Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Szeged-Csanád Grosics Akadémia

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Krnács Richárd, Nagy Sándor, Lukács Raymond Barna, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Albert István, Varga Szabolcs, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor, Paudits Patrik. Cserék: Winter Dániel, Farkas Márk, Kitl Miklós, Gránicz Patrik, Borbély Bence Boldizsár, Máris Dominik, Ilyés Tamás, Kovács Ádám Tibor, Sipaki Patrik Martin. Vezetőedző: Preisinger Sándor
0'
Molnár-Farkas Tamás, Ódor Máté, Tóth Gábor, Germán Tamás, Gajdos Zsolt, Temesvári Attila, Mohl Dávid, Simon Ádám, Kovács Milán, Gréczi Márton Péter, Dobronoky Viktor. Cserék: Bitó Martin, Farkas Aurél, Murár András, Dobos Áron, Ásványi Balázs, Kővári Róbert, Lestyán Lionel, Kóródi Nándor, Jammeh Haruna. Vezetőedző: Dragan Vukmir
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A vendégek kezdték a találkozót.
3'
Mikló éles beadása találta Lukácsot nagy helyzetben, de az ötösről leadott lövése a kapu fölé perdült.
7'
Albert István
8'
Gajdos Zsolt
9'
Gréczi 20 méteres lövése csattant a hazai kapufán.
13'
Nagy Sándor 30 méteres kapáslövése a kapu fölött szállt el.
18'
Egy gyors baloldali támadás után Varga beadását Paudits a védőktől szorongatva a jobb kapufa mellé lőtt.
22'
Simon Ádám
24'
Kovács Milán lőtt 22 méterről, lapos lövését Krnács magabiztosan hárította.
29'
Horváth robogott el a jobb szélen, lapos lövése alig kerülte el a szegedi kaput.
34'
Paudits Patrik
37'
Paudits ápolása miatt áll a játék.
45'
A játékvezető 3 percet hosszabbít.
45'
Nagy beadása suhant el több csabai láb előtt is, a szegedi kapu közvetlen előterében.
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Gránicz - Paudits
49'
Dobronoky szabadrúgását Temesvári kanalazta a csabai kapu mellé.
50'
Gránicz lőtt kapura, Molnár-Farkas védte.
52'
Germán 20 méteres szabadrúgását Krnács magabiztosan hárította.
53'
Lukács Raymond
56'
Máris - Lukács
57'
Gréczi lőtt élesen kapura, a bevetődő védő lábáról veszélyesen pördült a vonalon túlra a labda.
58'
Krnács kapus és Temesvári ütközött a tizenhatoson belül, mindkettőt ápolni kellett és a játékvezető büntetőz ítélt.