Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szolnoki MÁV FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 5 másodperc.

Uram János, Szalai Dániel, Farkas Márk, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Király Patrik, Anton Bidzilya, Kovács Ádám Tibor, Gréczi Márton Péter, Nikola Pantovic, Lukács Raymond. Cserék: Ribánszki László, Polényi Gábor, Máris Dominik, Burai Erik, Váradi Ádám, Faragó Tomás, Pilán Márkó. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Molnár-Farkas Tamás, Rokszin Ádám, Csirmaz István, Vólent Roland, Berdó Péter, Szabó Péter, Albert Ádám, Kotula Máté, Szabó Richárd, Papp Szilárd, Földi Marcell. Cserék: Csáki Kálmán, Annus Árpád, Novák Csanád, Sitku László. Vezetőedző: Csábi József
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, kék-fekete szerelésben a vendég csapat. A Szolnok kezdte a találkozót.
9'
Egy hazai támadás után Lukács Raymond esett el a tizenhatoson belül, a játékvezető sípja néma maradt.
13'
Király Patrik tökéletes beadása után Mészáros kapásból rúgott lövése sajnos kapu fölé ment.
20'
Egy vendég támadás után Vólent Roland góljával 0-1.
25'
Mészáros lövése a felső lécet találta.
26'
Farkas Márk
29'
Szalai próbált helyzetbe kerülni, de a védők lefülelték szándékát, így nem jutott el hozzá a labda.
31'
Bidzilya kárára szabálytalankodtak a szolnokiak.
31'
Papp Szilárd
32'
Pantovic beívelését Lukács fejelte kapura, Molnár-Farkas kapus bravúrral védett. Nagy helyzet volt.
33'
Albert szögletét probléma nélkül kivágták a csabai védők.
34'
Rokszin lőtt kapura, mellé-fölé. Valaki beleért, így szöglet lett belőle, miután sikerült felszabadítani.