Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Gyirmót FC Győr

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Nagy Sándor, Lustyik Levente, Szatmári István, Gránicz Patrik, Urbin Péter, Szalai Dániel, Hursán György, Viczián Ádám, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Mezei Szabolcs, Mészáros Márk, Máris Dominik, Király Patrik, Pilán Márkó, Sinanovic Sinan.
0'
Rusák Edvárd, Szilvási Péter, Nagy Patrik, Széles Imre Antal, Strestik Marek, Heffler Norbert, Szarka Ákos, Varga Péter, Villám Balázs, Lázár Patrik, Herjeczki Kristóf Gábor. Cserék: Rengel Péter, Gelencsér György, Présinger Ádám, Sandal Dominik, Horváth Roland, Krebsz Máté László, Vólent Roland.
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendég csapat. A gyirmótiak kezdték a találkozót.
3'
Strestik Marek mintegy 30 méterről lövésre szánta el magát, a félmagasan szálló labda kapunk baloldalában kötött ki.
7'
Egy jobboldalról belőtt labdát Urbin perdített kapura, de Rusák magabiztosan hárított.
8'
Nagy Sándor
12'
Egy gyors hazai ellentámadás után, Szatmári kapta a labdát a tizenhatos bal oldalánál, félmagas lövése a kapu mellé szállt.
14'
Zahorán Balázs
18'
Ismét Szatmári került helyzetbe, de 8 méterről bal külsővel mellé trafált.
22'
Gránicz helyett Király folytatja.
22'
Még a csere előtt Nagy Patrik ugrott ki a hazai védők között, Zahorán az utolsó pillanatban, becsúszva szerelte.
31'
Egy ígéretes hazai támadást a partjelző zászlaja állított meg, les miatt.
32'
Szatmári harmadszor került óriási helyzetbe, ezúttal a kapust sikerült eltalálnia.
35'
Szarka Ákos
41'
Majd egy percig pattogott az ellenfél ötösén belül a labda, de sehogy sem sikerült a hazaiaknak a gólvonalon túlra segíteni.
45'
0-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
47'
Egy vendég szabadrúgás után, egy védő csúsztatta szögletre a labdát.
50'
Herjeczki helyett Krebsz a pályán.
50'
Még a csere előtt egy a vendégkapu előtti kavaródás végén, Hursán találta telibe a felső lécet.
60'
Kettős csere csapatunknál, Nagy és Zahorán helyett Mészáros és Pilán a pályán.
63'
Szarka megkapta a második sárga céduláját, ezzel a kiállítás sorsára jutott.
63'
Pilán kapta reklamálásért.
67'
Marek Strestik helyett Présinger a pályán.
69'
Varga Péter
70'
Urbin ballal célozta meg a felső sarkot, de Rusák védeni tudott.
74'
Présinger került jó helyzetbe, lövése szögletre pattant.
78'
Egy élesen belőtt labdáról előbb Viczián, majd Urbin késett le centiméterekkel.
80'
Király Patrik
83'
Nagy Patrik
84'
Tizenhét méterről szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat, Szatmári lapos lövése a kapu közepében álló Rusák ölében halt el.