Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Dorogi FC

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Nagy Sándor, Lustyik Levente, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Urbin Péter, Király Patrik, Hursán György, Viczián Ádám, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Dávid Zoltán Gergő, Mészáros Márk, Váradi Ádám, Máris Dominik, Babinyecz Balázs, Sinanovic Sinan. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Dorog: Horváth Gábor, Városi Viktor, Erdélyi Botond, Mészáros Áron, Szedlár Zoltán, Vígh Ádám, Fürjes Ádám, Papp Máté, Kitl Miklós, Nagy Zsombor, Lénárt Tamás. Cserék: Zima Ádám, Nagyházi Dávid, Hegedűs Márk, Zachán Péter, Fodor Ákos, Faragó Tamás, Paudits Patrik. Vezetőedző: Miskei Attila
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben az Előre. A vendég csapat kezdte a találkozót.
4'
A csabai védelmi hibát kihasználva Erdélyi ugorhatott volna kik de Ribánszki majdnem a félpályánál megszerezte a csatár elől a labdát.
11'
Egy csabai bedobást követően az ötösön álló Hursánhoz került a labda, aki egy fél fordulat után a jobb alsó sarokba lőtte a labdát.
16'
Vígh Ádám góljával egyenlítettek a vendégek.
24'
Az egyenlítő gól után a hazaiak átvették a mérkőzés irányítását, de a dorogi védelem állja a sarat.
27'
A vendég csapat végezhetett el szabadrúgást 40 méterre a kaputól, a labda Víghhez került, de fejesét könnyedén védte Ribánszki.
35'
3 perc ápolás után folytatódott a mérkőzés, Horváth és Hursán ütközött véletlenül és a dorogi kapus kapott egy turbánt a fejére.
40'
Veszélyes dorogi támadás végén Városi lövése suhant el a csabai kapu előtt, anélkül, hogy bárki hozzáért volna.
42'
Szatmári beívelését fogta üggyel-bajjal a dorogi portás.
44'
Egy szabálytalanság után csapatunk végezhetett el szabadrúgást, majd a dorogi kapu előtt keletkezett kavarodás.
45'
Három perc hosszabbítás következik.
45'
A hosszabbításban ismét Szatmári veszélyeztetett, lövése nem sokkal kerülte el a vendég kaput.
45'
A folytatásban Mészáros lőtt a csabai kapura, nem sokkal ment fölé
45'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
57'
Hegedűs Márk folytatja Erdélyi Botond helyett.
60'
Egy hazai szöglet után Vicziánhoz került a laszti, aki védhetetlenül fejelt a bal alsó sarokba.
62'
Városi Viktor
66'
Faragó Tamás váltja Városi Viktort.
68'
Mezei helyett Máris folytatja.
71'
Egy előre vágott labdára Vígh csapott le, elhúzta Ribánszki mellett a labdát, de kapura lőni már nem tudott.
75'
Az utóbbi percekben a középpályán folyik a küzdelem.
76'
Kitl Miklós tört kapura, de Ribánszki felszedte előle a játékszert.
77'
Paudits váltja Kitlt.
79'
Lénárt Tamás
81'
Máris ugrott ki ügyesen, de két jó csel után a dorogi védők túlereje legyőzte.
85'
Hegedűs Márk került nagy helyzetbe, de jobb lábas lövése centiméterekkel kerülte el a kapufát.