Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Ribánszki László, Zahorán Balázs, Nagy Sándor, Mezei Szabolcs, Szatmári István, Gránicz Patrik, Urbin Péter, Király Patrik, Hursán György, Viczián Ádám, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Dávid Zoltán Gergő,  Lustyik Levente, Mészáros Márk, Szalai Dániel, Sinanovic Sinan. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Szécsi Gergő, Papucsek Barna, Jagodics Bence, Pongrácz Viktor, Óvári Zsolt Levente, Domokos Bálint, Patvaros Zsolt, Farkas Norbert, Berki István, Szalai András József, Kóródi Nándor. Cserék: Verpecz István, Bora György, Szabó Balázs, Kamarás György, Biró Ákos, Peszmeg Viktor Tamás, Ternován Patrik. Vezetőedző: Bekő Balázs
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben az Előre. A vendég csapat kezdte a találkozót.
4'
Szélpál Norbert
12'
Szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat, Szatmári ballábas lövése a felső kapufát érintve hagyta el a játékteret.
16'
Egyelőre a középpályán gyűri egymást a két csapat, a kapuk nem forognak veszélyben.
17'
Egy formás hazai támadás végén, közelről Király emelte a kapu fölé.
19'
Viczián adott be a tizenhatos vonalának megegyező helyről, Szatmári szép mozdulattal, kapásból lőtt, de ismét fölé szállt a labda.
20'
Farkas Norbert
21'
Viczián Ádám
24'
Király szabadrúgásból élesen lőtt a vendég kapu elé, az érkező Urbin egy ütemmel maradt le.
25'
Az ellentámadásból a vendégek kerültek kecsegtető helyzetbe, de Berki pördítését Ribánszki hárította.
26'
Egy jól beívelt szögletre Hursán érkezett, fejese a jobb sarokban kötött ki, védhetetlenül.
33'
Zahorán beadását Urbin fejelte kapura, de Szécsi a helyén volt.
35'
Gránicz szögletét Hursán fejelte a kapu felé, de kirúgás lett belőle.
37'
Berki István góljával egyenlítettek a vendégek.
43'
Viczián óriási bedobása után az újvárosi védelem felszabadított, egészen Nagyig, akinek 25 méteres lövése fölé szállt.
44'
Megismételődött a gól előtti szituáció, de Berki fejese ezúttal célt tévesztett.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
46'
Berki megint helyzetbe került, de a közeli lövése a kapufa mellett elsuhant.
46'
1-1
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Nagy Sándor helyett Szalai Dániel folytatja.
47'
Király Patrik
55'
Meglepetésre a vendég együttes kezdte jobban a második félidőt. Szerencsére ez csak a mezőnyfölényben mutatkozott meg.
57'
Szalai a jobboldalon lefutotta a teljes vendég védelmet, lapos beadására Szatmári érkezett és védhetetlenül gurított a kapuba.
59'
Mezei helyett Lustyik a pályán.
60'
Óvári helyett Szabó Balázs és Szalai András helyett Kamarás folytatja.
65'
Egy gyors támadás végén, Grániczhoz került a labda, tíz méterről mellé rúgta.
66'
Egy percen belül Gránicz újabb lehetőséghez jutott, de a vendég kapus a helyén volt.
67'
Bora folytatja Farkas helyén.
70'
Gránicz 30 méteres, jobb alsó lövését a kapus védte.
71'
A vendég csapat jutott szabadrúgáshoz a tizenhatos vonalánál. A belőtt labda ide-oda pattogott, míg végül a felső lécet érintve elhagyta a pályát.
73'
Papucsek Barna
81'
Gránicz Patrik
81'
Patvaros Zsolt
83'
Szélpál mintaszerűen szerelt a tizenhatoson belül.
84'
Mészáros érkezik Gránicz helyett.
87'
Szatmári eldönthette volna a mérkőzést, Hursán remek labdájával került tiszta helyzetbe, de lövése a kapu mellé szállt.