Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szentlőrinc

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Uram János, Farkas Márk, Kitl Miklós, Nikola Pantovic, Máris Dominik, Babinyecz Balázs, Fazekas Lóránt, Kovács Ádám Tibor, Pilán Márkó, Hodonicki Márk, Horváth Péter. Cserék: Czinanó Antal Áron, Krnács Richárd, Pap Szabolcs, Bónus Marcell, Váradi Ádám, Sipaki Patrik Martin, Kasik Ákos, Hursán György. Edző: Tököli Attila
0'
Hajagos Tamás, Fröhlich Roland, Kapronczai Gergely, Hleba Tamás, Harsányi István, Keresztes Bence, Havas Attila, Molnár Róbert, Dulló Martin, Torvund Alexander, Nikic Nemanja. Cserék: Gyalus Csaba, Czuczi Péter, Vajda Roland Attila, Lehoczky Roland Patrik, Nagy Barnabás Szabolcs, Kovács Dávid Szilveszter, Lakusics Milos, Cenaj Drilon. Vezetőedző: Sluka Marián
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila/fehér színű mezben a hazai, piros-fehér szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
6'
Az első percekben a középpályára korlátozódott a játék, ezt bizonyítja a hatodik percben elvégzett szabadrúgásuk is. A vendég együttes nem állt be védekezni.
9'
Formás hazai támadás végén Horváth Péter, egy jó csel után lövő helyzetbe került, rövid felső sarokba tartó lövését Hajagos hárította.
11'
Egy balról beívelt szabadrúgás okozott bonyodalmat a hazai tizenhatoson belül, de Uram végül magabiztosan magához ölelte a labdát.
17'
Egy bal oldali vendég támadás után Farkas Márknak kellett felszabadítani.
20'
Pantovic beadását a vendég védelem szögletre mentette.
21'
Egy előre vágott labda találta jó helyzetben a vendégek csatárát, Torvundot, aki ügyesen kilépett, de lapos lövését Uram szögletre mentette.
26'
A vendég együttes továbbra is támadó szellemben játszi, ezzel az első félóra jó iramú, kiegyenlített játékot hozott.
29'
Nikic lőtt a kapu fölé les helyzetből.
30'
Egy bal oldali beadásra Fröhlich érkezett, és a laposan guruló labdát a hazai léc alá vágta.
36'
Torvund Alexander
37'
Pilán Márkó
37'
Frőhlich Roland
39'
Három tiszta gólhelyzet maradt ki sorozatban a vendég kapu előtt.
45'
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
48'
Szabadrúgáshoz jutott a lila-fehér csapat, a kipattanó labdát Hodonicki lőtte kevéssel a kapu főlé.
54'
Nikic Nemanja góljával a vendégek növelték előnyüket.
62'
Pilán Márkó - Váradi Ádám
63'
68'
Egy gyors ellentámadás után Pantovic hozta helyzetbe Horváthot, akinek lövését lábbal hárította Hajagos.
69'
Harsányi István - Nagy Barnabás
72'
Torvund Alexender - Cenaj Drilon
72'
Pantovic cselezte be magát az ellenfél kapuja elé, de éles szögből leadott lövése az oldalhálóban kötött ki.