Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Gyirmót FC Győr

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Uram János, Farkas Márk, Kitl Miklós, Mészáros Márk, Szabó Péter, Máris Dominik, Babinyecz Balázs, Kovács Ádám Tibor, Bora György, Horváth Péter, Paudits Patrik. Cserék: Krnács Richárd, Nagy Sándor, Gránicz Patrik, Nikola Pantovic, Váradi Ádám, Kasik Ákos, Hursán György, Fazekas Lóránt, Lukács Raymond Barna, Oláh László Dávid, Anton Bidzilya. Vezetőedző: Preisinger Sándor
0'
Rusák Edvárd, Vogyicska Bálint, Nagy Patrik, Szatmári István, Széles Imre Antal, Major Martin, Hajdú Ádám, Heffler Norbert, Nagy Kristóf, Vass Ádám, Hudák Dávid. Cserék: Iváncsics Péter, Kiss Barna Máté, Somogyi-Bakos Bence, Orbán Balázs Ákos, Mayer Máté, Ominger Bence. Vezetőedző: Csertői Aurél
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
2'
Az első vendég szabadrúgás, majd sarokrúgás is.
3'
Nagy Patrik szöglete után Uram védett.
4'
Babinyecz Balázst rúgták fel a pálya középső részén.
6'
Szabóval szemben szabálytalankodtak a vendégek.
7'
Az egyik lila mezes lesen maradt a szabadrúgás után.
9'
Vendég szöglet következik.
10'
Újabb vendég szöglet következik.
11'
Márist csak szabálytalanul tudták megállítani.
13'
Heffler beadását Uram húzta le.
14'
Szatmárit szereltük határozottan, aki a folytatásban lesre szaladt.
17'
Mészáros bedobása után, Paudits szaladt bele egy vendég védőbe, kirúgás lett belőle.
18'
Nagyszerű passzok után Szabó vezethette a kapusra a labdát, aki bravúrral hárított.
20'
Borát figyelmeztette szóban a játékvezető.
24'
Szabót buktatták a középpályán.
25'
Nagy és Szatmári játszott össze veszélyesen, végül kirúgással jöhetünk.
29'
Némileg beszorultunk, főleg a vendégek birtokolják a labdát.
30'
Végül egy beadás Uram kezében halt el, lehet építkezni.
31'
Babinyecz próbálta Pauditsot szöktetni, aki centikkel maradt le az átadásról.
32'
Egy kontra végén Nagy került ajtó-ablak helyzetbe, szerencsére az egyik hazai védő még bele tudott vetődni a lövésbe.
33'
Máris keményen belőtt labdáját Paudits elől mentették az utolsó pillanatban.
36'
Szabót lökték föl, aki kézzel esett a labdára, szabadrúgás a vendégeknek. Érdekes ítélet.
40'
Babinyecz próbált indítani, hosszú lett.
41'
Vendég szabadrúgás mintegy 32 méterről, eredmény nélkül.
44'
Hazai szabadrúgás 30 méterről, kifejelték a védők.
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Babinyecz-Hursán, Paudits-Lukács.
50'
Kovács bedobása után Kitl végezhet el sarokrúgást, amelyet Rusák kapus öklözött ki.
51'
Máris borult fel a pálya szélén, szabadrúgás a javunkra.
52'
Kitl Miklós
53'
Kitl kezezett, gyirmóti szabadrúgás.
55'
Kovács Ádám Tibor
55'
Nagy rúgta a rövidre veszélyes helyről a szabadrúgást, Uram védett bravúrral.
57'
Kovács lőtte be a labdát, amelyet Lukács próbált a kapu felé perdíteni.
58'
Nagy trükkös szabadrúgása után, Szatmári lőtt kapura, mellé ment.
58'
Gránicz-Kovács, Pantovic-Máris.
64'
Szatmárit szöktették, Farkas szerelte mintaszerűen.
67'
Mészáros Márk
68'
Vendég szabadrúgás veszélyes helyről, Heffler lövése a sorfalról szögletre pattant.
72'
Mészáros fedezte a labdát, Uram jöhet kirúgással.
73'
Hajdú cselezte be magát a tizenhatoson belülre, Uram a helyén volt.
75'
Pantovic kapott forintos labdát, de az utolsó pillanatban szerelték.
76'
Gránicz lőtt a hosszúra, Lukács centikkel maradt le a labdáról.
77'
Nagy-Szabó.
78'
Hursán György
79'
Nagy elé pattant a labda, aki ballal lőtt,Uram védte.
79'
Somogyi-B.-Nagy.
82'
Vogyicska futott lesre.
84'
Hursánt választották el a labdától.
86'
Vogyicska beadását Farkas, majd Nagy mentette szögletre.
89'
Pantovic szögletét kivágták a védők.
90'
A játékvezető 2 percet hosszabbít.
91'
Mayer-Szatmári.
92'
Vass szabadrúgása után, Mayer Máté első labdaérintésével Uram felett a kapuba emelt.