Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Vác FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Uram János, Farkas Márk, Nagy Sándor, Nikola Pantovic, Váradi Ádám, Szalai Dániel, Király Patrik, Babinyecz Balázs, Kovács Ádám Tibor, Lukács Raymond Barna, Oláh László Dávid. Cserék: Rybánszki László, Dávid Zoltán Gergő, Gránicz Patrik, Lustyik Levente, Faragó Tomás, Ilyés Tamás, Polényi Gábor. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Halasi Péter, Juhász György, Kasza Balázs Ákos, Dulló Martin, Szűcs Kristóf, Szalánszki Gergő, Bonivárt Erik, Géringer László, Sárosi Soma, Torda Patrik, Zámbó Dániel. Cserék: Bajkán Balázs Norbert, Márkus Martin, Kakuk Erik Viktor, Magos Mátyás, Bartos Julián, Hajnal Balázs, Tóth Dominik Bence. Edző: Burzi Attila
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A váci csapat kezdte a találkozót.
3'
Kasza Balázs
4'
Kovács Ádám tizenegyesét Halasi Péter védte.
8'
Szűcs Kristóf fejesét Uram védte.
13'
Szalai futott el a jobb oldalon, Pantovic beadásra érkezett, de egy váci védő megakadályozta a lövést.
15'
Király lőtt 28 méterről, a váci kapusnak vetődnie kellett.
16'
Szűcs 20 méterről lőtt, a labda kevéssel kerülte el a csabai kaput.
19'
Pantovic szöglete után Szalai fejelt a felső lécre.
23'
Szalánszki Gergő
37'
Szűcs mintegy 19 méterről lőtt, a labda nem sokkal ment a jobb kapufa mellé.
38'
Farkas Márk
41'
Szalai indítása után Lukács pontatlanul adott középre.
44'
Vendég szöglet után Kasza fejelt, a bal kapufa mellé.
45'
Géringer László
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Sárosi helyett Tóth Dominik folytatja.
46'
Kovács helyén Gránicz folytatja.
48'
Pantovic mintegy 29 méterről kapura csavarta, de Halasinak nem kellett védenie.
58'
Pantovic Faragót kereste a beadással, de szöglet lett belőle.
63'
Lukács egy egyéni akció végén ballal lőtt, a labda nem sokkal kerülte el a vendég kaput.
66'
Gránicz lőtt éles szögből, de csak az oldalhálót találta el.
67'
Dulló Martin
68'
Király szöglete után, Lukács fejelt nem sokkal a kapu fölé.
70'
Csabai tűzijáték a váci kapu előtt, de nem sikerül a hálóba gyötörni a labdát.
70'
Magos Mátyás váltja Torda Patrikot.
74'
Juhász György
75'
Bartos Julián folytatja Géringer helyett.
76'
Gránicz lőtt kapura, de mellé ment.
79'
A 79. percben a hazai közönség tapssal méltatta a 79. életévében elhunyt legendánkat, Baukó Andrástl
80'
Oláh került ajtó-ablak helyzetbe, de a mai napon úgy látszik, hogy be vagyunk oltva a gól ellen.
83'
Pantovic szöglete után Váradi bombázta rá a kipattanót, jó kis próbálkozás volt.