Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Kolorcity Kazincbarcika SC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Nagy Sándor, Kitl Miklós, Pantovic Nikola, Máris Domink, Király Patrik, Hursán György, Hodonicki Márk, Lukács Raymond Barna, Bora György. Cserék: Uram János, Gránicz Patrik, Mészáros Márk, Váradi Ádám, Babinyecz Balázs, Anton Bidzilya, Horváth Péter. Vezetőedző: Preisinger Sándor
0'
Horváth László, Fótyik Dominik, Dávid Zoltán Gergő, Oldal Tibor, Majzik Adrián, Tóth László, Oltean Sergiu Adrián, Tóth Borisz Alexander, Mikló Roland, Toma György, Farkas András. Cserék: Szemerédi Norbert József, Németh Tamás, Kovác Alan, Bereczki Dániel, Borbély Bálint, Kelemen Marko, Iszák Dominik. Vezetőedző: Vitelki Zoltán
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
7'
Máris labdájával Lukács került remek helyzetbe, lapos lövését Horváth hárította.
9'
Lukács ápolása után folytatódik a mérkőzés.
11'
Vendég szabadrúgás után szöglettel folytatódik a játék.
12'
Az újabb szöglet után Oltean fejelt a csabai kapuba.
13'
Véleményes ítéletek a barcikai kapunál, szabadrúgás kifelé.
17'
Sorozatos védelmi hibák után Bajzik lőtt a jobb alsóba.
20'
Majzik ívelt középre, Tóth fejelt a kapu fölé.
21'
Lukács második ziccere maradt ki, Horváth kapus a helyén volt.
25'
Király beívelését Horváth szedte le.
27'
Hodonicki próbálkozott távolról, jócskán mellé ment.
28'
Nagy Sándor lőtt kapásból egy kipattanó labdát, kicsit mellé ment a löket.
30'
Kitl labdavesztése után majdnem ráfaragtunk.
30'
Király szögletét követően újabb sarokrúgás, majd szabadrúgás kifelé.
35'
Barcikai szabadrúgást követően lesre futottak a vendég támadók.
36'
Máris volt lesen.
37'
Királyt figyelmeztette szóban a játékvezető, szabadrúgás kifelé.
39'
Nagy beívelése után szabadrúgás a vendégeknek.
41'
Király beívelése után Nagy már nem tudta megmenteni a labdát, kirúgás a vendégeknek.
45'
Nagy beadását Lukács egy félfordulat után, laposan a bal alsó sarokba lőtte.
45'
1-2
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Kitl-Mészáros és Lukács-Gránicz
48'
Pantovic lábáról levették a labdát, jöhetnek a vendégek.
49'
Formás adogatás után Gránicz lőtt, kicsit mellé-fölé, szöglet lett belőle.
54'
Nagy-Horváth
54'
Pantovic szöglete után bedobással jöhetünk.
57'
Egy jobboldali beadást követően Mészáros elé került a labda, aki kapásból fölé lőtt.
60'
Vendég szöglet után hazai kirúgás.
61'
Máris előtt nyílt üres terület, Grániczhoz passzolt, aki ballal fölé durrantott.
64'
Horváth-Máris összjáték után felszabadítottak a védők.
69'
Oldal Tibor
69'
Preisinger Sándor
69'
Kovács érkezett, Tóth Borisz helyére.
74'
Máris Dominik
75'
Dávid Zoltán
76'
Pantovic szabadrúgása után nem tudtuk megszerezni a második labdát, kirúgással jöhetnek a vendégek.