A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Uram János, Nagy Sándor, Mészáros Márk, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Szabó Péter, Szalai Dániel, Hursán György, Babinyecz Balázs, Bora György, Paudits Patrik. Cserék: Czinanó Antal Áron, Varga Zoltán, Máris Dominik, Hodonicki Márk, Lászik Milán, Anton Bidzilya, Horváth Péter. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Pogacsics Krisztián, Szabó Alex, Vachtler Csaba, Nagy János Patrik, Hadaró Valentin, Erdei Carlo Alex, Szakály Attila, Szabó Bálint, Varjas Zoltán, Ur László, Balázs Zsolt. Cserék: Bonnyai Márk, Godzsajev-Telmán Rabil Ogli, Borbély Ákos, Tratnyek Dániel, Andric Nemanja, Földi Botond, Nagy Tamás. Vezetőedző: Waltner Róbert
0'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, fekete szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
8'
Már két jó megmozdulással magát észrevéttető Balázs Zsolt a kapu előtti kavaródást kihasználva négy méterről a bal alsó sarokba pöccintette a labdát.
10'
A vendég együttes majdnem megszerezte második gólját, Varjas lövése kipattant a kapufáról.
11'
Egyenlíthetett volna a hazai csapat, de Mészáros éles beadásáról Lukács centiméterekkel bár, de lemaradt.
13'
Szabó Péter
16'
A hazai védelem nagyot hibázott, így Balázs Zsolt megszerezte második gólját.
17'
Lukács került ajtó-ablak helyzetbe, Pogacsics mentett bravúrral.
25'
Egyelőre a vendégek birtokolják többet a labdát.
25'
Egy gyors kontra után Szabó próbálta betenni a labdát, de mentettek a védők.
28'
Egy pontatlan indítás után bedobással jöhetnek a vendégek.
32'
Pantovic szabadrúgását Szalai nem érhette el.
32'
Balázs Zsolt maradt lesen.
34'
Varjas Zoltán
35'
Erdei Carlo Alex szabálytalankodott Szabóval szemben.
37'
Paudits fejese a kapuban kötött ki, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.
39'
Hadaró lőtt távolról, jócskán fölé ment.
41'
Balázs került ismét leshelyzetbe.
42'
Szalait rántották le, Hadaró kapott cédulát.
43'
Pantovic szabadrúgását Mészáros továbbította a kapu felé, szöglet lett belőle.
44'
Hursán fejese találta telibe a kapufát.
45'
0-2
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Jól kezdődött a második félidő, Hursán több jó csel után Pantovichoz játszott, akinek beadását Lukács egy bravúros mozdulattal próbálta a kapuba gurítani, de eredménytelenül.
48'
Pantovic verekedte be magát a tizenhatoson belülre, de lövésébe a vendég védőknek sikerült belelépniük.
51'
Paudits lőtte ki a kapufát, hatalmas gólhelyzet volt.
53'
Uram Jánost kellett ápolni, de tudja folytatni
54'
Ur László
56'
Szalai fejelt fölé-mellé.
59'
Hatalmas nyomás alatt a Kaposvár, gyakorlatilag át sem tudnak jönni a térfélen.
60'
Szabó Alex
60'
Hursán büntetőből szépített.
65'
Szabó Alex megkapta második sárga lapját, ezzel a kiállítás sorsára jutott.
65'
Erdei helyett Nagy Tamás érkezett.
66'
Pantovic szabadrúgása akadt el a sorfalban.
68'
Paudits beadását Pogacsics kapus húzta le.
70'
Pantovic cicázott, szöglet lett belőle.
71'
A vendégek vezetőedzője kapott sárga lapot a sorozatos reklamálásokért.
72'
Balázs Zsolt helyett Andric Nemanja a pályán.
73'
Pantovic helyett Máris érkezett.
76'
Nagy János
76'
Kényszerű csere: Uram helyett Czinanó a kapuban.
77'
Babinyecz helyett Hodonicki debütál a másodosztályban.
79'
Mészáros beadása Ur Lászlóról pattant a kapuba.
81'
Hadaró is megkapta második lapját, mert utolsó emberként lerántotta Márist, így kiállítás a sorsa.
82'
Bora György
83'
Szabót Földi Botond váltja.
87'
Hodonicki kapáslövése nem sokkal kerülte el a kaput.
88'
Máris Dominik
89'
A kaposvári kispadról kiállítottak egy stábtagot, mert bedobott egy palackot a pályára.