Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szentlőrinc

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

2
Szentlőrinc
0
0'
Békéscsaba: Póser Dániel, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond Barna, Váradi Ádám, Mikló Roland, Albert István, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Bora György, Horváth Péter. Cserék: Krnács Richárd, Futó Zsombor, Máris Dominik, Mágocsi Bence, Hodonicki Márk, Farkas Botond Gergő, Szabó Csaba, Zádori Krisztián. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Szentlőrinc: Bese Balázs, Tamás László Hunor, Radosevic Ognjen, László Dávid, Keresztes Bence, Csörgő Raul, Török Kevin, Hursán György, Rétyi Róbert, Kesztyűs Máté, Pintér Ádám. Cserék: Rátkai Zsolt, Alban Taipi, Novák Zsombor, Havas Attila, Kiss-Szemán Péter, Múcska Viktor, Farkas Marcell, Lénárt Gábor, Papp G. Benedek. Vezetőedző: Jeremiás Gergő
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
4'
Egy percen belül kétszer is gólhelyzetbe kerültek a hazaiak, de Bese mindkétszer bravúrosan hárított.
10'
Kényszerű csere a vendégeknél, Csörgő Raul helyett Alban Taipi folytatja.
15'
Egy baloldali bedobás után, először Hursán majd Radosevic próbálkozott lövéssel, de a hazai védők hárítottak.
28'
László Dávid 20 méteres lövése a felső léc fölött hagyta el a játékteret.
35'
Kitl ívelte a vendég védővonal mögé. Lukács kapásból a kapu fölé lőtt.
36'
Az ellentámadás során László Dávid kapu közepébe tartó lövését hárította Póser.
43'
Lukács Raymond
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Horváth Péter - Hodonicki Márk
48'
Pintér ballábas, 20 méteres lövése a kapu mellé szállt.
56'
Kitl 25 méteres szabadrúgását Bese tenyerelte a kapu fölé.
58'
Kitl - Futó, Váradi - Máris és Lukács - Farkas Botond.
62'
László cselezte be magát a tizenhatoson belülre, visszagurított labdáját Radosevic vágta a kapu fölé.
63'
Futó nagy bedobását Albert fejelte egy kevéssel a jobb felső sarok mellé.
64'
Hursán 22 méteres, erős lövése a kapu fölé szállt.
65'
Kesztyűs - Múcska
67'
Keresztes 25 méteres bombája szállt a hazai kapu mellé.
69'
Török száguldott el a balszélen, lövésébe egy hazai védő szögletre mentett.
75'
Radosevic érkezett egy lapos beadásra, perdítése alig ment a hazai kapu fölé.
79'
Hursán szánta el magát lövésre, 20 méteres lapos lövését Póser lábbal hárította.
80'
Pintér lövését Póser védte.
84'
Alban - Kiss-Szemán és László - Novák
86'
Hamed lapos lövését próbálta menteni Keresztes, a lábáról lepördülő labda védhetetlenül csapódott a jobb felső sarokba.