Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – DVTK

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Békéscsaba: Bukrán Erik, Kitl Miklós, Zvara Levente Mátyás, Lukács Raymond Barna, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Albert István, Czékus Ádám, Szalai Dániel, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Máris Dominik, Mágocsi Bence, Hodonicki Márk, Hamed Yasin, Szabó Csaba, Bora György, Varga Tamás Károly, Talpalló Norbert Lajos. Vezetőedző: Brlázs István Gábor
0'
DVTK: Danilovic Branislav, Szatmári Csaba, Bokros Szilárd, Bárdos Bence Zsolt, Csirmaz István, Eppel Márton, Lukács Dániel, Bényei Ágoston András, Koman Vladimir, Holdampf Gergő, Cseke Benjámin. Cserék: Póser Dániel, Bertus Lajos, Jurek Gábor, Szőke Adrián, Viczián Ádám, Radics Márton, Illés Bálint, Farkas Dániel, Papp Marcell. Vezetőedző: Kuznyecov Szergej
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila-fehér színű mezben a hazai, piros szerelésben a vendég csapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
10'
Az első percekben a játék a pálya közepére korlátozódott.
12'
Az első ígéretes támadásra eddig kellett várni, Puskás éles beadását vágták ki a mezőnybe a vendég védők.
17'
Szatmári hosszú, jobb oldali indítása akadálytalanul hagyta el a játékteret.
19'
Lukács jó csellel játszotta magát tisztára, de egy hátrafutó védő szögletre mentett.
20'
A menteni igyekvő Albert lövése fejbe találta Csirmazt, aki rövid ápolás után folytatta a játékot.
24'
Egy baloldali hazai támadás után Czékus lapos beadása akadt el egy hazai védőben.
28'
Az előre merészkedő Bokros kapott jó átadást, 14 méteres lövése elsuhant a hazai kapu előtt.
29'
Czékus cselezte magát jó helyzetbe, 25 méterről leadott lövését a vendég kapus hárította.
30'
Egy baloldali vendég beadásra egyszerre érkezett Eppel és Bukrán. A hazai kapus ápolásra szorul.
36'
Kényszerű csere, Bukrán helyett Krnács a kapuban.
38'
A frissiben beállt Krnács távoli lövést hárított.
39'
Szalai Dániel
42'
Horváth lőtt 25 méterről, lapos lövését Danilovic védte.
45'
A játékvezető 7 percet hosszabbít.
45'
Czékus Ádám
45'
Egy kapu előtti kavaródás után, Szatmári közeli fejesét védte Krnács.
45'
0-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a hazaiak indították útjára a labdát.
48'
Puskás küzdött a labdáért a vendég ötösön belül, földre huppant, de a játékvezető továbbot intett.
52'
Egy gyors, baloldali vendégtámadás után Cseke lőhetett 8 méterről, de labdája csúnyán fölé szállt.
53'
Az ellentámadás után Mikló került kecsegtető helyzetbe, de sajnos fejese a kapu mellé szállt.
54'
Újra Mikló futott el a bal szélen de beadása a kapu fölé szállt.
58'
Eppel Márton - Szőke Adrián
61'
Egy diósgyőri beadásba Fazekas szerencsétlenül nyúlt bele, így a labda a hazai kapuban kötött ki.
65'
Czékus két remek csellel játszotta magát tisztára, éles szögből leadott bombáját Danilovic bravúrral védte.
67'
Lukács - Hamed és Mikló - Máris
70'
Zvara Levente
75'
Holdampf Gergő 25 méteres lövése a kapu bal sarkában kötött ki.
76'
Bertus Lajos - Papp Marcell
78'
A Diósgyőr egyre jobban fölényben játszik, a csereként beállt Szőke Adrián is gólhelyzetbe került, de közeli lövését Krnács remek vetődéssel hárította.