Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Vasas FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Ribánszki László, Mezei Szabolcs, Mészáros Márk, Szatmári István, Urbin Péter, Szalai Dániel, Ilyés Tamás, Király Patrik, Babinyecz Balázs, Viczián Ádám, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Zahorán Balázs, Dávid Zoltán Gergő, Nagy Sándor, Hursán György, Vólent Roland, Sinanovic Sinan. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Bősz Levente, Szilágyi Zoltán, Birtalan Botond, Szivacski Donát, Kovács Milán, Hajdú Ádám, Lakatos Csaba, Murka Benedek, Borbély Bálint, Szatmári Lóránd, Tóth Bence . Cserék: Bese Balázs, Talabér Attila, Kelemen Dávid, Hrepka Ádám, Bévárdi Zsombor, Király Botond, Rétyi Róbert. Vezetőedző: Szanyó Károly
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a Vasas. A vendég csapat kezdte a találkozót.
6'
Egy jobboldali bedobás után, Szatmári Lóránd látványos ollózással próbálkozott, de Ribánszki kiütötte a labdát.
10'
Egy kis szöglet után, Murka került lövőhelyzetbe, 12 méterről a rövid sarkot célozta meg, de Ribánszki ezúttal is hárított.
15'
A Vasas együttese tizenegyeshez jutott, Birtalan értékesítette.
15'
Mészáros Márk.
18'
Egy szép szöglet variáció után, Urbin a kapuba kanalazta a lasztit.
25'
Szatmári István baloldali elfutás után adott be középre, a labdát a kilépő Bősz kapus szerezte meg.
26'
Szalai indult meg a jobboldalon,beadására Urbin érkezett, de lövése a kapu fölé szállt.
30'
Szatmári Lóránd 30 méterről ívelt középre egy szabadrúgást, Lakatos Csaba érkezett rá, de a kapu mellé fejelt.
38'
Szivacski ugrott ki a jobb oldalon, Ribánszki kivetődve a kapujából hárított.
42'
Szatmári István 28 méteres szabadrúgása centikkel kerülte el a vendég kaput.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Urbin újabb találatával vezet csapatunk.
51'
Borbély 24 méteres szabadrúgását Ribánszki védte a jobb alsó saroknál.
51'
A szöglet után Hajdú Ádám 12 méterről lőtt, Ribánszki a kapufára tolta a labdát.
55'
Viczián Ádám
55'
Ilyés Tamás helyett Zahorán Balázs a pályán.
61'
Újra Hajdú került lövő helyzetbe, a bal alsó sarkot célozta meg, Ribánszki ezúttal is résen volt.
68'
Mindkét edző cserél, nálunk Vólent lép pályára Urbin helyett, míg a Vasasnál Király Botond folytatja Szatmári Lóránd helyén.