Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Puskás Akadémia FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 5 másodperc.

Magyar Kupa 2019/2020. 9. forduló 1. mérkőzés

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Nagy Sándor, Lustyik Levente, Gránicz Patrik, Faragó Tomás, Tóth Dániel, Máris Dominik, Babinyecz Balázs, Pilán Márkó, Polényi Gábor. Cserék: Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Nikola Pantovic, Ilyés Tamás, Király Patrik, Oláh László Dávid, Gréczi Márton Péter. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Hegedűs Lajos, Meissner Thomas Adolf, Urblík Jozef, Slagveer Luciano, Plsek Jakub, Vanecek David, Huszti András, Hadziev Galabov Kamen, Knezevic Josip, Gyurcsó Ádám, Deutsch László. Cserék: Tóth Balázs, Mebrahtu Golgol Tedros, Sós Bence, Radics Márton, Szolnoki Roland, Nagy Zsolt, Varga József. Vezetőedző: Hornyák Zsolt
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
3'
Slagveer lőtt 16 méterről, de próbálkozása elkerülte a csabai kapu jobb felső sarkát.
5'
Gránicz szabadrúgása után Faragó fejelte le a labdát, Tóth elől azonban mentett egy felcsúti védő.
8'
Egy vendég szöglet után Ribánszki ütötte ki a labdát, a lepattanót Knezevic lőtte fölé.
13'
Gránicz éles szögből végzett el szabadrúgást, kissé váratlanul kapura lőtt, a labda nem sokkal ment a kapu mellé.
14'
Knezevic lőtt laposan mintegy 24 méterről, Ribánszki könnyedén védett.
16'
Vanecek fejelt kapura, Ribánszki biztosan védett.
21'
Gyurcsó került nagy helyzetbe, az ötös sarkáról lőtt, de Ribánszki a helyén volt
22'
Vanecek góljával vezetnek a vendégek.
22'
Nagy Sándor
25'
Polényi Gábor
27'
Felcsúti szöglet után, Nagy Sándor mentett fejjel, a labda nem sokkal ment a kapu fölé.
29'
Tóth Dániel
34'
Slagveer Luciano góljával a vendégek megduplázták előnyüket.
40'
Jakub Plsek
45'
0-2
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Gránicz helyett Oláh László.
46'
Knezevic helyett Varga József
47'
Egy vendég szöglet után Urblík fejelt, Ribánszki bravúrral védett a jobb alsó saroknál.
49'
Egy jobboldali beadás után Vanecek érkezett középen, a rövidre sarokra tartó lövést Ribánszki védte.
53'
Varga József
54'
Faragó jobboldali beadását, a rövid saroknál Hegedűs fogta.
57'
Slagveer 20 méteres lövését Ribánszki könnyedén fogta.
60'
Gréczi folytatja Máris helyett.
60'
Sós Bence lép pályára Gyurcsó helyett.
62'
Varga lőtt mintegy 20 méterről, Ribánszki biztosan védett.
65'
Urblík 18 méterről próbálkozott, Ribánszki a mezőnybe ütötte a labdát.
68'
Faragó ment el a jobb oldalon, középen Lustyik érkezett, aki 16 méterről fölé lőtt.
69'
Tóth Dániel helyett Nikola Pantovic a pályán.
74'
Egy veszélyesen érkező beadást Faragó fejelt a kapu felé, de nem változott az eredmény.
75'
Pilán Márkónak tartott osztályfőnökit a spori.
77'
Nagy Sándor szabadított fel szorult helyzetünkből.
77'
Urblík lőtt, kicsivel kerülte csak el a kaput.
78'
Vanacek juttatott hálóba fejjel egy szögletet.
82'
Pantovic harcolta be magát a tizenhatoson belülre, majd lőtt. Nem sokkal kerülte el a vendég kaput.