Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Nyíregyháza Spartacus FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Nagy Sándor, Kitl Miklós, Pantovic Nikola, Szabó Péter, Hursán György, Hodonicki Márk, Lukács Raymond Barna, Paudits Patrik. Cserék: Krnács Richárd, Gránicz Patrik, Mészáros Márk, Váradi Ádám, Máris Dominik, Anton Bidzilya, Horváth Péter. Szakmai vezető: Pásztor József
0'
Fejér Csongor Béla, Jánvári Gábor, Ötvös Bence, Fodor Ferenc, Farkas Aurél, Papp Máté, Svedyuk Alex Pál, Galambos Ádám, Hamed Yasin, Gyurján Bence, Kalocsai László. Cserék: Fadgyas Tamás László, Kártik Bálint József, Kovács Norbert Imre, Végső Előd Zoltán, Vasilijevic Nikola, Györgyi Arthur. Vezetőedző: Gálhidi György
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
4'
Szabadrúgáshoz jutott a lila-fehér csapat, a beívelt labdát Bora fejelte kevéssel a kapu mellé.
9'
Egy ígéretes nyíregyházi támadás után Szabó ugrott ki kecsegtető helyzetben, de visszagurított labdáját a fehér mezesek szerezték meg.
12'
Pantovic 25 méteres szabadrúgása megpattant a védőkön, a jobb sarokra tartó lövést Fejér még éppen elérte.
20'
Egy lecsorgó labdát Hamed pördített a csabai kapura, Czinanó mentett.
23'
Egészségügyi szünet
28'
paudits lőtt 22 méterről, valaki beleért így szöglet lett belőle.
34'
A vendég próbálkozás Boráról pattant ki a mezőnybe.
37'
Hursán György
45'
Pantovic szerzett meg egy labdát , jó csellel keresztbe ívelte a tizenhatos előtt, a beadást Lukács a jobb felső sarokba fejelte.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Gyurján-Györgyi
49'
Pantovic remek labdával ugratta ki Szabó Pétert, akinek lövésébe az utolsó pillanatban léptek belel a hazai védők.
56'
Galambos kezét kötözték néhány percig, addig tíz emberrel játszottak a vendégek.
58'
Lukács kapott pompás labdát, majd centikkel gurított a kapu mellé. Hatalmas lehetőség volt.
59'
Kitl szerzett labdát, aztán Pantovic hozta Pauditsot helyzetbe, Fejér védett hatalmasat.