Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Kazincbarcika

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Uram János, Farkas Márk, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Nikola Pantovic, Tóth Dániel, Szalai Dániel, Babinyecz Balázs, Kovács Ádám Tibor, Polényi Gábor, Gréczi Márton Péter. Cserék: Ribánszki László, Zahorán Balázs, Váradi Ádám, Ilyés Tamás, Pilán Márkó, Kasik Ákos, Burai Erik Csaba. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Horváth László, Lukács Raymond Barna, Heil Valter, Oldal Tibor, Berki István, Iszák Dominik, Krausz Raul Zorán, Oltean Sergiu Adrián, Géringer Tamás, Toma György, Farkas András. Cserék: Fila Károly, Lakatos Miklós, Kanalos Tony Markos, Kercsó Bence István, Virág Ákos Márk, Fekete Ádám. Megbízott vezetőedző: Dzurják József
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, kék-sárga szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
5'
Pantovic cselezett a barcikai tizenhatos vonalánál, majd éles szögben lőtt, de a kapus biztos kézzel védett.
8'
Tóth Dániel szabálytalansága után a vendég csapat jutott szabadrúgáshoz.
9'
Berki István volt lesen.
11'
Lukács szólója után Uram lépett ki a kapujából és szedte fel a labdát.
15'
A barcikai szabadrúgás elakadt a sorfalon.
19'
Farkas blokkolta a Toma lövését.
20'
Tóth lesen volt.
25'
Berki egy szabadrúgást csavart a kapura, Uramnak kellett védeni.
26'
Toma lőtt kapura mintegy 20 méterről, a labda a kapufa mellett hagyta el a játékteret.
28'
Gréczi lőtt távolról, de lecsúszott.
29'
Furcsa szituáció végén, a játékvezető megadta a vendég találatot, pedig érzésünk szerint Uram a gólvonalról mentett. Lukács Raymond a gólszerző.
36'
Szalai adott be a szélről, de a labdára senki sem érkezett, végül felszabadítottak a védők.
38'
Polényi Gábor.
39'
Oltean rúgta a sorfalba a szabadrúgást.
40'
Szalai Dániel.
41'
Mészáros ívelte üresbe a labdát.
42'
Kovács lőtt kapura, de Horváth védett.
45'
Kézgyanús szituáció a vendég tizenhatoson belül, de elmaradt a büntető.
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
49'
Toma György kapott sárga lapot szimulálásért.
50'
Uram védte Berki lövését.
53'
Szalai kapott jó labdát, de az utolsó csel már nem jött össze.
53'
Berki István
57'
Pantovic irányította külsővel a kapu felé a labdát, szöglet lett belőle.
59'
Toma cselezte be magát a büntető területre, végül sikerült felszabadítani.
61'
Gréczi helyett Váradi a pályán.
65'
Heil Valter
66'
Lukács helyett Fekete a pályán.
66'
Tóth helyett Ilyés folytatja.
74'
Pantovic lőtte középre a labdát, de támadóink mögé érkezett, így oda lett a lehetőség.