A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Uram János, Farkas Márk, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Faragó Tomás, Szalai Dániel, Király Patrik, Kovács Ádám Tibor, Pilán Márkó, Szélpál Norbert, Bidzilya Anton. Cserék: Czinanó Antal Áron, Zahorán Balázs, Máris Dominik, Babinyecz Balázs, Pusztai András, Nikola Pantovic, Gréczi Márton Péter. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Vasas: Szmola Bálint Gábor, Szivacski Donát, Szilágyi Zoltán, Tóth Bence, Birtalan Botond, Szatmári Lóránd, Kovács Milán, Király Botond, Hinora Kristóf, Lakatos Csaba, Balajti Ádám. Cserék: Ivan Rados, Daróczi Zoltán, Hajdú Ádám, Gál Mátyás, Rétyi Róbert, Viczián Ádám, Terbe Botond. Vezetőedző: Szanyó Károly
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendégek. A hazai csapat kezdte a találkozót.
1'
A Vasas kezdett aktívabban, Birtalan pörgetését Uram fogta meg.
4'
Király beadása után Kovács tűnt el a tizenhatoson belül,. de a játékvezető sípja néma maradt.,
9'
Jobboldali beadást követően, Király Botond fejelt nem sokkal a kapu fölé ment.
10'
Bidzilya góljával vezet csapatunk.
23'
Hinora lőtt mintegy 22 méterről, Uram János magabiztosan védett.
24'
Király jobboldali beadását fogta meg Szmola.
25'
Ivószünet
30'
Egy kapu előtti kavaródás vége vendég szabadrúgáshoz vezetett.
34'
Nagy Sándor 23 méteres lövése kevéssel szállt a kapu fölé.
36'
A Vasas tizennyolc méterről elvégzett szabadrúgás kombinációját sikeresen hatástalanítottuk.
45'
Hinora lőtt mintegy 24 méterről, Uram János magabiztosan védett.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
48'
Szabadrúgáshoz jutott a vendég csapat, melyet körülbelül 26 méterről végezhetnek el. A kapura lőtt labdát Uram öklözte ki.
54'
Bidzilya helyett Máris a pályán.
56'
Kovács Milán 22 méterről lőtt, a kapu fölé.
57'
Kovács Ádám saját tizenhatosunkon belül szerelt, szabadrúgás kifelé.
59'
Szivacski jobb oldali beadását magabiztosan fogta Uram.
63'
Kovács Ádám helyett Pantovic a pályán.
64'
Daróczi folytatja Király Botond helyett.
65'
Pilánt váltja Gréczi Márton.
66'
Lakatos Csaba
69'
Faragó Tomás
70'
Ivószünet
71'
Lakatos Csabát váltja Hajdú Ádám.
72'
Szivacski Dónát
72'
Egy gyors csabai akció végén Pantovic került nagy helyzetbe, de két vendég védő is mentett becsúszva.