Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – FC Ajka

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Krnács Richárd, Farkas Márk, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Máris Dominik, Albert István, Hamed Yasin, Czékus Ádám, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Bukrán Erik, Lukács Raymond Barna, Váradi Ádám, Rajsli Tamás, Ilyés Tamás, Fazekas Lóránt, Hodonicki Márk, Szabó Csaba, Zádori Krisztián, Talpalló Norbert Lajos. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
Ajka: Horváth Dániel Márk, Kenderes Zoltán, Zsolnai Richárd Tibor, Présinger Ádám, Gaál Bálint, Sejben Viktor, Csizmadia Zoltán, Tajthy Tamás, Tar Zsolt, Doncsecz Levente, Kovács Nikolasz. Cserék: Balogh Márton, Dragoner Dávid Filip, Berzsenyi Kevin, Vogyicska Bálint, Csemer Gyula, Görgényi Dávid, Tóth Gergely Csaba, Jagodics Bence, Molnár Márkó Miklós, Fodor Péter. Megbízott vezetőedző: Jeney Gyula
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, zöld szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
11'
Hamed kapott egy jó indítást, sikerült is beverekednie magát a büntetőterületen belülre, de a lövés pillanatában megcsúszott, így a kapusnak könnyű dolga lett.
16'
Egy vendég szöglet utáni kavaródás okozott némi gondot, de végül a labda akadálytalanul került ki a játéktérről.
18'
Puskás jobboldali beadásáról Zvara egy hajszálnyival maradt le.
20'
Czékus indította remek labdával Kitlt, aki a tizenhatoson belülre verekedte magát, de jobb lábbal a bal kapufa mellé csavart.
25'
Két másodpercen belül két óriási ziccert hibázott a hazai csapat. Először Czékus lőtt kapufát, majd a kipattanó labdát Horváth bombázta a kapu fölé.
33'
A vendég védők röviden szabadítottak föl egy beadás után, majd Kitl 20 méteres lövését Horváth hárította.
36'
Csizmadia ugrott ki a hazai térfél közepén, Krnácsot is kicsalta a kapujából, de tiszta helyzetben a kapu mellé durrantott.
40'
Zsolnai csapott le egy rossz és rövid hazaadásra és kíméletlenül bevágta a labdát a bal alsó sarokba.
45'
Egy kapu előtti kavaródás után a hazai védőknek sikerült a labdát a mezőnybe kirúgni.
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
46'
Sejben Viktor - Tóth Gergely Csaba
47'
Kitl 20 méteres lövése alig kerülte el a vendégek kapuját.
50'
Csizmadia Zoltán
51'
Farkas Márk
57'
Egy jobb oldali beadás egyedül találta Csizmadiát, aki 12 méterről fejelt, de Krnács a helyén volt.