Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – FC Ajka

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Winter Dániel, Farkas Márk, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Bor Dávid Ferenc, Váradi Ádám, Fazekas Lóránt, Albert István, Tóth Dániel, Hodonicki Márk, Bora György. Cserék: Krnács Richárd, Gránicz Patrik, Szabó Péter, Máris Dominik, Ilyés Tamás, Mikló Roland, Babinyecz Balázs, Sipos Gábor, Farkas Botond Gergő, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Ajka: Horváth Dániel Márk, Kenderes Zoltán, Csemer Gyula, Heffler Tibor, Csizmadia Zoltán, Tóth Gergely Csaba, Tajthy Tamás, Szarka Ákos, Szűcs Kristóf, Lehoczky Roland Patrik, Tar Zsolt. Cserék: Balogh Márton, Szabados István, Dragoner Dávid Filip, Berzsenyi Kevin, Vogyicska Bálint, Présinger Ádám, Görgényi Dávid, Sejben Viktor, Murka Benedek, Vizler László Tamás, Stoiacovici Dávid Tibor, Doncecz Levente. Vezetőedző: Kis Károly
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, fehér szerelésben a vendég csapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
7'
Farkas Márkkal szemben szabálytalankodtak, szabadrúgáshoz jutott csapatunk.
9'
Csizmadia volt lesen.
12'
A vendégek szögletét Farkas Márk fejelte el a kapu elől.
16'
Heffler szabadrúgását Winter szögletre tolta, a beívelt labdát Szarka lőtte rá 13 méterről. Winter ismét bravúrral hárított.
17'
Egy hazai szöglet után Bor próbálkozott egy lövéssel, de Horváth hárított.
22'
Albert István
23'
A vendégcsapat Szarka Ákos góljával megszerezte a vezetést.
26'
Hodonicki éles beadásáról Lukács késett le.
28'
Pantovic pontos beadását Lukács fejelte kapura, Horváth szögletre mentett.
30'
Tóth Gergely
32'
Egy trükkös szöglet után Pantovic bombázott a kapu felé, Lukács egy hajszállal maradt le a labdáról.
33'
Egy kipasszolt támadás végén Csizmadia lőtt a hálóba.
37'
42'
Szarka okozott ismét zavart a csabai kapu előtt, végül Winter húzta le a labdát.
45'
Pantovic szögletét Tóth fejelte kapura, kicsivel ment fölé.
45'
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
45'
0-2
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Fazekas Lóránt - Sipos Gábor, Albert István - Máris Dominik
49'
49'
Csizmadia ugrott ki lesgyanus helyzetben, pontos beadását Szarka lőtte kapura, de Farkas szögletre mentett..
52'
Egy szabadrúgás kombináció után, Tar került tiszta helyzetbe, de lövése a kapu fölé ment.
54'
hazai szöglet után Tóth nem tudta elég erősen megfejelni a labdát, így az Horváth kapus kezében kötött ki.