Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – MTK Budapest

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Uram János, Zahorán Balázs, Farkas Márk, Nagy Sándor, Faragó Tomás, Máris Dominik, Szalai Dániel, Király Patrik, Kovács Ádám Tibor, Szélpál Norbert, Nikola Pantovic. Cserék: Ribánszki László, Burai Erik Csaba, Károly Bálint, Mészáros Márk, Tóth Dániel, Babinyecz Balázs, Pusztai András. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Bese Balázs, Varju Benedek, Nagy Zsombor, Szatmári István, Mezei Szabolcs, Bognár István, Vass Patrik Ádám, Kata Mihály, Katona Máté, Pintér Ádám József, Lencse László. Cserék: Somodi Bence Máté, Schön Szabolcs Gergő, Szerencsi Miklós, Zuigéber Ákos Lajos, Simon András, Fülöp Noel, Palincsár Martin. Vezetőedző: Michael Boris
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendégek. A vendég csapat kezdte a találkozót.
1'
Faragó Tomás
6'
Máris révén indult el egy veszélyesnek tűnő hazai kontra, a beadás előtt azonban ő szabálytalankodott, ezért szabadrúgás lett kifelé.
8'
Máris baloldali beadása után Király lövését blokkolta egy vendég védő.
9'
Rögtön indult egy MTK ellentámadás, amelynek végén Szatmári került ziccerbe, de Uram védett.
11'
Mezei Szabolcs
15'
Lencse László
21'
Szalai Dániel
26'
Pantovic lépett meg a baloldalon, éles szögből leadott lövése azonban nem találta el a kaput.
29'
Jó csabai akció végén esett el a tizenhatoson belül, de a játékvezető sípja néma maradt.
33'
Nagy Sándor mintegy 22 méterről próbálkozott lövéssel, de a laszti elkerülte a kaput.
35'
Pantovic beadása után Szalai fejelt, formás akció volt.
35'
Kovács Ádám gondolt egyet és eleresztett egy löketet, amely a kapu bal alsó sarkában kötött ki. Hatalmas gól volt.
43'
Mezei lőtt 18 méterről a csabai kapu fölé.
44'
Szép csabai akció végén Pantovic került lövő helyzetbe, de a kaput nem találta el.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
2-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Szatmáti helyett Simon András a pályán.
47'
Pantovic szabadrúgása után Szélpál fejelt, Bese azonban kitolta a labdát jobb felső sarok elől.