Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Soroksár SC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Kitl Miklós, Mészáros Márk, Nikola Pantovic, Szalai Dániel, Hursán György, Hodonicki Márk, Lukács Raymond Barna, Bora György, Paudits Patrik. Cserék: Krnács Richárd, Nagy Sándor, Szabó Péter, Váradi Ádám, Máris Dominik, Babinyecz Balázs, Horváth Péter. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Varga Ádám Gábor, Kópis Norbert, Csernik Kornél Bonifác, Valencsik Dávid, Huszák Tamás, Pászka Lóránd, Gyömbér Gábor, Derekas Zoltán, Gengeliczki Gergő, Korozmán Kevin, Erdélyi László. Cserék: Abu Attila, Orosz Márk, Gárdos András, Magyari Szilárd, Lovrencsics Balázs, Tóth Dominik Bence, Takács Zsolt Zsombor. Vezetőedző: Lipcsei Péter
0'
Villámgyors hazai támadást láthattak a nézők, melynek végén Pantovic lövése centikkel suhant el a jobb kapu mellett.
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér-fekete szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
3'
Egy tértölelő átadással Lukács iramodott meg, de az utolsó pillanatban Korozmán utolérte és felszabadított.
6'
Egy baloldali vendég támadást követően Bora szabadított fel.
8'
Lukács Paudits összjáték után felszabadítottak a vendeégek.
9'
Egy soroksári lövésbe Bora lépett bele.
10'
Pantovic volt szabálytalan.
12'
Erdélyit kellett ápolni.
14'
Czinanó jött a labdáért, Korozmánnal ütközött, aki szimulálásért sárga lapot kapott.
16'
Hodoniczki szerzett labdát, élesen középre adott de Paudits elől Varga szerezte meg a labdát.
17'
Mészáros ment el a bal szélen, beívelt labdáját Varga magabiztosan lehúzta.
21'
Pantovic remek cselekkel játszotta tisztára magát, átadását Hodoniczki egyből középre lőtte, de a védelem felszabadított.
22'
Gyömbér szánta el lövésre magát mintegy 30 méterre a kaputól, Czinanó nyújtózkodott, de nem kellett közbeavatkoznia.
24'
Pantovic játszotta tisztára magát a bal oldalon, 10 méterről a kapura csavarta a labdát, de lapos lövését Varga védte.
26'
Hodonicki Márk
29'
Paudits átadása után Hodoniczki bombázott, Varga tornázta a kapu fölé.
30'
Pantovic szögletét Lukács fejelte a kapu mellé.
31'
Derekas lövése jócskán a kapu fölé szállt.
33'
Egy vendég kontra után Bora hozta ki gyönyörűen a labdát.
35'
Lukács-Pantovic összjáték után egy soroksári védő lábában akadt el a löket.
39'
Egy soroksári szögletre Czinanó feküdt rá.
40'
Lukács esett el véleményes körülmények között a tizenhatoson belül.
41'
Pantovic tologatta a labdát, majd lőtte a kapu bal oldalába.
43'
Pantovic lépett ki, majd telibe találta a felső lécet.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
47'
Egy kemény belépő után Hursánt kellett ápolni.
48'
Soroksári adogatást követően Pászka irányította a kapu felé a labdát, de szöglet lett belőle.
49'
A sarokrúgást követően Czinanó védett bravúrral.
51'
Egy vendég kapura lövést kövezően ismét a csabai kapus remekelt.
52'
Kitl tört be a vendég kapu elé, de szerelték a védők.
54'
Pantovic visszaadását Hodoniczki lőtte a kapu fölé.
55'
Huszák Tamás
55'
Kitl helyett Szabó Péter a pályán
56'
Mészáros Márk
58'
Orosz lép pályára Huszák helyett.
60'
Lukács adott forintos labdát Pauditsnak, aki szorongatott helyzetében mellé gurította a labdát.
61'
Paudits-Máris
62'
Előbb Szabó, majd Lukács előtt adódott lehetőség.
63'
Lukács Raymond
63'
Erdélyi-Lovrencsics.
65'
Egy védelmi megingást követően Lovrencsics fejelt a hálóba.
66'
Máris az alapvonalról lőtte vissza a labdát, Lukács a kapuba pörgetett, de a játékvezető nem adta meg a találatot.
71'
Máris szaladt el, majd lőtt kapura, de telibe találta a védőt.
72'
Máris ütközött Varga kapussal, előbbi a gyepen maradt.
73'
Hursán került összetűzésbe Derekassal, a játékvezető mindkettőt szóban figyelmeztette.
74'
Derekas harcolt ki pontrúgást.
75'
Pászka beívelését Szalai fejelte ki.
76'
Csernik-Magyari
77'
Hursán lőtt a kapu fölé.
79'
Lukács-Horváth
79'
Derekas lőtt kicsivel mellé.
86'
Derekas célozta meg a hazai kaput, középre tartó lövését Czinanó fogta meg.
87'
Szalait még mindig ápolják percek óta tíz emberrel játszunk.
87'
Lovrencsics bólintott, szerencsére a kapu fölé.
88'
Ismét Lovrencsics fejelt, ezúttal a kapu mellé.
89'
Czinanó jött jól a labdáért.
90'
Szalai bedobását követően ismét egy büntetőgyanús szituáció.
90'
3 perc a hosszabbítás.