a kapusba tudta rúgni.
51'
Két játékszer volt a pályán, így játékvezetői labdával folytatódhat a meccs.
52'
Pantovic lopta a távolságot, majd tüzelt, de a labda elakadt egy védőben.
53'
Babinyecz ütközött, fel kellett támogatni.
58'
Kovács folytatja Hursán helyett.
60'
Csató Martin lép pályára Viczián helyett.
61'
A vendég szabadrúgás Uram kezében halt el.
61'
Máris folytatja Szabó helyett.
67'
Király blokkolt egy lövést.
67'
Egészségügyi szünet
72'
király szabadrúgását Pantovic tette a kapu elé, Lukács azonban már nem érhette el.
73'
Terbét váltja Hinora.
73'
Pantovic tette Király elé a labdát, sajnos lecsúszott a lábáról.
76'
Oláh folytatja Paudits helyett.
79'
Balajti Birtalan csere.
79'
Birtalan lövését védte Uram.
81'
Oláh lőtt 25 méterről, kicsit fölé-mellé.
82'
Lukács került a földre a tizenhatoson belül, nincs büntető.
84'
Oláh forgolódott, majd lőtt, a labda azonban Jova kapus kezében kötött ki.
85'
Uram bravúrral mentett.
86'
Nikola Pantovic
88'
Pantovic tartotta remekül a labdát, átadása jó helyzetben találta Márist, azonban a védők felszabadítottak.