Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – DVTK

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 4 másodperc.

Czinanó Antal Áron, Farkas Márk, Kitl Miklós, Lukács Raymond Barna, Nikola Pantovic, Máris Dominik, Király Patrik, Sipos Gábor, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor. Cserék: Krnács Richárd, Nagy Sándor, Gránicz Patrik, Szabó Péter, Fazekas Lóránt, Kovács Ádám Tibor, Albert István, Varga Szabolcs, Paudits Patrik. Vezetőedző: Schindler Szabolcs
0'
Póser Dániel, Szatmári Csaba, Eperjesi Gábor, Oláh Bálint, Molnár Gábor, Bokros Szilárd, Horváth Zoltán, Zsemlye Balázs, Szűcs Kornél, Polgár Kristóf, Könyves Norbert . Cserék: Borsos Vilmos, Bárdos Bence Zsolt, Makrai Gábor, Bertus Lajos, Zsolnai Richárd Tibor, Kocsis Dominik, Németh Márió, Hornyák Marcell, Jurek Gábor. Vezetőedző: Kondás Elemér
1'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, piros szerelésben a vendég csapat. A hazaiak kezdték a találkozót.
2'
Kitl szánta el magát lövésre, távoli bombája a kapu fölé szállt.
9'
Egy hosszú bedobás után Könyves elé került a labda a tizenhatoson belül. lapos lövése alig kerülte el a hazai kaput.
9'
Szatmári Csaba
10'
Király ívelt a vendég kapu elé, Lukács fejjel veszélyeztetett, de előtte lesen állt.
12'
Király szöglete után után újabb szöglet következik.
13'
Az újabb szögletet Király egyből a kapu elé ívelte és az érkező Farkas fejéről a labda a hosszú sarokban kötött ki.
14'
Kitl Miklós
21'
Horváth labdája találta meg Pantovicot a tizenhatoson belül, aki fordulás után a kapu fölé pörgetett.
24'
Bokros fordult kapura és lőtt ballal, szerencsére mellé.
26'
Király szögletét Kitl lőtte kapásból a kapu fölé.
31'
31'
Németh Márió
32'
Molnár Gábor
34'
Lukács és Pantovic ugrott ki a védők közül, utóbbi némileg kisodródva elcsavarta a vendég kapu előtt a labdát.
38'
Ismét Pantovic került ajtó-ablak helyzetbe, de lövése elakadt egy vendég védőben.